TonyBet Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - About

TonyBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
Bonus
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
TonyBet
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
About

About

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. TonyBet është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Tonybet është një kompani me përvojë dhe e besuar https://livecasinorank.com/që ofron mjedisin më të sigurt dhe më të drejtë të basteve në internet. Lojtarët mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit sa herë që kanë një problem që e bën kazinonë një nga kazinotë më të besueshme në botë.

Tonybet po zgjerohet në tregje të reja dhe po sjell shërbimin e saj me cilësi të lartë për gjithnjë e më shumë lojtarë. Siguria e lojtarëve është një përparësi kryesore në Tonybet Casino, kështu që të gjitha informacionet që ata dërgojnë sigurohen duke përdorur enkriptimin më të fundit të shtresave Secure Sockets. Kjo mbrojtje është e pathyeshme, që do të thotë se askush nuk mund të aksesojë informacionin e ndjeshëm të një lojtari.

Pronari dhe CEO

Tonybet është në pronësi të kompanisë suedeze Betsson.

Numri i Licencës

Tonybet Casino është licencuar dhe rregulluar në Estoni nga Bordi Estonez i Taksave dhe Doganave. Numrat e licencës janë: HKL000243, HKT000016, HKL000098 dhe HKT000015.

Ku bazohet Tonybet Casino?

Tonybet Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme Parnu mnt 31-53, 10119, Tallinn, Estoni.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €