TonyBet Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Games

TonyBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
Bonus
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
TonyBet
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Games

Games

Tonybet Casino është e mbushur me lojëra të ndryshme kështu që lojtarët mund të gjejnë diçka që u pëlqen. Të gjitha lojërat janë të disponueshme në një modalitet argëtues, i cili u lejon lojtarëve të mësojnë rregullat e lojës dhe të praktikojnë një strategji të tyren. Përjashtimi i vetëm janë lojërat e kazinosë live, për të cilat lojtarët duhet të bëjnë një depozitë për të luajtur.

Slots

Disa thonë se lojërat me video slot në internet nuk kanë fare rregulla dhe ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të shtypin butonin e rrotullimit dhe të presin për rezultatin e raundit. Gjithsesi, ka disa inpute që lojtarët mund të bëjnë për ta përshtatur lojën sipas dëshirës së tyre. Para së gjithash, lojtarët duhet të zgjedhin bastin e tyre në mënyrë që t'i përshtatet stilit të tyre të lojës.

Slotet e videove në internet, ndryshe nga e kaluara, kanë shumë veçori të veçanta për ta bërë lojën më interesante. Kjo është një lojë anësore që zakonisht vjen në formën e rrotullimeve falas ose lojërave mini-bonus. Për më tepër, loja ka një potencial të madh për të paguar.

Disa lojëra me video slot ofrojnë jackpote progresive që mund të shkaktohen nga çdo rrotullim dhe të paguajnë shuma marramendëse. Lojtarët duhet të kujtojnë se në shumicën e rasteve jackpot-i shkaktohet kur luani me bastin maksimal. Mësimi i rregullave të lojërave me video slot do të rrisë në mënyrë drastike shanset e lojtarëve për të fituar. Të gjitha rregullat e lojës i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Video Poker

Video poker është një lojë e preferuar nga të apasionuarit pas lojërave të fatit sepse ofron veçori unike dhe variante të shumta. Kjo është një lojë me një lojtar, kështu që bastorët që e kanë të vështirë të luajnë kundër kundërshtarëve do ta shijojnë video pokerin shumë më mirë. Ndryshe nga pokeri, video pokeri është më shumë një lojë fati dhe shumë e krahasojnë atë me lojërat me video slot ku të gjithë lojtarët duhet të bëjnë është të shtypin një buton dhe të presin rezultatin. Gjithsesi, lojtarët duhet të kalojnë rregullat përpara se të vendosin të luajnë. Në këtë mënyrë ata do të rrisin shanset e tyre për të fituar. Të gjitha rregullat dhe strategjitë e video pokerit i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Poker

Pa dyshim, pokeri është loja më e njohur me letra në botë. Një nga gjërat më të rëndësishme që lojtarët duhet të mbajnë mend kur vendosin të luajnë poker në internet është të gjejnë një kazino të besueshme si Tonybet. Disa mund të mendojnë se kjo është një detyrë e thjeshtë, por në fakt, ka shumë sajte që duken mirë, por nuk ia vlen koha. Lojtarët duhet të kalojnë pak kohë serioze duke mësuar të gjitha rregullat se si të luajnë poker. Gjëja më e rëndësishme është të mësoni renditjen e duarve dhe se si funksionojnë raundet e basteve. Ka shumë variante të ndryshme të pokerit, por rregullat bazë janë të njëjta për të gjitha. Lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat dhe strategjitë e ndryshme se si të luani poker në lidhjen e mëposhtme.

Bakarat

Baccarat është një lojë e lehtë për të mësuar dhe kufijtë e basteve fillojnë të ulëta, që do të thotë se mund të luhet nga çdo lloj lojtari. Të bëhesh ekspert nuk është e thjeshtë dhe do të kërkojë orë të tëra praktikë. Njohja e rregullave bazë nuk është e mjaftueshme, lojtarët duhet të dinë thelbin e rregullave dhe në të njëjtën kohë të bëjnë llogaritë dhe të përcaktojnë shanset. Në pamje të parë, Baccarat mund të duket paksa komplekse, por nuk ka asgjë për t'u shqetësuar pasi rregullat janë të lehta për t'u kuptuar. Ka vetëm tre rezultate për secilën dorë dhe tregtari bën pjesën më të madhe të punës. Pasi lojtari të vendosë për bastin e tij dhe se me kë të bast, ai mund të ulet dhe të pushojë. Kushdo që dëshiron të mësojë rregullat e lojës mund të ndjekë këtë lidhje.

Ruletë

Ruleta është pa dyshim një nga lojërat më emocionuese për të luajtur online. Për të filluar të luani, nuk kërkohen aftësi ose përvojë. Gjithsesi, lojtarët mund të mësojnë se si funksionon loja dhe të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar. Ka variante të ndryshme të ruletit me disa rregulla specifike, por rregullat bazë janë të njëjta për secilin variant. Varianti më i njohur është Ruletë evropiane sepse ofron shanset më të mira në krahasim me variantet e tjera. Ruleta amerikane është një tjetër variant i njohur. Shanset e kësaj loje nuk funksionojnë në favor të lojtarit, por ata që pëlqejnë një përvojë më sfiduese zgjedhin këtë variant. Ruleta franceze është varianti i tretë më i popullarizuar i ruletës. Kjo është ruletë evropiane me dy veçori unike En Prison dhe La Partage. Lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat dhe strategjitë se si të luani ruletë në lidhjen e mëposhtme.

Blackjack

Blackjack është një lojë që tërheq lojtarë të të gjitha niveleve të aftësive kryesisht për shkak të natyrës së saj të shpejtë. Një arsye tjetër shumë e rëndësishme është se loja ofron shanse që funksionojnë në favor të lojtarit.

Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta dhe lojtarët duhet të marrin një dorë që arrin 21 për të fituar. Loja luhet kundër tregtarit dhe jo kundër lojtarëve të tjerë, kështu që fakti që letrat shpërndahen përballë nuk do të dëmtojë lojën e lojtarit. Tregtari duhet të ndjekë disa rregulla strikte në lidhje me goditjen dhe qëndrimin në këmbë, të cilat mund të funksionojnë në një masë të madhe në favor të lojtarit. Është shumë e rëndësishme të njihen rregullat e lojës, veçanërisht për lojtarët që duan të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar. Të gjitha rregullat e lojës dhe strategjitë që rrotullohen rreth saj mund të gjenden në këtë lidhje.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €