Renditja e kazinove më të mira Topgame drejtpërdrejta

Ndërsa lojërat e fatit në internet janë shumë të njohura, ka lojtarë të kazinove që dëshirojnë ndërveprim njerëzor ballë për ballë që gjenden në dhomat e kazinove në tokë. Disa lojtarë gjithashtu mund të hedhin dyshime mbi integritetin e lojërave të kazinosë në internet me fuqi RGN. Kjo është ndoshta për shkak të natyrës së qenësishme të njerëzve që të mos u besojnë kurrë disa teknologjive 100%.

Sidoqoftë, lojërat live janë alternativa më e mirë për një përvojë të vërtetë kazino. Por nga vijnë këto lojëra? E thjeshtë; ka kompani të drejtpërdrejta të softuerit të kazinosë përgjegjëse për zhvillimin e këtyre produkteve. Dhe ndërsa Evolution Gaming merr të gjithë meritat (është zhvilluesi më i madh, në fund të fundit), TopGame është thjesht një tjetër zhvillues që meriton një pjesë të kësaj kredie.

Rreth TopGameLojërat më të njohura të TopGame
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Rreth TopGame

Kur iGaming shpërtheu në mesin e viteve 2000, shumë kompani u zhytën në industri, me secila dëshirë të madhe për një copë tortë dhe TopGame nuk ngurroi t'i bashkohej ofruesve të tjerë kryesorë të softuerëve në kazinotë live. Për të qenë të saktë, kjo kompani ka hyrë në treg në vitin 2008, dhe që nga ajo kohë nuk ka parë kurrë prapa. Për kohën që ka qenë në funksion, zhvilluesi ka arritur të krijojë softuer të besueshëm të kazinosë me teknologji të avancuar, karakteristika sigurie të nivelit të lartë dhe lojëra zhytëse që i bëjnë lojtarët të kthehen.

Ndërsa portofoli i lojërave të TopGame mund të mos përputhet me firmat e tjera të softuerëve, si Microgaming, Evolution Gaming dhe Playtech, ai ka ende shumë lojëra për të kënaqur çdo entuziast të kazinosë. Që nga viti 2022, kompania ka prodhuar të paktën 150 tituj. Shumica e këtyre lojërave janë lojëra elektronike, gjë që është gjithashtu rasti me shumë ofrues të programeve kompjuterike të kazinove.

Midis titujve të lojërave elektronike që bien në sy janë Epoka e Gurit të Ftohtë, Peshkimi me fat, Karnaval i Venecias, Gangsterët e Reelit, Gumë e Madhe dhe Ari i Inkës, për të përmendur vetëm disa. Lojëra të tjera nga TopGame përfshijnë keno, video poker, craps dhe bingo. Por ajo që gudulis dëshirën e lojtarëve më shumë se çdo gjë tjetër është një mori lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë të krijuar nga kompania.

Licencimi dhe Tregu

TopGame ka një licencë nga një prej kompanive rregullatore më të njohura në lojërat e kazinove në internet: Curacao eGaming. Dhe ndërsa tregu kryesor i kompanisë është Evropa, ngadalë por me siguri, ajo po pretendon gjithashtu një pjesë të tregjeve në rajone të tjera, përfshirë Shtetet e Bashkuara. Softueri TopGame mbështet një sërë gjuhësh, duke përfshirë anglisht, spanjisht dhe frëngjisht.

Karakteristikat unike të TopGame

  • Pajtueshmëria me një gamë të gjerë pajisjesh

Një fushë ku TopGame bie në sy është se si lojërat e tij shkojnë mirë me pothuajse çdo sistem operativ. Ndërsa disa lojtarë mund të jenë ankuar për kohët e tërheqjes, shumë lojtarë janë përgëzuar se sa shpejt ngarkohen lojërat. Edhe me gjigantët e industrisë si Microgaming, lojtarët duhet të jenë pak të durueshëm ndërsa tavolinat ngarkohen. Algoritmet, avatarët dhe grafika kërkojnë kohën e tyre të ëmbël për t'u ngarkuar veçmas. Është një skenar tjetër me TopGame. Në vend që të përdorë Flash-in e modës së vjetër, kompania përdor HTML5, i cili mbështet lojën e menjëhershme në pajisjet, duke përfshirë Mac, Windows, Android, iOS, etj.

  • Skeda e mbështetjes statike

Një tjetër veçori e TopGame që lojtarët pëlqejnë veçanërisht është skeda e spikatur e mbështetjes në çdo faqe loje. Kjo tregon se sa shumë kompania i vlerëson lojtarët dhe gatishmërinë e saj për të ndihmuar nëse ata kanë nevojë për ndonjë ndihmë. Ndërsa shumë ofruesit e softuerit të kazinosë live kanë një veçori të ngjashme, rrallëherë është statike.

Lojërat më të njohura të TopGame

TopGame ka qenë gjithmonë i përkushtuar për të siguruar që adhuruesit e lojërave të kazinosë ta duan lojëra të drejtpërdrejta ai publikohet dhe çdo rishikim i drejtë i softuerit TopGame do të zbulonte të njëjtën gjë. Ekipi i zhvillimit të kompanisë ka arritur të krijojë lojëra të drejtpërdrejta miqësore për celularët, të cilat mund të gjenden në shumë kazino online. Kompania përdor teknologji të avancuar të transmetimit të drejtpërdrejtë, që përfshin kamera HD të vendosura në kënde të shumta, për t'u siguruar që lojtarët mund të shohin dhe dëgjojnë gjithçka që bën krupier, qoftë duke rrotulluar rrotën e ruletit, duke marrë baste baccarat ose duke bërë duar blackjack.

Lojëra të njohura drejtpërdrejt nga TopGame

Më poshtë është një përmbledhje e disa prej lojërave më të njohura nga TopGame.

TopGame Live Blackjack

Një element kryesor në kazinotë më të mira live, blackjack është i pakrahasueshëm në popullaritet. TopGame's blackjack live ofrohet përmes lojës së menjëhershme, me transmetim në internet që ofron një pamje të qartë të kartave dhe tabelës aktuale. Rezultatet e çdo raundi janë postuar në ndërfaqen e lojtarit, duke përfshirë duart e humbura dhe fituese. Krupierja është zakonisht një zonjë miqësore dhe e dashur që ofron shërbime me cilësi të lartë, megjithëse ka edhe krupierë meshkuj.

TopGame Live Roulette

Çdo adhurues i ruletës e di se të luash lojën në internet me një rrotë krupiere dhe aktuale është më mirë sesa të luash ruletë me energji RGN. Transmetimi i lejon lojtarët të shohin ruletë live rrota dhe topi në kohë reale. Kjo shton një element krejtësisht të ndryshëm argëtimi për të luajtur ruletë të rregullt në internet.

TopGame Live Baccarat

Kjo është loja e tretë live e ofruar në një format live në kazinotë TopGame dhe si të tjerët, lojtarët kanë një pamje shqiponje për çdo veprim në tryezë falë teknologjisë së transmetimit në ueb. Lojtarët mund të shohin përparimin e baccarat live në ndërfaqen e tyre, si dhe rezultatet e mëparshme ndërsa ata menaxhojnë lojën e tyre. Ekziston edhe një veçori bisede, e cila shton një aspekt social në lojë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi