UEABET Live Casino Rishikoni

Age Limit
UEABET
UEABET is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao

UEABET

UEABET është një kazino relativisht e re kur krahasohet me qindra të tjera që funksionojnë prej vitesh. UEABET, nga ana tjetër, është bërë me shpejtësi një nga faqet më të njohura të basteve në Tajlandë. UEABET u formua nga një grup adhuruesish të kazinosë me një mision të thjeshtë: të sjellë jetë, ngjyra dhe kënaqësi të re në botën e lojërave virtuale të kazinosë.

Pse të luani në UEABET?

Përvoja dhe siguria e klientit janë prioritetet kryesore të UEABET. Të gjitha të dhënat dorëzohen në një format të koduar dhe faqja e internetit ofron një lidhje të sigurt. Ndërkohë, UEABET përqendrohet në përpunimin e tërheqjeve dhe depozitave sa më shpejt që të jetë e mundur; tërheqjet dhe verifikimi kryhen 24 orë në ditë, praktikisht çdo orë. Ju do të jeni në gjendje të vlerësoni nëse UEABET është faqja e përsosur për ju për të luajtur bazuar në të dhëna të tilla si lojërat e ofruara, opsionet e pagesave, kohët e përpunimit, etj.

About

Kazinoja online u lançua në vitin 2018 me lojtarët tajlandez në mendje, por nuk i braktis klientët nga vendet e tjera, duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe një përzgjedhje çuditërisht të madhe lojërash, duke përfshirë bastet e zakonshme sportive, lojërat e kazinosë në internet dhe live, pokerin, lojërat e peshkimit. , Lotari dhe një sërë lojërash bastesh premium të klasit botëror.

Games

Nëse ndonjëherë vendosni të luani në UEABET Casino, do të mahniteni nga shumëllojshmëria e jashtëzakonshme e lojërave të disponueshme, të cilat variojnë nga lojërat e drejtpërdrejta në kohë reale deri tek automatet me ritme të shpejta. UEABET ofron një gamë të gjerë lojërash që i përshtaten çdo shije dhe prirjeje. Ju mund të luani një sërë lojërash elektronike interesante në internet, si dhe lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë.

Bonuses

Seksioni i drejtpërdrejtë përmban të gjitha lojërat më të njohura të kazinosë, duke përfshirë baccarat popullore Live. Në UEABET, ka tavolina të ndryshme baccarat live me një sërë bonusesh, limite bastesh. 

 • Një bonus mirëseardhjeje prej 100% deri në 60 dollarë, i cili do të jetë i dobishëm për të gjithë lojtarët e rinj. 
 • Bonusi ditor ofrohet edhe për lojtarët e kazinosë live
 • Ekzistojnë gjithashtu një sërë mënyrash për të fituar pikë dhe stimuj javor, si dhe një program lokal besnikërie me një sërë shpërblimesh.

Payments

Me UEABET, depozitimi dhe tërheqja e parave është e shpejtë dhe e drejtpërdrejtë. Ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri mënyrash depozitimi dhe tërheqjeje në UEABET. Lojtarët mund të depozitojnë dhe tërheqin fonde shpejt dhe thjesht, duke i lejuar ata të luajnë dhe të nxjerrin para në çdo kohë që dëshirojnë. Klientët mund të mbushin llogaritë e tyre në një sërë metodash të ndryshme.

 • Transfertat bankare
 • PayPal
 • Viza
 • Help2pay
 • PayTrust

Nuk ka tarifa për tërheqje. Të gjitha depozitat përpunohen në çast.

Monedhat

Për fat të keq, përgjigja është jo. Kjo kazino nuk u mundëson lojtarëve të përdorin kriptovaluta më të fundit si Bitcoin, Ethereum, Litecoin ose Monero për të bërë transaksione parash. Monedhat e mbështetura janë: 

 • THB
 • USD

Languages

Përmbajtja e kësaj faqeje të drejtpërdrejtë të kazinosë mbështetet vetëm nga anglishtja dhe tajlandishtja. Ndoshta në të ardhmen, ata do të donin të shtonin më shumë gjuhë për përdoruesit në mbarë botën.

Software

Lojërat e kazinosë live ofrohen nga shumë furnitorë të njohur në kazinonë live online me kërkesa të plota bastesh 7-ditore. Disa nga këta ofrues softuerësh janë: 

 • Lojëra në Azi
 • Lojëra evolucionare
 • Microgaming
 • PG Soft
 • Playtech, dhe shumë të tjerë

Support

Qëllimi i platformës për të ofruar një shërbim të shkëlqyer ndaj klientit është ilustruar nga ndihma ndaj klientit, e cila është një shtyllë kryesore. Kujdesi ndaj klientit UEABET ofrohet përmes një sërë kanalesh dhe është i disponueshëm 24 orë në ditë, 7 ditë në javë nëpërmjet bisedës live. Ata garantojnë se çdo problem do të zgjidhet sa më shpejt që të jetë e mundur dhe se përdoruesit dhe anëtarët do të jenë të kënaqur me shërbimin dhe rezultatin. Funksioni i bisedës live është i disponueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.

Total score7.7
Përfitimet
+ Transaksione të shpejta
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit 24/7
+ Bibliotekë e madhe lojërash

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (3)
ATM
Bank transfer
Online Bank Transfer
MonedhatMonedhat (1)
Bahti Tailandez
ShtetetShtetet (1)
Tajlandë
SoftwareSoftware (4)