Luaj Ultimate Sic Bo Ezugi Sot - Fito para të vërteta

Ultimate Sic Bo nga Ezugi është një version i ri i Ezugi Sic Bo që është krijuar për të shumëfishuar pozicionet fituese deri në 1000 herë të bastit të një lojtari. Kjo lojë live kazino përdor tavolina dhe një tregtar, të ngjashme me lojërat e tjera standarde të kazinosë. Është një lojë aziatike me zare që luhet duke përdorur tre zare. Zari tundet dhe hidhet për t'u mbështetur në një kube xhami. Objektivi në këtë lojë të kazinosë në internet me tregtarë të drejtpërdrejtë është të vini bast se cili numër në çdo za do të shfaqet i kthyer lart sapo zari të pushojë. Disa rezultate u japin lojtarëve të kazinosë live një shumëllojshmëri opsionesh bastesh. Kumarxhinjtë mund të bastojnë në rezultatin e një zari apo edhe kombinime të përziera të të treve.

Çfarë është Ultimate Sic Bo?Si të luani Ultimate Sic BoRregullat e Ultimate Sic BoPagesat e fundit Sic Bo
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Çfarë është Ultimate Sic Bo?

Ultimate Sic Bo nga Ezugi është një lojë e njohur kazino në kazinotë live aziatike që mund të luhet në një PC ose një pajisje celulare. Loja, një version i përmirësuar i Sic Bo, ka shumëzues shtesë dhe tabela pagash si ndryshimin më të dukshëm. Loja me zare mund të aksesohet në kazinotë më të mira të drejtpërdrejta në internet që ofrojnë lojëra cilësore.

Është një lojë emocionuese për të vënë bast, sepse pritjet e lojtarëve kur shikojnë zaret sjellin pezullimin dhe rrjedhimisht aspektin argëtues të lojës. Bazuar në komentet e entuziastëve të lojërave të kazinosë live, është e drejtë të thuhet se nuk ka strategji specifike që rrisin shanset e lojtarëve në lojë. Shumëzuesit e inkorporuar në versionin e ri të lojës janë një veçori emocionuese që ka rritur emocionin e lojës. Është bërë popullor në mesin e lojtarëve pasi ata e duan funksionin e ri.

Si të luani Ultimate Sic Bo

Kjo loja më e mirë e kazinosë live lëshuar në vitin 2021 nga ofruesit kryesorë të softuerit të kazinosë live Ezugi është i disponueshëm në celularë dhe desktop dhe ka futur një ndryshim të ri në formulat normale të hedhjes së zarit. Shumëzuesit kanë siguruar që loja të ruajë natyrën e saj emocionuese dhe paqëndrueshmërinë pa kompromentuar normën e kthimit te lojtari.

Ultimate Sic Bo ka një dizajn të jashtëzakonshëm me një ndërfaqe përdoruesi me dizajn të thjeshtë që e bën lojën e drejtpërdrejtë të kazinosë miqësore për lojtarët e rinj. Zarat fizikë të hedhur duke përdorur shkundëse mekanike kanë për qëllim të sigurojnë lojë të ndershme. Gjithashtu, ka udhërrëfyes të konfigurueshëm që ndihmojnë në gjurmimin e numrave të nxehtë/të ftohtë dhe statistikave nga lojërat e mëparshme.

Vendosja e basteve

Kur merrni pjesë në një raund lojrash, mund të siguroheni që vendet nuk janë të kufizuara dhe mund të luhet gjatë gjithë orarit. Shuma minimale e kërkuar për të luajtur këtu është 0,50 $. Sapo një lojtar të nisë lojën, do të shfaqet një tabelë bastesh Ultimate Sic Bo. Me çdo raund loje, ka një interval prej 20 sekondash për të lejuar lojtarin të vendosë baste. Koha është e mjaftueshme për të vënë bast në kombinimet e preferuara. Bastet trajtohen dhe zgjidhen me efikasitet duke siguruar që të mos ketë kohë joproduktive. Ka një dizajn cilësor që ofron një ritëm relativisht të shpejtë.

Ndërsa luani këtë lojë të drejtpërdrejtë të kazinosë, mund të shikoni për disa këshilla që mund të rrisin shanset për të fituar. Është mirë të përpiqeni të mbuloni sa më shumë rezultate të jetë e mundur. Ndërsa maksimizon numrin e rezultateve, lojtarët duhet të jenë të prirur që të mos shterrojnë ekuilibrat e tyre. Balancimi i rezultateve dhe i parave është çelësi për të pasur një përvojë të qetë Ultimate Sic Bo.

Rregullat e Ultimate Sic Bo

Loja live kazino ka rregulla të thjeshta që janë të lehta për t'u zotëruar. Ai sillet rreth hedhjes së zareve, të cilët mund të ndryshojnë në numër dhe lojtarët bëjnë parashikime për vlerën e mundshme ballore. Një tundës mekanik drejton rrotullimin dhe pritësi shpall rezultatet. Lojtarët marrin udhëzime për të shmangur ngecjen duke pasur parasysh se koha e lojës është e vogël dhe ka raunde të shpejta.

Bastet që mund të vendosni në këtë lojë përfshijnë të vogla/të mëdha, tek/çift, totale, teke, dyshe, treshe, çdo treshe dhe kombinime. Është e nevojshme të kuptohen këto opsione përpara se të angazhohen për të shmangur humbjet e panevojshme. Për shembull, Small/Big parashikon nëse shuma e tre zareve është më e madhe apo më e vogël se 10 ndërsa Tek/Çek parashikon natyrën e numrit total të zareve, qoftë tek apo çift.

Pagesat e fundit Sic Bo

Pagesat në Ultimate Sic Bo përcaktohen nga shumëzuesit. Pagesat bazë u jepen fitimeve që nuk kanë shumëzues. Lloji i bastit përcakton pagesën maksimale të mundshme. Kur pagesa bazë e një basti specifik është e lartë, atëherë shumëzuesi ka të ngjarë të jetë i lartë. Në përgjithësi, loja ka një RTP prej 97.22%.

Për baste individuale si të vogla/të mëdha dhe tek/çift, pagesa bazë dhe maksimale janë 1:1. Basti i dyfishtë ka një pagesë bazë prej 8:1 ndërsa pagesa maksimale qëndron në 87:1. Në bastin e trefishtë, lojtarët gëzojnë një pagesë bazë prej 150:1 dhe një pagesë maksimale prej 999:1. Për çdo bast të trefishtë, RTP bazë është 30 me 1 dhe maksimumi është 87 me 1.

Numri i shtuar i opsioneve të basteve rrit ndjeshëm sasinë dhe numrin e pagesave që lojtarët mund të marrin në një raund të vetëm lojrash. Megjithatë, është e rëndësishme të marrësh kohë dhe të mësosh për kombinimet e basteve, ndërkohë që nuk luani këtë lojë me ritme të shpejta.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi