Ultra Casino

Age Limit
Ultra Casino
Ultra Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Ultra Casino ofron një përvojë supreme për lojtarët e saj. Ata kanë marrë më të mirën kazino live format dhe i ngarkuan bonuset në kufirin e tyre vetëm që lojtarët e tyre të ndihen të mirëpritur në çdo kohë. Lojtarët do të marrin rrotullime falas dhe oferta depozitash çdo ditë si në lojëra elektronike të preferuara ashtu edhe në titujt e kazinosë live.

Games

Ultra Casino është e mbushur me lojëra të ndryshme nga disa prej ofruesve më të njohur të programeve kompjuterike. Lojtarët mund të gjejnë lojërat e tyre të preferuara këtu dhe lajmi i mirë është se shumica e lojërave janë të disponueshme në modalitetin demo. Kështu që lojtarët mund të eksplorojnë se çfarë ofron loja dhe të praktikojnë rregullat. Vetëm lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk ofrohen në modalitetin argëtues.

/ultra-casino/games/

Withdrawals

Duke bërë një tërheqje e fitimeve në Ultra Casino është një proces i thjeshtë. Kazinoja ofron opsione të ndryshme tërheqjeje në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri. Megjithatë, jo të gjitha opsionet e pagesës janë të disponueshme në të gjitha vendet. Pra, gjëja më e mirë që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të shohin të gjitha opsionet e disponueshme të listuara.

Bonuses

Ultra Casino ofron bonuse të ndryshme për të tërhequr lojtarë të rinj. Për të filluar gjërat në këmbën e djathtë, çdo lojtar që krijon një llogari në kazino do të marrë një ofertë bujare e mirëseardhjes. Për më tepër, bonusi i mirëseardhjes bartet në tre depozitat e tyre të para dhe do të rrisë bilancin e tyre deri në 3,000 dollarë.

Languages

Ultra Casino është në dispozicion në shumë vende të ndryshme kështu që për këtë arsye uebfaqja e saj duhet të jetë e disponueshme në shumë gjuhë. Në këtë pikë, këto janë gjuhët e disponueshme:

  • anglisht
  • finlandez
  • norvegjeze
  • Anglisht (Kanada)
  • Anglisht (Zelanda e Re)
  • frëngjisht
  • gjermanisht
  • polonisht
  • Spanjisht

Live Casino

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë transmetohen në kohë reale dhe tregtarët e vërtetë do të ndërveprojnë me lojtarin gjatë zhvillimit të lojës. Kjo e sjell të gjithë përvojën e lojërave në një nivel të ri dhe i lejon lojtarët të marrin pjesë dhe të shoqërohen duke luajtur një lojë të caktuar.

Software

Ultra Casino bashkëpunoi me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të mira për lojtarët e tyre. Çdokush mund të presë të gjejë lojën e tij të preferuar këtu, duke filluar nga lojërat me video slot deri te lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve. Ekziston një diversitet i tillë në portofolin e lojërave të Ultra Casino, kështu që lojtarët e vetmja gjë që u mbetet të bëjnë është të bashkohen në kazino dhe të shohin për ta.

Support

Ultra Casino e di mirë se të qenit gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre është shumë e rëndësishme. Për këtë arsye, ata ofrojnë mbështetje për klientët që është gjithmonë i disponueshëm përmes Live Chat, kështu që lojtarët mund të kontaktojnë me një agjent sa herë që të kenë nevojë. Lojtarët gjithashtu mund të dërgojnë një email në support@ultracasino.com.

Deposits

¨Ultra Casino është burimi i fundit i argëtimit dhe ajo që e bën atë kaq tërheqëse për lojtarët është se ofron një përvojë të sigurt, të përshtatshme dhe inovative. Kur zgjedhin një kazino, lojtarët duhet të marrin parasysh metodat e depozitimit ofron kazinoja, dhe se ajo që ata e shohin më të përshtatshme është gjithashtu e disponueshme.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCardMuchBetterNeteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (46)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Foxium
Gameplay Interactive
Gamevy
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Golden Rock Studios
GreenTube
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
PariPlay
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Scientific Games
Sigma Games
Skillzzgaming
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet