Ultra Casino - Games

Age Limit
Ultra Casino
Ultra Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Games

Ultra Casino është e mbushur me lojëra të ndryshme nga disa prej ofruesve më të njohur të programeve kompjuterike. Lojtarët mund të gjejnë lojërat e tyre të preferuara këtu dhe lajmi i mirë është se shumica e lojërave janë të disponueshme në modalitetin demo. Kështu që lojtarët mund të eksplorojnë se çfarë ofron loja dhe të praktikojnë rregullat. Vetëm lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk ofrohen në modalitetin argëtues.

Slots

Lojërat online me video slot janë ndër lojërat më të njohura në kazinotë online. Arsyeja pas kësaj është se ato janë kaq të lehta për t'u luajtur. Për më tepër, lojtarët nuk kanë ndërveprim me tregtarin, sepse për të sapoardhurit kjo mund të jetë frikësuese deri në një farë mase. Video lojëra elektronike zakonisht luhen në pesë rrotulla, por ka edhe lojëra elektronike me më shumë rrotulla. Simbolet e veçanta e bëjnë lojën më interesante. Lojtarët që vendosin tre ose më shumë simbole në bobina do të aktivizojnë një veçori.

Slots janë lojërat më të lehta për t'u luajtur dhe lojtarët nuk mund të parashikojnë në asnjë mënyrë rezultatin e një rrotullimi. Gjithsesi, ka disa gracka që lojtarët mund t'i përdorin në avantazhin e tyre. Disa lojëra paguajnë më shpesh, por shuma më të vogla, ndërsa të tjerat paguajnë herë pas here, por ato kanë potencialin të paguajnë shuma marramendëse në vetëm një rrotullim. Për këtë arsye, ne sugjerojmë lojtarët të lexojnë rregullat e lojës përpara se të vendosin të luajnë. Të gjitha rregullat dhe strategjitë se si të luani lojëra me video slot mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Blackjack

Blackjack është loja me një tavolinë që ishte e mundur të mposhtej në të kaluarën. Në ditët e sotme, tavolinat e blackjack përdorin më shumë se një kuvertë në të njëjtën kohë, kështu që lojtarët nuk mund të numërojnë letrat. Fakti që Blackjack mund të mposhtet ishte i mjaftueshëm për të ndezur një bum në lojë dhe është ende popullor sot. Lojtarët mund të kufizojnë në mënyrë drastike avantazhin e shtëpisë në më pak se 1 përqind në blackjack. Lojtarët duhet së pari të mësojnë rregullat bazë të lojës dhe më vonë të praktikojnë një strategji për goditjen, qëndrimin, dyfishimin dhe ndarjen e çifteve. Për të lexuar rregullat e lojës lojtarët mund të ndiqni këtë lidhje.

Video Poker

Video poker është një lojë mjaft e popullarizuar në mesin e tifozëve të lojërave elektronike. Ajo që e bën video pokerin të ndryshëm është se loja shton një element aftësie. Jacks or Better është loja bazë dhe ofron një kthim prej 99,5% për lojtarin gjatë periudhës së gjatë. Ka shumë variante të ndryshme të lojës, kështu që lojtarët mund të gjejnë diçka që u pëlqen me siguri. Lojtarët duhet të mësojnë renditjen e dorës përpara se të vendosin të luajnë, sepse nuk duan të heqin dorë nga një kartë e mirë. Të gjitha rregullat se si të luani video poker i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Poker

Pokeri është ndoshta një nga lojërat më komplekse të kazinosë. Për të mësuar rregullat e lojës, lojtarët duhet të bëjnë disa përpjekje në të. Loja është një kombinim i njohurive, aftësive dhe fatit dhe mund të duhet pak kohë për ta zotëruar atë, por në fund, ia vlen. Pasi lojtarët të mësojnë se si të luajnë lojën, ata mund të provojnë fatin e tyre duke luajtur poker në një turne. Kushdo që dëshiron të lexojë rreth rregullave dhe strategjive që rrotullohen rreth pokerit mund të gjejë të gjithë informacionin në këtë lidhje.

Bakarat

Baccarat është një lojë e mahnitshme që lojtarët mund të kalojnë orë të tëra duke luajtur. Është një nga ato lojëra ku ata mund të ulen dhe të pushojnë pasi tregtari duhet të bëjë të gjithë punën. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të vendosin për shumën që duan të vënë bast dhe se për kë të bastojnë. Ka tre baste të disponueshme në Baccarat, një bast në Banker, një bast për Lojtarin dhe një bast për Barazim. Basti i barazimit është më tërheqësi për lojtarët pasi ofron pagesën më të mirë, por shanset që ky rezultat të ndodhë janë të pakta, kështu që lojtarët këshillohen të shmangin këtë bast. Kushdo që dëshiron të mësojë se si funksionon baccarat mund t'i gjejë të gjitha rregullat dhe strategjitë në linkun e mëposhtëm.

Ruletë

Ruleta është një lojë që lojtarët preferojnë pasi ofron një lojë emocionuese dhe të sofistikuar. Ka një larmi të tillë bastesh sa lojtarët nuk do të ndihen kurrë të mërzitur kur luajnë. Një gjë që ata duhet të mbajnë mend megjithatë është se disa baste ofrojnë pagesa më të mira ndërsa të tjera ofrojnë pagesa më të vogla. Pasi të jenë vendosur të gjitha bastet, tregtari do të hedhë topin e bardhë në rrotën rrotulluese të ruletit. Kur topi bie në një nga xhepat, kjo do të tregojë numrin fitues. Ka shumë variante të ndryshme të lojës, por lajmi i mirë është se rregullat bazë janë të njëjta. Lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat dhe strategjitë për ruletën në lidhjen e mëposhtme.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCardMuchBetterNeteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (46)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Foxium
Gameplay Interactive
Gamevy
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Golden Rock Studios
GreenTube
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
PariPlay
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Scientific Games
Sigma Games
Skillzzgaming
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet