Luaj Pafund Blackjack Turk Ezugi Sot - Fito para të vërteta

Blackjack turk i pakufizuar është një lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë nga Ezugi. Çdokush mund të luajë blackjack pafundësisht në këtë lojë. Loja është e aksesueshme në pajisjet mobile dhe desktop. Kjo lojë është një nga shumë lojërat e tavolinës live të kazinosë Ezugi Live me tregtarë që flasin gjuhën vendase. Gjuha UI, megjithatë, mund të ndryshohet sipas dëshirës.

Disa alternativa janë në dispozicion për lojtarët, duke përfshirë spanjisht, anglisht dhe shumë të tjera. Duke marrë parasysh se sa shpejt lëviz loja, përzgjedhjet e gjuhëve janë mjaft të dobishme. Kjo lojë tavoline u krijua në mënyrë që folësit turqisht të mund të luanin me lehtësi blackjack në internet. Veçanërisht, është një nga tavolinat e vetme turke në internet me lojtarë të pakufizuar.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Çfarë është Blackjack Turk Pafund Live?

Kohët e fundit, Ezugi ka bërë shumë përpjekje për të përmirësuar tavolinat dhe lojërat e tij jo-anglisht. Kjo lojë live është veçanërisht një përshtatje turke e Blackjack-ut të tyre të Pafund. Nuk është e çuditshme që ato paraqesin tavolina turke blackjack sepse vendi duket të jetë një treg i synuar kryesor për disa ofruesit e softuerit të kazinosë live.

Nuk ka shumë dallime të dukshme nga origjinali. Kjo lojë live u ofron lojtarëve katër baste anësore të veçanta. Megjithatë, dora e përbashkët e kartës dhe udhëzimet e tjera themelore mbeten të njëjta si në Blackjack Pafund. Kjo lojë live është ndër paketat më të mira të disponueshme për blackjack online në Turqi.

Si të luani drejtpërdrejt Blackjack turk pa kufi

Një aksion minimal modest në këtë lojë live është 1 $ për bast. Një tipar i dukshëm i kësaj loje është disponueshmëria e 4 basteve anësore: Ten20, 21+3, Perfect Pairs dhe Perfect 11s. Çdo tavolinë ka vende të pakufizuara. Sipas strategjisë themelore të blackjack-ut, loja i ndan automatikisht të gjitha çiftet.

Perfect Pairs u paguan lojtarëve që tërheqin një palë me dy letrat e tyre hapëse. Çiftet me pagesë të së njëjtës ngjyrë ose kostum rezultojnë në pagesa më të larta. Lojtarët duhet të përpiqen të ndërtojnë duart e pokerit me tre letra duke përdorur dy letrat e tyre të para, kartën e drejtpërdrejtë të shitjes së kazinosë dhe rregullin 21+3. Fitimet rriten me fuqinë e dorës së pokerit.

Kur dora origjinale e lojtarit arrin gjithsej 11, një Perfect 11 fiton. Në Ten20, lojtarët kanë sukses kur dora e tyre hapëse arrin gjithsej 10 ose 20. Këto baste shtesë bëhen gjatë periudhës së rregullt të basteve. Pavarësisht nga basti kryesor, lojtarët mund të fitojnë ose humbin.

Rregullat e Blackjack Turk të Pafund Live

Objektivi është të shkojmë sa më afër 21 pa kaluar. Lojtarët fitojnë raundin kur afërsia e tyre me tregtarin është më e madhe. Goditja, qëndrimi në këmbë, dyfishimi ose ndarja janë opsionet e disponueshme për lojtarët. Kur rregullat lejojnë, ndarja ndodh automatikisht në këtë lojë me tregtar të drejtpërdrejtë në kazino.

Për trajtimin e duarve, Unlimited Turkish Blackjack Live përdor një mekanizëm një-për-shumë. Kështu, nuk ka asnjë kufizim në numrin e pjesëmarrësve që marrin pjesë në një raund. Megjithatë, asnjë nga zgjedhjet e lojtarit nuk ndikon në sjelljen e lojtarëve të tjerë. Loja përfundon kur dikush godet Stand, edhe kur mund të vazhdojë ende për të tjerët.

Çfarë është e rëndësishme të merret parasysh kur luani

Lojtarët nuk duhet të harrojnë të shikojnë tabelën e Ezugi blackjack për të gjetur gjuhën e tyre të kërkuar. Dikush mund të luajë kudo për argëtim. Megjithatë, kur individët duan të luajnë për para të vërteta, ata duhet ta bëjnë këtë vetëm në një kazino live me reputacion. Kazinotë me reputacion posedojnë licencat nga rregullatorët të tilla si Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Luaj blackjack në turqisht pa baste maksimale dhe pa kufizime në numrin e pjesëmarrësve. Shumë më e lartë se shumica e lojërave të tjera, Blackjack Turk i Pafund është një lojë e mirë-prodhuar me grafikë të mprehtë dhe lidhje të mirë. Edhe pse ideja është e drejtpërdrejtë, Ofruesi i drejtpërdrejtë i kazinosë Ezugi shkon mbi dhe përtej thjesht ofrimit të lojërave të kazinosë drejtpërdrejt.

Pagesat mbahen sa më bazë të jetë e mundur në kazinotë më të mira live. Pjesëmarrësit dyfishojnë paratë e tyre kur fitojnë. Duar Blackjack që gjithsej 21 pasi të shpërndahen dy letrat e para paguajnë 3:2. Rimbursimet e sigurimit 2:1. Bastet anësore mund të ndryshojnë ndjeshëm në varësi të rezultatit.

Pagesa të drejtpërdrejta të pafundme turke Blackjack

Me një bast minimal prej $1 dhe një shumë prej $1,000 maksimale, loja ka një RTP prej 99.5 përqind. Megjithatë, bastet anësore janë një përjashtim. 21+3 ka 95.9 për qind, ndërsa Perfect Pairs ka 95.9 për qind. Perfect 11 dhe Ten20 kanë përqindje përkatëse prej 93.72 dhe 94.77

Cilat janë pagesat e lojës?

Në një bast anësor Perfect Pairs, Mixed Pair paguan 6:1; Çifti me ngjyra paguan 12:1, ndërsa një çift i përshtatshëm paguan 25:1. Basti anësor 21+3 paguan 100:1 për udhëtime të përshtatshme; Straight Flush paguan 40:1 ndërsa Three of a Kind paguan 25:1. Straight dhe Flush paguajnë përkatësisht 10:1 dhe 5:1.

Perfect 11 Side Bet paguan 21:1 për 11 pikë (të përshtatshme), 10:1 për çdo 11 pikë dhe 5:1 për një Blackjack. Së fundi, Ten20 Side Bet paguan 22:1 për Pair of 5, 10:1 për një total prej 10 dhe 3:1 për një Total prej 20.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi