Vasy Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Account

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 1750 €
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Vasy Casino
Deri në 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Account

Account

Për të luajtur për para të vërteta në Vasy Casino, lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari. Kjo do të zgjasë vetëm disa minuta, dhe gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të shkojnë në faqen e internetit të Vasy Casino dhe të klikojnë në skedën e verdhë 'Regjistrohu' në menynë anësore. Plotësoni informacionin e nevojshëm dhe konfiguroni kredencialet e hyrjes si emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi.

Lojtarët lejohen të kenë vetëm një llogari, dhe nëse një individ ka më shumë se një, ata rrezikojnë t'i pezullojnë të gjitha llogaritë e tyre.

Verifikimi i llogarisë

Çdo lojtar duhet të verifikojë llogarinë e tij për verifikimin e moshës, parandalimin e mashtrimit dhe përpunimin e pagesave përpara se të mund të kërkojë një tërheqje.

Për të verifikuar një llogari, lojtarët duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore.

Pothuajse të gjitha kazinotë kërkojnë konfirmim identiteti. Verifikimi është i detyrueshëm me tërheqjen e parë të fondeve. Disa lojtarë kanë një reagim negativ dhe nuk ndjehen rehat kur ndajnë informacione personale. Meqenëse të luash në një kazino në internet kërkon depozita dhe tërheqje fondesh, kazinoja duhet të dijë se me kë kanë të bëjnë.

Për të verifikuar një llogari, lojtarët do të duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore dhe ndonjëherë kazinoja mund të kërkojë një skanim shtesë të regjistrimit ose një foto të kartës bankare.

Për këdo që po pyet pse një kazino duhet të verifikojë një llogari, ekzistojnë tre arsye të rëndësishme pse institucionet e lojërave të fatit kërkojnë verifikimin e llogarisë:

  • Kazinoja duhet të sigurohet që klienti të lejohet të luajë kumar me ligj, që do të thotë se ata janë të moshës ligjore për të luajtur.
  • Kazinoja duhet të sigurohet që lojtari të mbrohet nga përdorimi mashtrues i çdo karte krediti ose debiti, llogari bankare dhe mënyra të tjera pagese.
  • Kazinoja duhet të sigurohet që lojtari të mos përpiqet të marrë të njëjtat bonuse disa herë.

Si të verifikoheni në kazino?

Lojtarët duhet të njihen me termat dhe kushtet e kazinosë online përpara se të vendosin të regjistrohen. Çdo kazino ka një sërë rregullash që nuk duhet të shkelen kur bëni një tërheqje.

Rregulli i parë dhe më i rëndësishëm është që lojtarët duhet të kenë vetëm një llogari pasi është e ndaluar të kenë shumë llogari. Profili i lojtarit duhet të përmbajë vetëm të dhëna reale, kështu që me krijimin e një llogarie ata duhet të sigurohen që të fusin të dhënat e tyre personale me kujdes dhe pa gabime.

Vasy Casino mund të kërkojë një nga dokumentet e mëposhtme:

  • Një skanim ose foto e ID-së me cilësi të mirë
  • Një kopje e patentës sime të shoferit
  • Një skanim ose foto e kartës bankare të përdorur për depozitimin

Vasy Casino është një kazino e licencuar, që do të thotë se informacioni i lojtarëve ruhet në serverë të sigurt.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €