Vasy Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Affiliate Program

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 1750 €
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Vasy Casino
Deri në 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve, lojtarët duhet të plotësojnë një aplikacion me të dhënat e tyre. Çdo aplikim do të shqyrtohet dhe lojtarët do të marrin një konfirmim bashkimi që nuk do të zgjasë më shumë se 48 orë.

Partnerët mund të fitojnë më shumë para kur tërheqin lojtarë të rinj depozitues.

  • Kur ata sjellin deri në 5 lojtarë depozitues, ata do të fitojnë 25% të ardhura neto.
  • Kur ata sjellin midis 6 dhe 15 lojtarë depozitues, ata do të fitojnë 30% të ardhura neto.
  • Kur ata sjellin midis 16 dhe 25 lojtarë depozitues, ata do të fitojnë 35% të ardhura neto.
  • Kur ata sjellin më shumë se 25 lojtarë depozitues, ata do të fitojnë 40% të ardhura neto.

Si quhet programi i filialeve të Vasy Casino?

Programi shoqërues i Vasy Casino quhet Vasy Casino.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €