Vasy Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Bonuses

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 1750 €
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Vasy Casino
Deri në 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Vasy Casino është e mbushur me bonuse që do të tërheqin shumë lojtarë. Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të eksploruar kazinonë dhe për të provuar më shumë lojëra se zakonisht. Lojtarët, të cilët i bashkohen kazinosë, kanë të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje që bartet në tre depozitat e para.

Bonusi i besnikërisë

Vasy Casino e ka quajtur programin e saj të besnikërisë "Rruga drejt Fortune" dhe ka saktësisht 100 nivele për të përparuar. Lojtarët do të fitojnë pikë me çdo bast me para të vërteta që bëjnë dhe gradualisht do të kalojnë nëpër nivele dhe do të marrin shumë shpërblime.

Bonusi i mirëseardhjes

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në Vasy Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Për t'i bërë gjërat edhe më interesante, Vasy Casino ka vendosur të bartë bonusin e mirëseardhjes mbi tre depozitat e para që një lojtar bën në mënyrën e mëposhtme:

 • Bonusi i parë i mirëseardhjes quhet 'Eco' dhe është një bonus ndeshje 100% deri në 200 dollarë. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 30 herë, dhe depozitat minimale që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar është 20 dollarë.
 • Bonusi i dytë i mirëseardhjes quhet 'Biznes' dhe lojtarët këtu do të marrin 300 rrotullime falas në lojën slot video të Bregut Lindor kundër Bregut Perëndimor. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 25 herë, dhe depozitat minimale që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar është 100 dollarë. Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin nga bonusi i rrotullimeve falas është i kufizuar në 100 dollarë.
 • Bonusi i tretë i mirëseardhjes quhet 'Klasa e Parë' dhe është një bonus ndeshje 100% deri në 1000 dollarë. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 20 herë, dhe depozitat minimale që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar është 20 dollarë. Ky bonus është i disponueshëm vetëm në Lojërat Evolution Live Casino. Basti maksimal që lojtarët mund të bëjnë kur luajnë me fondet e bonusit është i kufizuar në 10% të bilancit të tyre aktual.

Herën e dytë që lojtarët bëjnë një depozitë, ata mund të kërkojnë Bonusin e Dytë të Mirëseardhjes, i cili është një bonus depozite 100% deri në $250.

Herën e tretë që lojtarët bëjnë një depozitë, ata mund të kërkojnë Bonusin e Tretë të Mirëseardhjes, i cili është një bonus depozite 100% deri në $500.

Bonusi me rul të lartë

Në këtë pikë, nuk ka një bonus që i dedikohet rrotullave të larta. Nëse kjo ndryshon në të ardhmen, lojtarët do të njoftohen.

Kërkesat e basteve të bonusit

Vasy Casino ofron tre bonuse bujare të mirëseardhjes dhe çdo bonus vjen me kërkesat e basteve që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

 • Bonusi i parë i mirëseardhjes është një bonus ndeshje 100% deri në 200 dollarë dhe 50 rrotullime falas në lojën Bregu Lindor kundër Bregut Perëndimor. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 30 herë përpara se lojtarët të mund të kërkojnë një tërheqje.
 • Bonusi i dytë i mirëseardhjes është një bonus ndeshje 150% deri në 300 dollarë dhe 50 rrotullime falas në lojën Dragon Tribe. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 25 herë përpara se lojtarët të mund të kërkojnë një tërheqje.
 • Bonusi i tretë i mirëseardhjes është një bonus ndeshje 200% deri në 500 dollarë dhe 50 rrotullime falas në lojën Manhattan Goes Wild. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 20 herë përpara se lojtarët të mund të kërkojnë një tërheqje.
Shpjegohen kërkesat e bastit

Kërkesat e bastit janë një term që përmendet shpesh kur luani kumar në internet, veçanërisht kur përfshihet një bonus. Një kërkesë për bast është se sa duhet të bastojë një lojtar përpara se të mund të bëjë tërheqjen e fitimeve të tij. Për shembull, nëse një lojtar ka 100 dollarë në llogarinë e tij në total, por 50 dollarë prej tyre janë fonde bonus, atëherë ai duhet të plotësojë kërkesat e basteve për të qenë në gjendje të arkëtojë.

Çdo bonus vjen me kërkesa të ndryshme bastesh, kështu që lojtarët këshillohen të kuptojnë plotësisht Kushtet dhe Kushtet e bonusit përpara se ta pranojnë atë. Për të plotësuar kërkesat e basteve, ata do të duhet të bastojnë fondet e bonusit shumë herë.

Për më tepër, kërkesat e basteve shpesh lidhen me disa terma dhe kushte shtesë, duke përfshirë sa vijon:

 • Bast maksimal – kur luajnë me fonde bonus, lojtarët duhet të kenë kujdes se si bastojnë. Zakonisht, ekziston një bast maksimal i lejuar, por pasi të mbarojnë bastimin e fondeve të bonusit, ata mund të vendosin baste sipas dëshirës.
 • Lojëra të përjashtuara – zakonisht, bonuset vijnë me lojëra që janë të përjashtuara nga promovimi. Bastet në ato lojëra mund t'u kushtojnë lojtarëve humbjen e bonusit të tyre. Përsëri, lojtarët këshillohen të kuptojnë plotësisht Termat dhe Kushtet e bonusit.
 • Kufiri kohor – bonuset zakonisht vijnë me një datë skadimi dhe nëse kërkesat e basteve nuk plotësohen brenda këtij afati kohor, lojtarët rrezikojnë të humbasin bonusin e tyre.

Kushtet e përgjithshme të bonusit

Vasy Casino ka një ofertë bujare mirëseardhjeje që funksionon në mënyrën e mëposhtme:

 • Bonusi i parë është një bonus ndeshje 100% deri në 200 dollarë dhe 50 rrotullime falas në lojën Bregu Lindor vs Bregu Perëndimor. Bonusi duhet të vihet 30 herë përpara se lojtarët të mund të tërheqin.
 • Bonusi i dytë është një bonus ndeshje 150% me deri në $300 dhe 50 rrotullime falas në lojën Dragon Tribe. Bonusi duhet të vihet 25 herë përpara se të bëhet tërheqja.
 • Bonusi i tretë është një bonus ndeshje 200% deri në 500 dollarë dhe 50 rrotullime falas në lojën Manhattan Goes Wild. Bonusi duhet të vihet 20 herë përpara se lojtari të mund të tërheqë fitimet e tij.

Lojtarët që kanë adresa të regjistruara në Finlandë do të marrin vetëm rrotullime falas në 3 depozitat e para që bëjnë dhe bonusi funksionon në këtë mënyrë:

 • Pasi lojtari të ketë bërë depozitimin e tij të parë, ai do të marrë 20 rrotullime falas në lojën e Bregut Lindor kundër Bregut Perëndimor për 5 ditë. 20 rrotullimet e para falas do të kreditohen 24 orë pasi depozitimi ishte i suksesshëm.
 • Pasi lojtari të ketë bërë depozitimin e dytë, ai do të marrë 20 rrotullime falas në lojën Dragon Tribe për 5 ditë. 20 rrotullimet e para falas do të kreditohen 24 orë pasi depozitimi ishte i suksesshëm.
 • Pasi lojtari të ketë bërë depozitimin e tretë, ai do të marrë 20 rrotullime falas në lojën Manhattan Goes Wild për 5 ditë. 20 rrotullimet e para falas do të kreditohen 24 orë pasi depozitimi të jetë i suksesshëm.

Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për ofertën e mirëseardhjes është i kufizuar në 20 dollarë.

Nuk ka kërkesa për baste për bonusin e rrotullimeve falas. Rrotullimet falas mund të përdoren vetëm në lojërat e specifikuara dhe nuk mund të transferohen në lojëra të tjera. Maksimumi i pagesës që lojtarët mund të tërhiqen nga bonusi i rrotullimeve falas është i kufizuar në 50 dollarë.

Lojtarët kanë të drejtë për vetëm një bonus në të njëjtën kohë për lojtar, llogari, adresë, kompjuter dhe adresë IP. Vasy Casino mund të mbyllë çdo llogari që konsiderohet e kopjuar dhe të anulojë të gjitha fitimet.

Depozita minimale është e kufizuar në 20 dollarë, dhe depozita maksimale do të varet nga promovimi.

Bonusi i mirëseardhjes vjen pa shumën maksimale të tërheqjes ose arkëtimit, ndërsa bonuset në para, bonuset e parave falas dhe zbritjet e parave kanë një tërheqje maksimale të lejuar prej x5 shumës së bonusit.

Të gjitha bonuset vijnë me një datë skadimi dhe nëse kushtet e bonusit nuk plotësohen brenda kornizës kohore specifike, kazinoja ka të drejtë të anulojë promovimin.

Kazinoja rezervon të drejtën të zbrazë paratë e bonusit të llogarisë së një lojtari nëse lojtari nuk ka arritur të hyjë në llogarinë e tij për më shumë se 2 muaj.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje nga Vasy Casino: Letonia, Lituania, Bullgaria, Kina, Estonia, Gjeorgjia, India, Indonezia, Moldavia, Pakistani, Rumania, Rusia, Sllovakia, Turqia, Ukraina dhe Shtetet e Bashkuara. .

Bonuset e ofruara nga kazinoja janë të destinuara për lojtarët e vërtetë rekreativë dhe çdo abuzim nuk do të tolerohet.

Lojtarët mund të anulojnë çdo bonus sipas dëshirës. E vetmja gjë që duhet të mbajnë mend është se kazinoja do të anulojë çdo fitim të krijuar nga bonusi.

Ekziston një listë e lojërave të përjashtuara që lojtarët duhet të shmangin kur luajnë me fonde bonus dhe ato përfshijnë si më poshtë: Lojëra Jackpot, Lojëra tavoline, Video Poker, Kazino Live dhe lojërat e mëposhtme: Al Capone, Bonanza, Book of Immortals, Da Thesari i Vinçit, Dead or Alive & Dead or Alive 2, Easter Island, Egomatic, Extra Juicy, Fire Joker, Hot Spin, Immortal Romance, Inferno Star, Jackhammer 2, Jammin Jars, Jingle Spin, Jumbo Stampede, Jungle Spirit, Jurassic Park, Koi Princess, Lost Relics, Madame Destiny, Max Quest: Wrath of Ra, Who wants to be a milioner, Moon Princess, Pekin Luck, Pirates Plenty, Reactoonz, Reel Heist, Rise of Olympus, Sweet Bonanza, Sakura Fortune, Scrooge, Secret of the Stones, Sinbad, Snow Wild and the 7 Features, Super Fast Hot, Tesla, The Golden Owl of Athena, The Wiz, Tiger's Glory, Turn Your Fortune, Twin Spin, Valley of the Gods, 1429 Dete të paeksploruara, Diamante Vegas , Victorious, Victorious MAX, Vikings, Wild Swarm, Zombies, Razor Shark, The D og House & The Dog House Megaways , Sweet Bonanza Xmas, Rich Wilde and the Tome of Madness, Danger High Voltage, Wild Frames, Dark Joker Rizes, Reactoonz 2, Le Kaffee Bar, Beautiful Bones, Cherrypop, Deadwood, Jokerizer, San Quentin, Book of 99, Jammin Jars 2, Tombstone RIP, Mystery Joker 6000, and the Moon Princess 100.

Kazinoja do të ekzaminojë lojën e lojtarit përpara se ata të përpunojnë tërheqjen. Nëse zbulojnë parregullsi në modelin e lojës, ata rezervojnë të drejtën të ndalojnë çdo tërheqje.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €