Vasy Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Countries

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 1750 €
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Vasy Casino
Deri në 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Countries

Countries

Jo të gjithë do të jenë në gjendje të krijojnë një llogari në Vasy Casino. Disa rregulla i ndalojnë lojtarët të luajnë në kazinotë online. Për shembull, kumari është i ndaluar në disa vende, ndërsa në vende të tjera kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar.

NetEnt ka disa kufizime shtesë kur bëhet fjalë për lojërat e tyre. Për shembull, kazinoja nuk ofron lojëra në vendet e mëposhtme pa licencat e duhura: Belgjikë, Kolumbi, Kroaci, Republikën Çeke, Danimarkë, Estoni, Francë, Gjeorgji, Itali, Letoni, Lituani, Meksikë, Portugali, Rumani, Spanjë, Suedia, Zvicra, Ukraina, Mbretëria e Bashkuar dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Lojërat NetEnt nuk ofrohen në vendet e mëposhtme: Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Bahamas, Botsvana, Bullgari, Ekuador, Etiopi, Gana, Guajana, Hong Kong, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Namibi, Nikaragua, Veri Koreja, Pakistani, Panamaja, Filipinet, Singapori, Sudani, Siria, Tajvani, Trinidad dhe Tobago, Tunizia, Uganda, Jemeni dhe Zimbabve.

Video Slot Planet of the Apes nuk duhet të ofrohet në territoret e mëposhtme: Azerbajxhan, Kinë, Indi, Malajzi, Katar, Rusi, Tajlandë, Turqi dhe Ukrainë.

Slot video Vikings nuk duhet të ofrohet në juridiksionet e mëposhtme: Azerbajxhan, Kamboxhia, Kanada, Kinë, Francë, Indi, Indonezi, Laos, Malajzi, Myanmar, Papua Guinea e Re, Katar, Rusi, Korenë e Jugut, Tajlandë, Turqi, Ukrainë dhe shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Video Slot Narcos nuk duhet të ofrohet në territoret e mëposhtme: Indonezi dhe Koreja e Jugut.

Video Sloti Street Fighter nuk duhet të ofrohet në territoret e mëposhtme: Anguilla, Antigua & Barbuda, Argjentinë, Aruba, Barbados, Bahamas, Belize, Bermuda, Bolivia, Bonaire, Brazil, Ishujt e Virgjër Britanikë, Kanada, Ishujt Kajman, Kinë, Kili, Ishulli Clipperton, Kolumbia, Kosta Rika, Kuba, Curacao, Dominika, Republika Dominikane, El Salvador, Grenlanda, Grenada, Guadelupe, Guatemala, Guajana, Haiti, Honduras, Xhamajka, Japonia, Martinika, Meksika, Montserrat, Ishulli Navassa, Paraguaj, Peru , Puerto Rico, Saba, Saint Barthelemy, Saint Eustatius, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Maarten, Saint Martin, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Korea e Jugut, Surinami, Ishujt Turks dhe Caicos, Shtetet e Bashkuara të Amerika, Uruguai, Ishujt e Virgjër të SHBA dhe Venezuela.

Përbindëshat universalë (Dracula, Krijesa nga Laguna e Zezë, Mallkimi i Phantoms dhe Njeriu i Padukshëm) mund të luhen vetëm në territoret e mëposhtme: Andorra, Austri, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja dhe Hercegovina, Qipro, Finlanda, Gjeorgjia, Gjermania, Greqia, Hungaria, Islanda, Irlanda, Lihtenshtajni, Luksemburgu, Malta, Moldavia, Monako, Mali i Zi, Holanda, Maqedonia e Veriut, Norvegjia, Polonia, Rusia, San Marino, Serbia, Sllovakia, Sllovenia, Turqia dhe Ukraina.

Dhe këtu është lista e vendeve të kufizuara për Vasy Casino:

 • Afganistani
 • Shqipëria
 • Antilet Hollandeze
 • Bosnjë dhe Hercegovinë
 • Barbados
 • Burundi
 • Bermuda
 • Bahamas
 • Botsvana
 • Bjellorusia
 • Ishujt Cocos (Keeling)
 • DRC
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Kongo
 • Kinë
 • Kuba
 • Curacao
 • Egjipti
 • Eritrea
 • Spanja
 • Etiopia
 • Ishujt Falkland (malvina)
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Alderney
 • Gana
 • Guinea
 • Guinea Ekuatoriale
 • Greqia
 • Guinea-Bissau
 • Guajana
 • Hong Kongu
 • Haiti
 • Hungaria
 • Izraeli
 • Ishulli i Njeriut
 • Iraku
 • Irani
 • Republika Islamike e
 • Italia
 • Xhersi
 • Xhamajka
 • Jordania
 • Kirgistani,
 • Kamboxhia
 • Chosŏn Minjujuŭi Inmin Konghwaguk
 • Republika e Koresë
 • Kuvajti
 • Republika Popullore Demokratike e Laos
 • Libani
 • Sri Lanka
 • Liberia
 • Xhamahiria Arabe Libiane
 • Moldavia
 • Republika e
 • Mali i Zi
 • Mali
 • Mianmar
 • Montserrat
 • Malta
 • Mauritius
 • Nikaragua
 • Holanda
 • Panamaja
 • Polinezia Franceze
 • Papua Guinea e Re
 • Filipinet
 • Pakistani
 • Polonia
 • Saint Pierre dhe Miquelon
 • Palestinë
 • Serbisë
 • Federata Ruse
 • Sudani
 • Singapor
 • Shën Helena
 • Sierra Leone
 • San Marino
 • Somali
 • Sudani i Jugut
 • Sao Tome dhe Principe
 • Republika Arabe Siriane
 • Ishujt Turks dhe Kaikos
 • Çad
 • Territoret Jugore Franceze
 • Togo
 • Turkmenistani
 • Tunizia
 • Turqia
 • Trinidad dhe Tobago
 • Tajvani
 • Ukrainë
 • Uganda
 • Ishujt e vegjël periferikë të Shteteve të Bashkuara
 • Shtetet e Bashkuara
 • Venezuela
 • VG
 • Vanuatu
 • Samoa
 • Jemeni
 • Jugosllavia
 • Zimbabve
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €