Vasy Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Deposits

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 1750 €
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Vasy Casino
Deri në 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Deposits

Deposits

Për të luajtur lojëra në Vasy Casino, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë. Kazinoja u ofron atyre disa mënyra pagese në mënyrë që ata të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri. Bërja e një depozite është një proces i thjeshtë dhe fondet do të transferohen në llogarinë e lojtarit pothuajse menjëherë.

Për të depozituar në llogarinë e Vasy Casino, lojtarët duhet të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave. Nga atje, ata duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që ata e konsiderojnë më të përshtatshmen dhe të shkruajnë shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Fondet duhet të pasqyrojnë llogarinë e lojtarit pothuajse menjëherë.

Në këtë pikë, këto janë mënyrat e pagesës që janë të disponueshme në Vasy Casino:

 • Skrill (Skrill-Moneybookers)
 • NETELLER
 • ecoPayz
 • Neosurf
 • Me besim
 • Kredi MasterCard
 • Paysafecard
 • Karta AstroPay
 • Bitcoin Cash
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • Flexepin
 • Litecoin
 • Shumë më mirë
 • Bitcoin
 • Jeton
 • Tether
 • Cardano
 • monedhë USD

Lojtarët duhet të kenë parasysh se disa mënyra pagese mund të mos jenë të disponueshme për ta, në varësi të vendit të tyre të banimit.

Ndeshja e depozitave

Lojtarët që i bashkohen kazinosë Vasy kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që mund ta kërkojnë herën e parë që bëjnë një depozitë. Për t'i bërë gjërat edhe më interesante, kazino ofron tre bonuse të ndryshme mirëseardhjeje që funksionojnë në mënyrën e mëposhtme:

 • Bonusi i parë i mirëseardhjes është një bonus ndeshje 100% deri në 200 dollarë dhe 50 rrotullime falas në lojën Bregu Lindor kundër Bregut Perëndimor. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 30 herë përpara se lojtarët të mund të kërkojnë një tërheqje.
 • Bonusi i dytë i mirëseardhjes është një bonus ndeshje 150% deri në 300 dollarë dhe 50 rrotullime falas në lojën Dragon Tribe. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 25 herë përpara se lojtarët të mund të kërkojnë një tërheqje.
 • Bonusi i tretë i mirëseardhjes është një bonus ndeshje 200% deri në 500 dollarë dhe 50 rrotullime falas në lojën Manhattan Goes Wild. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 20 herë përpara se lojtarët të mund të kërkojnë një tërheqje.

Metodat e depozitimit

Vasy Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë me të cilën ndihen rehat. Në këtë pikë, këto janë të gjitha mënyrat e disponueshme të pagesës:

 • Skrill
 • Neteller
 • ecoPayz
 • Neosurf
 • Me besim
 • Kredi MasterCard
 • Paysafecard
 • Karta AstroPay
 • Bitcoin Cash
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • Flexepin
 • Litecoin
 • Shumë më mirë
 • Bitcoin
 • Jeton
 • Tether
 • Cardano
 • monedhë USD
Monedha

Monedha

Vasy Casino pranon monedha të ndryshme që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Në këtë pikë, këto janë monedhat e disponueshme:

 • Dollar Kanadez (CAD)
 • Euro (EUR)
 • Dollar i Zelandës së Re (NZD)
 • Krona Norvegjeze (NOK)
 • Dollar Amerikan (USD)
 • Dollar Australian (AUD)

Vasy Casino pranon gjithashtu kriptomonedha dhe ato përfshijnë ato të mëposhtmet:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Ripple
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €