Vasy Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Games

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 1750 €
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Vasy Casino
Deri në 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Games

Games

Baza e të dhënave të lojërave të kazinosë në Vasy Casino përmban slot machines, ruletë, baccarat, poker dhe video poker, vetëm për të përmendur disa. Atraksioni më i fundit në kazino është seksioni i Kazinosë Live, i cili u lejon lojtarëve të kënaqen duke luajtur lojërat e tyre të preferuara me një tregtar të drejtpërdrejtë në kohë reale.

Bakarat

Baccarat ka qenë prej kohësh një nga lojërat më të njohura në kazinotë në të gjithë Evropën dhe Amerikën Latine. Kjo është një lojë e thjeshtë për t'u luajtur me vetëm disa rregulla që lojtarët duhet të mësojnë. Lojtarët duhet të vendosin se cila lojë do të jetë më afër 9, dora e lojtarit apo dora e bankierit dhe të vendosin një bast në atë dorë. Të dyja duart mund të përfundojnë me barazim, por kjo do të ndodhë rrallë. Për këtë arsye, ky bast ofron pagesën më të lartë dhe mund të jetë shumë i ndërlikuar, veçanërisht për fillestarët. Drejtuar nga fakti që ky bast ofron pagesën më të mirë, ato minojnë faktin që shanset për të fituar këtë bast janë të vogla. Ne u sugjerojmë lojtarëve të shmangin bastin Tie, veçanërisht fillestarët. Kjo është ndoshta e vetmja lojë që lojtarët mund të luajnë pa ditur asgjë për rregullat se si luhet loja. Gjithsesi, është gjithmonë mirë të dimë se çfarë po ndodh me lojën që ata luajnë, ne sugjerojmë që lojtarët të kalojnë rregullat përpara se të vendosin të luajnë. Të gjitha rregullat se si të luhet baccarat dhe strategjia që sillet rreth kësaj loje i gjeni në këtë link.

Slots

Lojërat online me video slot janë ndër lojërat më të njohura në çdo kazino. Arsyet pas kësaj mund të jenë të shumta, dhe gjëja e parë që vjen në mendje është fakti që këto lojëra janë të lehta për t'u luajtur dhe ato ofrojnë një diversitet të tillë që asnjë lojë tjetër nuk mund ta ofrojë. Vasy Casino ka një portofol shumë të pasur kur bëhet fjalë për lojëra elektronike, kështu që lojtarët mund të gjejnë diçka që funksionon më së miri për ta. Të gjitha rregullat se si të luani lojëra elektronike mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Disa nga lojërat më të njohura janë këto:

 • Rich Wilde dhe Libri i të Vdekurve
 • Libri i shumëfishtë i artë
 • Druri i vdekur
 • Kavanoza Jammin
 • Super Sunny Fruits Mbaj dhe Fito
 • Trashëgimia e të Vdekurve
 • Shark brisk
 • Rich Wilde dhe Tome of Madness
 • Portat e Olimpit
 • Reactoonz
 • Lufta me armë në El Paso
 • Festa e frutave

Poker

Pokeri është një lojë që kërkon që lojtarët të kalojnë pak kohë duke mësuar rregullat. E mira është se pasi të mësojnë bazat, mund të fillojnë të luajnë. Një nga variantet më të njohura të lojës është Texas Hold'em, ku lojtarët marrin dy letra poshtë si letrat e tyre, të ndjekura nga një raund bastesh. Tre letra të bordit rrotullohen njëkohësisht dhe ndodh një raund tjetër bastesh. Dy letra të tjera të bordit kthehen një nga një, secila e ndjekur nga një raund bastesh pas çdo letre. Lojtarët madje lejohen të 'luajnë në tabelë' që do të thotë se ata mund të përdorin vetëm kartat e tabelës. Një tjetër gjë e rëndësishme që lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje është renditja e duarve dhe është shumë e rëndësishme t'i mësoni ato përmendësh, sepse ata nuk duan të heqin një kartë të rëndësishme. Për të lexuar mbi rregullat e lojës së Pokerit, lojtarët mund të ndjekin këtë lidhje.

Blackjack

Blackjack është një lojë letrash që mund të gjendet në Vasy Casino që është e lehtë për t'u mësuar, por ofron një lojë emocionuese. Lojtarët duhet të marrin një dorë që është më e lartë se tregtari pa kaluar mbi 21. Pasi të vendosen të gjitha bastet, lojtarët do të marrin dy letra fillestare. Ka disa opsione të ndryshme në dispozicion për lojtarët që ata mund t'i përdorin për të përmirësuar duart e tyre. Tregtari, nga ana tjetër, ka vetëm dy mundësi për të goditur dhe për të qëndruar në këmbë, dhe ata duhet të ndjekin rregullat e paracaktuara në varësi të vlerës së dorës së tyre. Lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat se si të luani blackjack në lidhjen e mëposhtme.

Ka shumë variante të ndryshme të lojës dhe disa nga më të njohurat përfshijnë si më poshtë:

 • Kuvertë e vetme Blackjack
 • Ekspozimi i dyfishtë i Blackjack
 • Blackjack Evropian
 • Blackjack Multihand
 • Blackjack Lucky Sevens
 • Blackjack Amerikan
 • Super 7 Blackjack
 • Blackjack 3D
 • Atlantic City Blackjack
 • Vegas në qendër të qytetit Blackjack
 • 21 Burn Blackjack

Ruletë

Ruleta është ndoshta një nga lojërat më të njohura të kazinosë që mund të gjendet në Vasy Casino. Arsyeja pse është kaq popullor është se rregullat janë shumë të lehta për t'u mësuar, por mbi të gjitha u lejon lojtarëve të bastojnë në përputhje me rrezikun e dëshiruar që do të dëshironin të merrnin. Ekzistojnë tre variacione kryesore të lojës amerikane, evropiane dhe franceze. Varianti më i njohur është versioni evropian, sepse shanset funksionojnë në favor të lojtarit, në krahasim me variantet e tjera. Lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat dhe strategjitë që rrotullohen rreth ruletës në lidhjen e mëposhtme.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €