Vasy Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Live Casino

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 1750 €
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Vasy Casino
Deri në 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Live Casino

Live Casino

Seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë në Vasy Casino është i mbushur me lojëra që vijnë nga Evolution Gaming, Vivo Gaming, Asia Gaming dhe Pragmatic Play. Përzgjedhja e lojërave të drejtpërdrejta mbulon çdo lloj loje klasike të kazinosë, kështu që lojtarëve u mbeten shumë zgjedhje.

Baccarat live

Live Baccarat mund të mos gëzojë një popullaritet të tillë si Live Poker ose Live Blackjack, por gjithsesi është një lojë që sjell shumë argëtim. Njihet edhe si loja e preferuar e James Bond-it, ndaj duhet të pranojmë se popullariteti i saj nuk do të shuhet kurrë. Baccarat është një nga lojërat që ofron avantazhin më të ulët të shtëpisë, kështu që lojtarët kanë një shans të mirë për të fituar. Vlerat e kartës janë ndryshuar pak për lojën. Kartat me 10 vlera vlejnë 0, Aces vlejnë 1 dhe letrat nga 2 deri në 9 vlejnë vlerën e tyre nominale. Ka tre rezultate të mundshme, dora e lojtarit fiton, dora e bankierit fiton ose dora përfundon me barazim. Lojtarët këshillohen të mësojnë rregullat e lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Të gjitha rregullat se si të luani Baccarat live mund t'i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Disa nga lojërat më Live Baccarat që mund të gjenden në Vasy Casino përfshijnë sa vijon:

 • Baccarat Live
 • Baccarat me shpejtësi
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Shtrydhje Baccarat
 • Shpejtësia Pa komision Baccarat

Blackjack live

Lojtarët që duan të luajnë Blackjack, por nuk duan të shkojnë në një kazino, mund të provojnë Live Blackjack. Ata do të kenë pothuajse të njëjtën përvojë sikur të ishin duke luajtur në një dysheme kazino. Lojtarët mund të bisedojnë me tregtarët dhe lojtarët e tjerë duke përdorur funksionin e bisedës. Loja transmetohet përmes teknologjisë me definicion të lartë dhe lojtarët mund të shohin çipat dhe kartat nga shumë kënde të ndryshme të kamerës. Rregullat e lojës janë të njëjta si në versionin klasik, dhe lojtarët këshillohen të mësojnë rregullat bazë të paktën. Të gjitha rregullat se si të luani Blackjack live mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Disa nga lojërat Live Blackjack që mund të gjenden në Vasy Casino përfshijnë ato në vijim:

 • Blackjack Live
 • Partia Blackjack
 • Blackjack Live
 • Lobi i Blackjack

Ruletë e drejtpërdrejtë

Live Roulette është një nga lojërat më të njohura të kazinosë të të gjitha kohërave, pa dyshim. Kjo është një lojë fati, ku lojtarët duhet të parashikojnë se në cilin numër do të bjerë topi i bardhë. Ka njëfarë emocioni në rrotullimin e rrotës së kazinosë që lojërat e tjera nuk mund ta ofrojnë. Kush do ta kishte menduar se një lojë e zbuluar rastësisht do të gëzonte një popullaritet kaq të madh sot? Ka shumë baste të ndryshme në dispozicion për lojtarët, kështu që ne i këshillojmë ata të kalojnë pak kohë duke i dalluar ato. Të gjitha rregullat se si të luash Live Roulette i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Meqenëse ruleta është një lojë kaq popullore, nuk është çudi që ka shumë variante të ndryshme të saj. Dhe, lajmi i mirë është se shumica e tyre mund të gjenden në seksionin Live Casino të Vasy Casino:

 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë Live
 • Lobi i Ruletës

Poker Live

Pokeri është një lojë letrash që vjen në shumë variante të ndryshme. Loja gëzon një popullaritet të madh në mesin e lojtarëve që shkojnë shpesh në një kazino. Sot, është shumë më e lehtë të luash lojën Live në një kompjuter ose një pajisje dore. Rregullat e lojës janë të njëjta, dhe lojtari me dorën më të lartë do të fitojë raundin. Lojtarët duhet të kalojnë pak kohë duke mësuar rregullat e lojës pasi kjo është pak më e komplikuar në krahasim me lojërat e tjera të kazinosë. Të gjitha rregullat se si të luash Live Roulette i gjeni në linkun e mëposhtëm.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €