Vasy Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Payments

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 1750 €
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Vasy Casino
Deri në 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Payments

Payments

Ofrimi i mënyrave të ndryshme të pagesës që lojtarët mund të përdorin si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet është një aspekt shumë i rëndësishëm i një kazinoje. Një nga mënyrat më të besueshme të pagesës është Skrill dhe Neteller dhe lajmi i mirë është se të dyja janë të disponueshme këtu në kazino.

Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë, përveç nëse përcaktohet ndryshe në termat dhe kushtet.

Lojtarët duhet të vënë bast çdo depozitë të paktën një herë përpara se të bëjnë një tërheqje.

Të gjitha tërheqjet do të kthehen në mënyrën origjinale të depozitimit të lojtarit. Për të parandaluar pastrimin e parave, kazinoja rezervon të drejtën të paguajë tërheqjen e lojtarit me çdo metodë, edhe pse lojtari kërkon ndryshe.

Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin brenda një muaji është e kufizuar në 15,000 dollarë.

Kur tërheqja është e kufizuar, në rastin kur lojtari fiton me një bonus rrotullimesh falas, çdo bilanc që është mbi maksimumin e lejuar do të hiqet nga llogaria e pagesës.

Lojtarët që kërkojnë një tërheqje përpara se të përfundojnë kërkesat e bastit janë plotësuar dhe bonusi dhe fitimet do të humbasin.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €