Vasy Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Promotions & Offers

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 1750 €
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Vasy Casino
Deri në 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Vasy Casino ka përgatitur shumë shpërblime të ndryshme për lojtarët e saj. Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të tërhequr lojtarë të rinj sepse i lejojnë ata të luajnë më shumë se zakonisht. Dhe duhet të themi se Vasy Casino shkëlqen në këtë departament me bonusin bujar të mirëseardhjes dhe promovimet e rregullta të vazhdueshme.

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në Vasy Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Për t'i bërë gjërat edhe më interesante, Vasy Casino ka vendosur të bartë bonusin e mirëseardhjes mbi tre depozitat e para që një lojtar bën në mënyrën e mëposhtme:

 • Bonusi i parë i mirëseardhjes quhet 'Eco' dhe është një bonus ndeshje 100% deri në 200 dollarë. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 30 herë, dhe depozitat minimale që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar është 20 dollarë.
 • Bonusi i dytë i mirëseardhjes quhet 'Biznes' dhe lojtarët këtu do të marrin 300 rrotullime falas në lojën slot video të Bregut Lindor kundër Bregut Perëndimor. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 25 herë, dhe depozitat minimale që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar është 100 dollarë. Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin nga bonusi i rrotullimeve falas është i kufizuar në 100 dollarë.
 • Bonusi i tretë i mirëseardhjes quhet 'Klasa e Parë' dhe është një bonus ndeshje 100% deri në 1000 dollarë. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 20 herë, dhe depozitat minimale që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar është 20 dollarë. Ky bonus është i disponueshëm vetëm në Lojërat Evolution Live Casino. Basti maksimal që lojtarët mund të bëjnë kur luajnë me fondet e bonusit është i kufizuar në 10% të bilancit të tyre aktual.

Herën e dytë që lojtarët bëjnë një depozitë, ata mund të kërkojnë Bonusin e Dytë të Mirëseardhjes, i cili është një bonus depozite 100% deri në $250.

Herën e tretë që lojtarët bëjnë një depozitë, ata mund të kërkojnë Bonusin e Tretë të Mirëseardhjes, i cili është një bonus depozite 100% deri në $500.

Rrotullimi i shpejtë

Vasy Casino ka sjellë kompeticionin më emocionues të sezonit për lojtarët e tyre. Këto turne ofrohen rregullisht, por lojtarët duhet të kontrollojnë faqen e Promovimit të kazinosë për datat e sakta.

E tëra që lojtarët duhet të bëjnë është të luajnë një nga lojërat e përzgjedhura dhe të arrijnë në krye të tabelës së liderëve.

Këto janë lojërat e përzgjedhura për promovimin aktual:

 • Kamion Cash
 • Sakura Fortune 2
 • Big Bad Wolf Megaways
 • Azticons
 • Koha Slugger

Për çdo bast 1$ të lojtarit ata do të fitojnë 1 pikë. Ky promovim ka një grup çmimesh prej $10,000, dhe kjo do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

 • Çmimi i parë është 2.500 dollarë.
 • Çmimi i dytë është 1000 dollarë.
 • Çmimi i tretë është 600 dollarë
 • Çmimi i katërt është 300 dollarë
 • Çmimi 5-14 është 100 dollarë
 • Çmimi 15-24 është 80 dollarë
 • Çmimi 25-50 është 50 dollarë
 • Çmimi 51-150 është 25 dollarë

Në rast se dy ose më shumë lojtarë kanë të njëjtin rezultat, lojtari që arrin rezultatin i pari do të marrë çmimin.

Udhëtimi në Vasy

Vasy Casino ofron një udhëtim të mrekullueshëm që zhvillohet në një përzgjedhje të madhe të lojërave elektronike premium dhe lojëra kazino live. Lojtarët mund të arrijnë nivelin tjetër thjesht duke luajtur lojërat e tyre të preferuara. Rregullat janë të thjeshta sa më shumë baste të vë një lojtar, aq më shpejt do të mbushin shiritin e nivelit.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €