Vasy Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Software

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 1750 €
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Vasy Casino
Deri në 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Software

Software

Vasy Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike për të sjellë lojëra me cilësi të mirë për lojtarët e tyre. Ne jemi dëshmitarë të rritjes së vazhdueshme të industrisë iGaming dhe rritja e inovacioneve teknologjike krijon lojëra të reja dhe emocionuese.

Vasy Casino ka dy kategori lojërash, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që zhvillohen në studio, transmetim të drejtpërdrejtë me një tregtar të drejtpërdrejtë dhe lojëra RNG. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë sjellin kazinonë me bazë tokësore në hapësirën online, kështu që lojtarët mund të kenë një përvojë aq të afërt me të sikur të ishin duke luajtur në një kazino të vërtetë. Lojtarët mund të bisedojnë me tregtarin dhe lojtarët e tjerë nëpërmjet funksionit të bisedës. Ky është një shtesë e shkëlqyeshme për lojtarët që kërkojnë ndërveprim social.

Lojërat klasike online nuk ofrojnë hapësirë për ndërtimin e komunitetit, por avantazhi i tyre është se ato nuk janë të lidhura me oraret. Këto lojëra ofrojnë grafikë me cilësi të lartë që tërheqin një numër të madh lojtarësh.

Vasy Casino, për të marrë lojtarë të rinj, po shton vazhdimisht lojëra të reja në portofolin e saj. Ata po punojnë veçanërisht në seksionin e tyre Live Casino i cili fiton gjithnjë e më shumë popullaritet çdo ditë.

Evolution Gaming është një nga ofruesit më të njohur të softuerit kur bëhet fjalë për lojërat Live Casino. Kompania u themelua në vitin 2006 dhe u frymëzua nga kazinoja legjendare në Monte Carlo. Evolution Gaming u ofron klientëve të saj dhe lojtarëve të tyre një përvojë gjithëpërfshirëse dhe magjepsëse të lojërave të fatit. Falë faktit se ata përdorin studio të bollshme, kamera të shumta dhe tregtarë të trajnuar mirë, lojtarët do të kenë një atmosferë të veçantë kazinoje. Disa nga lojërat më të njohura të Kazinosë Live që vijnë nga Evolution përfshijnë sa vijon:

  • Koha e Çmendur
  • Ruletë Rrufeja
  • Monopol
  • Marrëveshje ose pa marrëveshje
  • Auto-ruletë
  • Ruleta En Vivo
  • Ruletë Live
  • Ruletë automatike me shpejtësi
  • Zare rrufeje
  • Ëndrra tërheqëse

Me rritjen e lojërave të kazinosë live, ne shohim rritje të vazhdueshme në industrinë e ofruesve të softuerëve. Një tjetër ofrues i shquar i softuerit kur bëhet fjalë për lojërat e Living Casino është Pragmatic Play, dhe lajmi i mirë është se Vasy Casino përmban disa nga lojërat e tyre më të njohura. Kompania filloi duke krijuar një version të Dream Catcher, por këtë herë ata e quajtën produktin e tyre Mega Wheel. Kjo u bë një lojë shumë e njohur e kazinosë live që luhet në një rrotë pesëdhjetë e katër segmentesh. Në fillim të raundit, lojtarët mund të zgjedhin të luajnë një ose më shumë numra në të njëjtën kohë. Speed Baccarat është një tjetër lojë kazino live për të cilën Pragmatic Play është shumë krenare. Nuk ka ndryshime të lojës në lojën origjinale, përkundrazi ajo që bëri softueri ishte të bënte çdo raund të shkojë më shpejt.

NetEnt është një tjetër zhvillues softuerësh që ofron lojëra kazino live. Duhet të pranojmë se nuk kanë nevojë për prezantim pasi produktet e tyre flasin shumë. NetEnt, me përmirësimet e tij të vazhdueshme, është gjithmonë një hap përpara të gjithë të tjerëve. Në fillim, kompania filloi si një zhvillues i lojërave elektronike, por në fund të vitit 2012, ata filluan të zhvillojnë lojëra Live Casino. Ekipi i tyre i përkushtuar i zhvilluesve filloi të analizonte se çfarë mungonin lojërat e Kazinosë Live, në mënyrë që ata të mund ta përfshinin atë në produktet e tyre. Lojtarët mund të ndërrojnë tavolina pasi kanë akses në më shumë se një tavolinë në të njëjtën kohë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €