Vasy Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Withdrawals

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 1750 €
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino krejt e re
Tërheqje të shpejta
Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Vasy Casino
Deri në 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Withdrawals

Withdrawals

Lojtarët mund të tërheqin fitimet e tyre sa herë të duan. I gjithë procesi është thjeshtuar, kështu që edhe fillestarët do ta kenë të lehtë të bëjnë një tërheqje. Vasy Casino ka shtuar mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri.

Për të bërë një tërheqje, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen te arkëtari dhe të klikojnë në seksionin Tërheqje. Lojtarët duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për një tërheqje si ajo që përdorën për të depozituar në radhë të parë. Pasi një lojtar të zgjedhë mënyrën e pagesës, ai duhet të fusë shumën që dëshiron të tërheqë dhe të konfirmojë transferimin. Kazinoja do të përpunojë çdo tërheqje sa më shpejt të jetë e mundur dhe nuk do të zgjasë më shumë se 48 orë.

Metodat e Tërheqjes

Shtohen metoda të ndryshme tërheqjeje, kështu që lojtarët mund të gjejnë atë që u përshtatet më shumë. Në këtë pikë, këto janë mënyrat e disponueshme të pagesës:

 • Transfertë bankare
 • Transferta direkte bankare
 • Skrill (Skrill-Moneybookers)
 • NETELLER
 • Neosurf
 • Me besim
 • Kredi MasterCard
 • Paysafecard
 • Karta AstroPay
 • Shumë më mirë
 • Bitcoin

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes do të varet nga mënyra e pagesës që lojtarët vendosin të përdorin. Sapo Vasy Casino të marrë një kërkesë për tërheqje, ata do të përpiqen ta përpunojnë atë sa më shpejt të jetë e mundur dhe nuk do të zgjasë më shumë se 48 orë. Ndërsa tërheqja është në pritje, lojtarët mund ta kthejnë tërheqjen dhe fondet do të kthehen në llogarinë e tyre në mënyrë që ata të mund të luajnë pa bërë një depozitë të re.

 • Kuletat elektronike ofrojnë tërheqjet më të shpejta që në shumicën e rasteve janë të menjëhershme dhe nuk do të zgjasin më shumë se 24 orë.
 • Tërheqjet e transfertave bankare zgjasin nga 3 deri në 5 ditë.
 • Kartat e kreditit dhe të debitit ofrojnë tërheqje që zgjasin nga 2 deri në 4 ditë.

Monedha e tërheqjes

Vasy Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Në këtë pikë, këto janë mënyrat e pagesës në dispozicion:

 • Dollar Kanadez (CAD)
 • Euro (EUR)
 • Dollar i Zelandës së Re (NZD)
 • Krona Norvegjeze (NOK)
 • Dollar Amerikan (USD)
 • Dollar Australian (AUD)

Vasy Casino gjithashtu i lejon lojtarët të përdorin kriptomonedha, dhe këto janë ato të disponueshme në këtë pikë:

 • Bitcoin Cash
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Ripple
 • Tether
 • TRON
 • Dogecoin
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €