VBET Live Casino Rishikoni

Age Limit
VBET
VBET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

About

Kazino online VBet u krijua në vitin 2003 dhe mundësohet nga një platformë me shumë softuer, që mbështet qindra lojëra nga furnitorë të ndryshëm. Kazinoja është e regjistruar në Curacao dhe operohet nga Radon BV Kompania u ofron lojtarëve të rinj një paketë tërheqëse mirëseardhjeje, që përfshin rrotullime falas dhe një bonus ndeshjeje depozite.

Games

Lojëra me slot: Lojërat me slot përfshijnë Starburst, Gonzo's Quest dhe Dead or Alive, si dhe shumë tituj të tjerë më pak të njohur. Lojërat fikse të çmimit të parë përfshijnë Break da Bank, Cash Crazy dhe Fantastic 7s. Lojëra tavoline: Përdoruesit mund të zgjedhin nga një sërë lojërash tavoline, duke përfshirë baccarat, blackjack, luftë kazino dhe red dog, midis lojërave të tjera të rastësishme të basteve.

Withdrawals

Ndryshe nga opsionet e shumëfishta të depozitave, VBet nuk ofron aq shumë opsione tërheqjeje. Përdoruesit mund të tërheqin paratë e tyre duke përdorur një nga opsionet e mëposhtme: Neteller, MasterCard, WireCard, Skrill, Visa, WebMoney, EcoPayz, AstroPay Card, Moneta.ru dhe EcoPayz. Në përgjithësi, tërheqjet e e-Portofolit përfundojnë brenda 24 orëve. Tërheqjet e kartave të debitit dhe kreditit përpunohen brenda 3-5 ditëve.

Languages

VBet disponohet në shumë gjuhë, duke përfshirë anglisht, spanjisht, kinezisht, rusisht, japonisht, turqisht dhe portugalisht. Megjithëse kjo shtëpi e lojërave është e kufizuar në dy nga vendet më të mëdha të lojërave në botë, SHBA dhe MB; lojtarët nga pjesë të tjera të botës mund të shijojnë të gjitha lojërat që ofron kjo kazino.

Promotions & Offers

Përveç rrotullimeve falas, VBet ofron gjithashtu një bonus bujare të ndeshjes së depozitave të mirëseardhjes, që u lejon anëtarëve të rinj të dyfishojnë llogarinë e tyre para se të vënë bastin e tyre të parë. Dhurata e mirëseardhjes është deri në $300 plus 20 rrotullime falas, e vlefshme për lojërat BetConstruct. Kazinoja nuk ofron bonuse depozitash falas. Rrotullimet falas janë 100% pa bast.

Live Casino

VBet është një kazino shumë unike në internet. Përdoruesit mund të zgjedhin midis opsioneve të luajtjes së menjëhershme dhe opsioneve celulare. Kazinoja ndërthur pa probleme një ndërfaqe ueb miqësore për përdoruesit, me shumë slot machines, për të ofruar një përvojë të jashtëzakonshme të kazinosë. Sigurimi i tij i basteve sportive, i shoqëruar me një platformë intuitive celulare, e bën atë një nga kazinotë më të mira në internet atje.

Software

Kazino VBet mundësohet nga programet e mëposhtme: Oryx Gaming, NetEnt, World Match, NextGen Gaming, MicroGaming, iSofBet, OMI Gaming, 1X2 Gaming, Edict eGaming, Multislot, Playson, ELK Studios, Red Rake Gaming, Iron Dog Studio, Geni, Play Pragmatic, Habanero, Real dhe Genesis Gaming ndër të tjera. Kazinoja është e disponueshme në Windows Android, Mac, Android, Linux, iOS dhe Windows Phone.

Support

Mund të kontaktoni mbështetjen në çdo kohë nëse hasni probleme në VBet ose keni pyetje. Ata kanë agjentë në gatishmëri 24/7 përmes bisedës live. Ju gjithashtu mund të gjeni përgjigje për shumicën e pyetjeve tuaja përmes faqes së përpunuar FAQ të faqes. Mund t'i kontaktoni edhe në numrat e mëposhtëm: +37-444-00-51-50, +37-444-00-51-51 dhe +37-444-00-51-52

Deposits

VBet pranon opsionet e mëposhtme të depozitave: ATM, PayPal, transfer bankar, Neteller, Paysafe, Pay2, Visa, WireCard, transferim i shpejtë bankar, QIWI, Entropay, Swedebank, Sofortuberwaisung, Todito Cash, Moneto, Ticket Premium, Papaya Card, Skrill, UnionPay, Yandex Money, Otopay, Cashlib, EasyPay, Jeton, Kupon, dotpay, Triopay, Boleto, PayU, WeChat Pay, Accent Pay, PugglePay, Gift Card, ePay, EPRO dhe AstroPay.

Total score7.0
Përfitimet
+ Kazino Full Stack
+ Zgjedhje e madhe e lojës
+ Preferohet nga lojtarët brazilianë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high roller
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Arabe
Armene
Farsi
Gjeorgjiane
Gjermane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (51)
Live Bet on PokerBaccaratBaccarat AGQ Vegas
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gjuajtje me Hark
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Keno
League of Legends
Live Mega Wheel
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
Sportet dimërore
StarCraft 2
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (68)
ATM
Accent Pay
AirPay
ApcoPay
AstroPay
AstroPay Direct
Banco do Brasil
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Bill Payment
Bradesco
CAIXA
Cashlib
Credit CardsCrypto
Cubits
Debit Card
EPRO
EasyPay
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Fast Bank Transfer
Hipay
Interac
Jeton
Moneta
MoneySafe
MuchBetter
Multibanco
Neteller
OKPay
Otopay
Pago efectivo
Papaya Card
Pay2
Pay4Fun
PayKasa
PayKwik
PayPal
PayU
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Pix
Prepaid Cards
PugglePay
QIWI
Santander
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
SticPay
Swedbank
Ticket Premium
Todito Cash
Transferencia Bancaria Local
Triopay
TrustPay
UPayCard
UnionPay
Visa
Voucher
WeChat Pay
WebMoney
Yandex Money
dotpay
ePay
MonedhatMonedhat (11)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Krona Suedeze
Lari Gjeorgjian
Lira Turke
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Argjentina
Brazili
Gana
India
Kili
Malajzia
Mbretëria e Bashkuar
Peruja
Turqia
Ukraina
SoftwareSoftware (37)
1x2GamingBetconstruct
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Eye Motion
Ezugi
GameArt
Genesis Gaming
Genii
Habanero
Iron Dog Studios
Join Games
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
PlaysonPragmatic Play
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Spigo
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
ZEUS PLAY
iSoftBet