Vegadream Live Casino Rishikoni

Age Limit
Vegadream
Vegadream is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Vegadream

Vegadream Casino është një platformë relativisht e re e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2021. Në astrologjinë mesjetare, Vega është ndër yjet fikse Behenian dhe konsiderohet më i ndrituri në Lyra veriore. Po kështu, Vegadream Casino synon të sjellë jetën e ndritshme të festës së Las Vegas në shtëpinë tuaj. Ai ofron mbi 3,000 lojëra kazino, duke përfshirë një përzgjedhje mbresëlënëse prej mbi 200 tregtarësh të drejtpërdrejtë.

Vegadream Casino ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit me butona të lehtë navigimi. Kombinimi unik i një teme të errët dhe Las Vegas në sfond krijon një atmosferë të relaksuar lojrash. Kjo kazino është shumë e përhapur në mesin e lojtarëve me bazë në Gjermani, Finlandë, Suedi, Holandë dhe Kanada. Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të Kazinosë Vegadream dhe merrni një përmbledhje të të gjitha veçorive të disponueshme në seksionin e kazinosë live.

Pse të luani Live Casino në Vegadream Casino

Pavarësisht se Kazino Vegadream është rreth për një periudhë të shkurtër, ai ofron më shumë veçori sesa mund të presë një lojtar. Ajo vjen me një licencë të respektuar të lojërave nga Malta Gaming Authority (MGA), një agjenci e respektuar dhe me reputacion e lojërave të fatit. Kazinoja është e pajisur me teknologji moderne të enkriptimit SSL dhe mure zjarri për t'u siguruar që lojtarët të gëzojnë një hapësirë të sigurtë dhe të sigurt lojrash. Vegadream Casino strehon një koleksion të gjerë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Vegadream Casino ka një proces të thjeshtë regjistrimi, me faqen që mbështet shumë gjuhë. Lojtarët gëzojnë akses në shërbimet mbështetëse 24/7 përmes kanaleve të ndryshme. Përveç kësaj, lojtarët mund të kenë qasje në mënyra të shumta pagese pasi të verifikojnë identitetin e tyre. Vegadream Casino është optimizuar për të luajtur në pajisje të shumta.

About

Vegadream Casino është një platformë e re kazinoje në internet e lançuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Gammix Limited, një kompani lojrash me bazë në Maltë e licencuar dhe e rregulluar nga MGA. Ajo ka bashkëpunuar me ofrues softuerësh inovativë dhe me reputacion për të krijuar një holl mbresëlënës të kazinosë me mbi 200 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Games

Ju mund të kazino Vegadream në internet dhe të shijoni një koleksion ekskluziv të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë nga çdo pajisje juaj inteligjente. Këto lojëra organizohen nga krupierë të jetës reale në studiot e lojërave që ngjajnë me dyshemetë e vërteta të kazinove. Fatkeqësisht, tregtarët e drejtpërdrejtë nuk janë të disponueshëm në modalitetin demo. Në vend të kësaj, lojtarët duhet të luajnë për para të vërteta. Bëhuni gati për të përjetuar emocionet dhe emocionet e të luajturit në kazinotë e Las Vegas. 

Blackjack live

Kjo është kategoria më e popullarizuar në mesin e lojtarëve të kazinosë live. Ajo ofron një avantazh të ulët të shtëpisë dhe jep një shans për të zhvilluar dhe përdorur një strategji që i lë ata në avantazh. Ka variacione të shumta të blackjack-ut në Vegadream Casino që strehojnë si lojtarë me buxhet ashtu edhe role të lartë. Zgjedhjet e njohura janë:

 • Blackjack Grand VIP
 • Lightning Blackjack 
 • Partia Blackjack
 • Fuqia Blackjack
 • Bast Blackjack falas

Ruletë e drejtpërdrejtë

Në seksionin e kazinosë live, ruletat live mbajnë pjesën më të madhe të lojërave. Shumica e lojërave janë zhvilluar dhe organizuar nga Evolution Gaming. Ruleta ka një lojë të thjeshtë dhe vjen me një temë të shkëlqyer që përputhet me kostumin e zi dhe kravatën e kuqe të krupierit. Disa nga tavolinat e njohura të ruletit përfshijnë: 

 • Ruletë zhytëse
 • Auto Ruletë
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë Rrufeja

Baccarat live

Lojtarët live blackjack normalisht e gjejnë veten të malluar për të pasur një copë baccarat. Ata ofrojnë lojë të ngjashme me atë të blackjack me opsione të ndryshme bastesh. Në blackjack, lojtarët kanë një dorë më të fortë për të fituar, por në baccarat, lojtari ka 3 opsione bastesh. Tavolinat e njohura të baccarat live përfshijnë:

 • Baccarat me shpejtësi
 • Punto Banco
 • Shtrydhje Baccarat
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Salon Prive Baccarat

Poker Live

Kazinotë në internet shpesh kanë një përzgjedhje të lojërave me letra të drejtpërdrejta. Sa i përket Kazinosë Vegadream, lojërat e pokerit në internet janë në modë midis lojtarëve me përvojë. Ato ofrojnë përvoja të veçanta dhe emocionuese të lojërave. Lojtarët duhet të përdorin një strategji fituese për të pasur një avantazh të shtuar. Lojërat më të mira të pokerit përfshijnë:

 • Extreme Texas Hold'Em
 • Poker Triple Card
 • Pokeri i Karaibeve
 • Kazino Hold'Em
 • Double Hold'Em

Bonuses

Ashtu si kazinotë e tjera të njohura në internet, Vegadream Casino ofron bonuse ekskluzive, turne dhe promovime për të ndihmuar lojtarët të zgjasin seancat e tyre të lojërave. Lojtarët mund të përdorin një kod bonus, nëse është i disponueshëm, ose të flasin me ekipin mbështetës nëse duhet të aktivizojnë ndonjë bonus. Fatkeqësisht, seksioni i kazinosë live në Vegadream Casino nuk kontribuon në kërkesat e basteve të ndonjë bonusi të disponueshëm sipas kushteve të përgjithshme të bonusit.

Payments

Metodat bankare të mbështetura nga një kazino në internet përcaktojnë suksesin e saj. Vegadream Casino ofron një sërë opsionesh të shkëlqyera pagese. Ato përfshijnë transfertat bankare, pagesat me kartë dhe kuletat elektronike. Pagesat sigurohen me teknologjinë e kriptimit SSL. Depozitat janë të menjëhershme, por koha e përpunimit të tërheqjes mund të ndryshojë në varësi të metodës së preferuar. Disa nga mënyrat e mbështetura të pagesës përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • Me besim
 • Transferta bankare e menjëhershme e Klarna
 • Zimpler
 • Neteller

Monedhat

Vegadream Casino i lejon lojtarët të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të ndryshme. Depozita minimale është $/€10, ndërsa një minimum prej $/€30 kërkohet për të bërë një tërheqje. Lojtarët kanë tërheqje të kufizuara në $/€20,000 në muaj. Lojtarët mund të zgjedhin opsionin e monedhës së tyre të preferuar kur regjistrohen. Disa nga monedhat e disponueshme përfshijnë:

 • euro
 • dollar amerikan
 • Dollar Kanadez
 • Dollar i Zelandës së Re
 • Krona Norvegjeze

Languages

Vegadream Casino mbështet gjuhë të ndryshme lokale që fliten zakonisht midis lojtarëve të saj. Faqja e internetit përkthehet lehtësisht në çdo gjuhë të mbështetur pa humbur asnjë veçori. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis këtyre gjuhëve. Ato përfshijnë:

 • gjermanisht
 • finlandez
 • norvegjeze
 • anglisht

Software

Në shumicën e rishikimeve të kazinove në internet, një fokus kryesor zakonisht bazohet në lojëra dhe promovime. Në këtë përmbledhje të kazinosë Vegadream, ne do të vlerësojmë ofruesit kryesorë në seksionin e kazinosë live. Kjo kazino online ofron një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave të kazinosë live. Ka mbi 200 tregtarë të drejtpërdrejtë duke filluar nga blackjack, ruletë, baccarat, poker dhe shfaqje lojërash.

Seksioni i kazinosë live dominohet nga Evolution Gaming, një zhvillues gjigant softuerësh dhe një furnizues kryesor i lojërave të kazinosë. Lojërat organizohen nga krupierë të jetës reale në studio të ndryshme lojërash, të ngjashme me dyshemetë reale të kazinove. Lojtarët mund të sfidojnë tregtarin njerëzor si dhe lojtarët e tjerë. Ofruesit e tjerë të softuerit në seksionin e kazinosë live përfshijnë Ezugi dhe Pragmatic Live.

Support

Mbi veçoritë e tjera, shërbimet mbështetëse janë kritike në shumicën e rishikimeve të kazinosë. Reputacioni i një kazinoje zakonisht ndërtohet mbi veçoritë dhe shërbimet mbështetëse. Në Kazino Vegadream, lojtarët mund të hyjnë në objektin e bisedës live 7 ditë, në çdo kohë nga 1000 orë deri në 2300 orë CET. Lojtarët që mund të kenë nevojë të kontaktojnë ekipin mbështetës jashtë orarit të punës mund të plotësojnë formularin e kontaktit dhe të presin që ekipi të përgjigjet përmes emailit (support@hd.vegadream.com).  

Pse ia vlen të luash Vegadream Live Casino?

Vegadream Casino është një kazino më e mirë në internet e lançuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Gammix Limited, një operator kazinoje me reputacion të licencuar nga MGA. Ai ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino me mbi 200 tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve. Seksioni i kazinosë live dominohet kryesisht nga Evolution Gaming, me lobe ekstra ekskluzive nga Ezugi dhe Pragmatic Live. 

Një përmbledhje në internet në Vegadream Casino ka nxjerrë në pah bonuse dhe promovime të ndryshme të disponueshme. Fatkeqësisht, lojtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë do të zhgënjehen pasi lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve. Kazino Vegadream mbështet mënyra të shumta pagese dhe opsione të monedhës. Vegadream Casino ka krijuar një mjedis të sigurt dhe të sigurt lojrash me shërbime të besueshme të mbështetjes së klientit

Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi.

Total score8.0
Përfitimet
+ Luaj për lojëra elektronike falas
+ Ofruesit më të mirë
+ Lojëra elektronike me paqëndrueshmëri të lartë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (20)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (29)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Argjentina
Austria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Holanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Kili
Kosta Rika
Kroacia
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Meksika
Norvegjia
Qipro
Serbia
Sllovenia
Suazilandi
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (34)
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugiFelt Gaming
Gamomat
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Kalamba Games
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Novomatic
Oryx Gaming
Play'n GOPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Spadegaming
Stakelogic
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet