Vegas Hero Live Casino Rishikoni

Age Limit
Vegas Hero
Vegas Hero is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score8.0
Përfitimet
+ Miqësore për celularin
+ Bisedë e drejtpërdrejtë
+ Një përzgjedhje e gjerë e kazinove të drejtpërdrejta

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Riyal i Katarit
Rubla ruse
Saudi Riyal
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (15)
Big Time Gaming
Evolution GamingEzugi
Gamomat
MicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GOPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Vegas Hero është një kazino në internet e krijuar në 2017 dhe është në pronësi dhe operuar nga Genesis Global Limited Casinos. Në kohën e shkurtër që ka ekzistuar, ka pasur reagime të ndryshme lidhur me performancën e tij. Vegas Hero ka përzgjedhjen më të mirë të lojërave të kazinosë në internet, por shërbim jo aq të shkëlqyeshëm ndaj klientit.

Games

Vegas Hero është ndër kazinotë më të mira në internet kur bëhet fjalë për opsionet e lojërave. Kazino ofron disa lojëra kazino, duke përfshirë lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra elektronike me video, lojëra celulare, lojëra virtuale, jackpot, etj. Titujt e njohur përfshijnë Jacks or Better, TXS Hold'Em, Pai Gow Poker dhe Three Wheeler, ndër të tjera.

Withdrawals

Vegas Hero ofron transferime të shpejta parash përmes e-Wallets si PayPal dhe Skrill, dhe kohët e tërheqjes variojnë nga çasti në disa orë. Ekziston edhe mundësia e tërheqjes në kartën tuaj në 1-3 ditë, ndërsa transfertat bankare zgjasin 3-5 ditë. Kufijtë e tërheqjes janë të kufizuara në 5500 € në javë dhe 22000 € në muaj.

Languages

Platforma Vegas Hero mbështet shumë gjuhë, pasi është një platformë ndërkombëtare lojrash në internet, që u shërben lojtarëve nga të gjitha anët e botës. Faqja e internetit dhe aplikacioni celular janë përkthyer pothuajse në të gjitha gjuhët e njohura, duke përfshirë anglisht, spanjisht, italisht, gjermanisht, frëngjisht, japonisht, suedisht, finlandisht, norvegjisht, etj.

Promotions & Offers

Si një hyrje e re në treg, ekipi i marketingut duhet të kapërcejë kufirin, dhe kjo shpjegon bonuset dhe zbritjet masive. Shpërblimet shkojnë deri në 1000 € për lojtarët e rinj, në varësi të kushteve dhe kushteve. Sigurohuni që të kapni të gjitha bonuset, zbritjet dhe promovimet më të fundit në faqen e internetit të kazinosë Vegas Hero.

Live Casino

Vegas Hero është një kazino në internet e disponueshme për përdoruesit e celularëve dhe të internetit. Ai ofron lojë të menjëhershme, që do të thotë se nuk ka shkarkime për të filluar. Vegas Hero fokusohet vetëm në kazino online dhe lojëra kazino celulare, ndryshe nga shumë sipërmarrje të ngjashme, të cilat janë gjithashtu në baste sportive dhe lojëra të tjera të fatit.

Software

Ka afër 1000 lojëra me cilësi të lartë për të luajtur në Vegas Hero Casino. Kompania ka bashkëpunuar me emrat më të mëdhenj në zhvillimin e softuerit të kazinosë, për t'u siguruar që lojtarët të marrin lojërat më të fundit. Shijoni gamën e lojërave dhe lojërave elektronike nga Microgaming, Play'n Go, Net Entertainment, Evolution Gaming, Quickspin dhe Nyx Interactive.

Support

Kur bëhet fjalë për mbështetjen e klientit, Vegas Hero nuk është më i miri që ekziston. Ndërsa shumë kazino të tjera në internet ofrojnë mbështetje për biseda të drejtpërdrejta 24/7, Vegas Hero ofron mbështetje të drejtpërdrejtë vetëm gjatë orarit standard të punës. Përveç bisedës live, kazinoja mund të kontaktohet përmes linjave të tyre telefonike ose përmes emailit.

Deposits

Ashtu si shumë kazino online, Vegas Hero u ofron lojtarëve të saj një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh depozitash. Kazinoja është në partneritet me platformat kryesore të pagesave në internet. Të zakonshmet janë kuletat elektronike si PayPal, Skrill, Maestro, Neteller dhe Trustly, ndër të tjera. Lejohen edhe depozitat me kartela dhe transfertat bankare, me vlerën minimale të depozitës 10 €.