VegasPlus Casino

Age Limit
VegasPlus Casino
VegasPlus Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

VegasPlus Casino

Paleta e ngjyrave të VegasPlus Live Casino, e cila është kryesisht blu e errët me thekse rozë, i bën thirrje dikujt të marrë pjesë në aksion në sfondin magjepsës të dritave të vetë Las Vegasit. Faqja e internetit përfshin një faqe kryesore me ngarkim të shpejtë që i bën të gjitha informacionet më të rëndësishme të aksesueshme menjëherë me vetëm një klik të një butoni, duke e bërë atë tepër miqësore për përdoruesit.

Meqenëse çdo lojë përfshin një miniaturë që shfaq ofruesin, RTP dhe një lidhje me një version mostër, kutia qendrore që përmban shumë kategori lojërash të ofruara në VegasPlus Live Casino është një veçori shumë e dobishme.

Pse Plat në Live Casino

Organizata që drejton shërbimet e lojërave të kësaj faqe interneti shkon nën emrin Play Logia NV Për më tepër, ata janë pronarë të portaleve të njohura të lojërave të fatit në internet, duke përfshirë MaChance Casino dhe Unique Casino. Këto tre faqe interneti janë faqet e vëllezërve të VegasPlus Casino. Ky i fundit ka një licencë lojrash që është e regjistruar në Curacao. Mbrojtja e të gjitha të dhënave të klientëve sigurohet nga kjo licencë. Për më tepër, lojtarët mund të mbështeten në marrjen e çmimeve të tyre në orar. Si përfundim, VegasPlus Live Casino meriton besimin e lojtarëve pa dyshim. Është një kazino online autentike dhe plotësisht e sigurt.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
AstroPay
Bitcoin
Cashlib
Credit CardsCryptoDebit CardEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Klarna
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
ShtetetShtetet (30)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Franca
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (18)