ViggoSlots

Age Limit
ViggoSlots
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Themeluar në vitin 2017, Viggoslots është në pronësi dhe operuar nga Gammix STS BV Është e licencuar nga qeveria e Curacao dhe krenohet me një përzgjedhje të madhe të lojërave në internet. Kjo kazino moderne ka një faqe interneti elegant të krijuar me klientin në mendje, të bashkuar me një gamë ngjyrash prej ari, blu dhe të bardhë.

ViggoSlots

Games

Kazino Viggoslots ofron një përzgjedhje të gjerë të lojërave të njohura në internet nga ofrues me reputacion. Kjo bën të disponueshme lojëra elektronike të shumta kazino për të zgjedhur. Në ofertë janë shumë të preferuara të lojtarëve si Wild Wild West, Planet of Apes, Blood Suckers, Thunderstruck II, Paranormal Activity, Creature From the Dark Laguna, The Invincible Man, Dead or Alive, etj.

Withdrawals

Opsionet e tërheqjes që ofrohen janë kartat e kreditit/debitit, Skrill, iDeal, Poli, Trustly, Giropay, Zimpler, MultiBanco, Dotpay, Qiwi, Webmoney dhe transferta bankare. Tërheqja minimale e lejuar është 30 €, ndërsa tërheqja maksimale është 2,000 € në ditë. Lejohet një tërheqje falas prej 50 € ose më pak në muaj, me transaksionet e mëvonshme prej 50 € ose më pak që tërheqin një tarifë prej 7,50 € për tërheqje.

Monedhat

Monedhat që një lojtar mund të bëjë transaksione brenda ViggoSlots përfshijnë Kronën Daneze, Kronën Norvegjeze, Kronën Suedeze, Dollar Amerikan, euro, Dollar Kanadez, Dollar Australian i Zelandës së Re. Një lojtar mund të zgjedhë monedhën e tij kombëtare në këtë listë ose të zgjedhë opsionin e paracaktuar Euro. Litecoin është e vetmja kriptomonedhë që aktualisht pranohet në ViggoSlots.

Bonuses

Kazinoja ka një sistem të shkëlqyer bonusi të ngarkuar me rrotullime falas, kthimi i parave, dhe ringarkohet. Pasi një lojtar i ri depoziton para, ai ka të drejtë për një bonus fillestar me vlerë 100%, deri në 400 €, së bashku me 70 rrotullime falas. Më shumë shpërblime ofrohen në dy depozitat e ardhshme së bashku me rrotullimet shtesë falas për paratë totale të bonusit prej 1000 €.

Languages

Pronarët dhe operatorët e ViggoSlots vazhdojnë të forcojnë praninë e saj në internet duke mbështetur komunikimin në gjuhë të ndryshme përveç anglishtes. Për më tepër, në fund të faqes kryesore, lojtarët mund të zgjedhin gjuhët e mbështetura, duke përfshirë Suomi, norvegjeze, finlandeze, gjermane, norvegjeze, dhe suedisht. Kjo i bën shërbimet e lojërave të kazinosë të disponueshme për një audiencë më të gjerë botërore. Megjithatë, lojtarët amerikanë nuk pranohen nga ViggoSlots.

Mobile

Një version i kazinosë celular është i disponueshëm për lojtarët që duan të bëjnë lojërat e tyre në lëvizje. Faqja celulare është optimizuar për pajisje të ndryshme që mbështesin iOS, telefonat Windows, android dhe tabletët. Tavolinat e tregtarëve të drejtpërdrejtë nga NetEnt Live dhe Evolution Gaming përmbajnë gjithashtu oferta të tilla si ruletë, blackjack, baccarat dhe variacione të ndryshme pokeri.

Promotions & Offers

Disa promovime ofrohen në kazino çdo javë dhe disa çdo muaj. Përveç ngjarjeve sportive, ngjarje të veçanta mbahen rreth stinëve dhe festave. Depozitat prej të paktën 20 € javën e kaluar i japin të drejtë një lojtari rrotullime falas të hënën në vijim. Ka gjithashtu kthim parash të premten dhe rrotullime falas çdo muaj në lojërat e zgjedhura.

Software

Shkarkimet e instalimeve të softuerit nuk janë një kërkesë, sepse kazinoja funksionon në një platformë për lojë të menjëhershme që mbështet Windows dhe Mac. Lojërat ofrohen nga ofrues të njohur softuerësh si Evolution, Gamesoft, Play n Go, NetEnt, Felt Gaming, etj. Kur klientët hapin llogari, mbi 2000 lojëra janë në dispozicion.

Support

Të gjitha informacionet jetike zakonisht postohen në faqet e internetit të ViggoSlots. Mbështetje shtesë është e disponueshme përmes skedës së ndihmës në faqen e internetit. Seksioni gjithëpërfshirës FAQ ofron përgjigje për të gjitha pyetjet e zakonshme që një lojtar mund të ketë. Ekipi mbështetës është i hapur gjatë gjithë javës dhe mund të kontaktohet përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit.

Deposits

Metodat e lejuara për të bërë depozitën minimale prej 20 € janë kartat e kreditit/debitit (Mastercard, Visa), Neteller dhe Skrill, Paysafe Card, Neosurf, AstroPay, ecoPayz, Bitbay Pay, SIRU celular dhe transferta bankare. Llogaria e secilit lojtar në ViggoSlot shfaq depozitën minimale dhe maksimale për çdo mënyrë pagese. Janë të menjëhershme pa pagesë.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
AstroPay
AstroPay Card
Cashlib
Credit CardsDebit CardEcoPayzMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Zimpler
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (154)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Butani
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Haiti
Honduras
India
Indonezia
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Shtetet e Bashkuara
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turqia
Tuvalu
Uganda
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
Amatic Industries
Asia Gaming
BF Games
Betgames
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiFazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GOPlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil Gaming
iSoftBet