Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë ViggoSlots - About

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
BonusBonus 1000$ + 170 rrotullime falas
TĂ«rheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
E besuar
E verifikuar
E sigurt
TĂ«rheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
About

About

Viggoslots është një kazino e re në treg me një pamje moderne që e çon konceptin e kazinosë në një nivel krejtësisht të ri. Ekipi që qëndron pas kësaj kazinoje kishte një ëndërr për një kazino moderne që fokusohet vetëm në argëtim dhe gëzim dhe një dëshirë për gamën më të madhe të lojërave dhe pagesat më të mira. Lojtarët mund të gjejnë koleksionin më të madh të lojërave dhe kazinoja po shton vazhdimisht tituj të rinj.

Kazino Viggoslots u jep përparësi interesave të klientëve dhe e ka bërë misionin e saj t'u sigurojë lojtarëve gëzim të pastër. Gjithashtu me bonuset dhe çmimet e krijuara posaçërisht për të gjithë.

ViggoSlots

Më shumë rreth Viggoslots

Më shumë rreth Viggoslots

Ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të njohur të softuerëve për të ofruar një shumëllojshmëri lojërash dhe kanë dizajnuar kazinotë e tyre me një fokus të fortë në shërbimin ndaj klientit. Shërbimi i tyre i ditur dhe miqësor ndaj klientit është gjithmonë i gatshëm të ndihmojë çdo klient sa herë që ata kanë një problem. Lojtarët duhet të kenë një përvojë të kënaqshme sa herë që luajnë në Viggoslots Casino.

Pronari dhe CEO

Viggoslots Casino është në pronësi të Mountberg BV

Numri i Licencës

Viggoslots është i licencuar nën Mountberg BV, një kompani me bazë në Fransche Bloemweg 4, Willemstad, Curacao, nën numrin e licencës për lojëra 8048/JAZ të lëshuar nga Antillephone Services NV, e autorizuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacao.

Viggoslots operohet nga Mountberg Ltd, duke vepruar si një tregtar i rekordeve, Mountberg Ltd., një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Qipros me numër regjistrimi HE 355350, numër TVSH 10355350P, dhe e regjistruar 101 Archiepiskopou Makariou III Avenue, Ndërtesa e Unionit Tregtar, kati 111, , Nikosia, Qipro me numrin e telefonit kontaktues + 357 22 346 367. Mountberg Ltd. është një filial 100% i Mountberg BV

Ku është i bazuar Viggoslots Casino?

Viggoslots ka selinë e saj në adresën e mëposhtme:

Fransche Bloemweg 4, Willemstad, Curacao.