Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë ViggoSlots - Account

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
BonusBonus 1000$ + 170 rrotullime falas
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Account

Account

Për të luajtur lojëra Live Casino në Viggoslots Casino, lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari. Ky është një proces shumë i drejtpërdrejtë ku lojtarët duhet të fusin disa detaje personale për t'u regjistruar për një llogari, pa thënë se të gjitha informacionet duhet të jenë të sakta sepse lojtarët do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Së pari, para se të hapni një llogari të kazinosë në internet, lojtarët duhet të gjejnë një kazino të besueshme. Është e rëndësishme të gjesh një kazino që ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar, në këtë mënyrë ata do të dinë se janë të mbrojtur në çdo kohë. Viggoslots Casino është një kazino e licencuar, kështu që lojtarët mund të jenë të sigurt se janë të mbrojtur në çdo kohë ndërsa luajnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë live.

Për t'u regjistruar për një llogari, lojtarët duhet të drejtohen në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikojnë në butonin 'Bashkohu tani'. Kjo do të hapë një formular regjistrimi ku lojtarët duhet të fusin të dhënat personale si emri, adresa, adresa e emailit dhe numri i telefonit.

Lojtarët do të marrin një email që përmban një lidhje që duhet të klikojnë në mënyrë që të mund të verifikojnë adresat e tyre të emailit. Pasi ta kenë bërë këtë, ata mund të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të fillojnë të eksplorojnë se çfarë ka për të ofruar kazinoja.

Për të luajtur për para të vërteta tani, lojtarët duhet të depozitojnë fonde dhe ata mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë live ose çdo lojë që ata preferojnë. Herën e parë që një lojtar depoziton në llogarinë e tij të re, ai ka të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që do të rrisë në mënyrë drastike balancën e tyre dhe do t'i lejojë lojtarët të luajnë më shumë lojëra se zakonisht.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje kur regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë. Oferta e mirëseardhjes bartet në tre depozitat e para që një lojtar bën në mënyrën e mëposhtme:

  • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një depozitë 100% deri në $400. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe nuk ka kërkesa për bast për këtë ofertë. Për më tepër, lojtarët do të marrin 70 rrotullime falas në Starburst.
  • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një depozitë 100% deri në $300. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe nuk ka kërkesa për bast për këtë ofertë. Për më tepër, lojtarët do të marrin 50 rrotullime falas në Starburst.
  • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një depozitë 100% të ndeshjes deri në $300. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe nuk ka kërkesa për bast për këtë ofertë. Për më tepër, lojtarët do të marrin 50 rrotullime falas në Starburst.

Të gjitha bonuset dhe rrotullimet falas në Viggoslots Casino janë të lira nga kërkesat e basteve, që do të thotë se lojtarët mund të tërheqin të gjitha fitimet. Lojtarët që nuk mund të luajnë lojëra Netent, do të marrin rrotullime falas në Money Train.

Procedura e verifikimit

Procedura e verifikimit është një pjesë integrale e çdo eksperience të kazinosë në internet. Për fillestarët, kjo mund të jetë një tronditje sepse ata do të duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore për të verifikuar llogaritë e tyre. Ne sigurojmë çdo lojtar që nëse zgjedh një kazino të licencuar, nuk duhet të shqetësohet për sigurinë e tyre. Për më tepër, lojtarët janë të detyruar të kalojnë procedurën e verifikimit vetëm përpara se të kërkojnë një tërheqje, kështu që lojtarët mund të krijojnë një llogari dhe të eksplorojnë se çfarë ka për të ofruar kazino pa dërguar dokumentet e tyre.

Ka disa arsye pse një kazino kërkon që lojtarët e tyre të verifikojnë llogaritë e tyre, por të gjitha ato bien nën një koncept, sigurinë. Viggoslots Casino është një kazino e licencuar që do të thotë se ata duhet të ndjekin disa ligje për të operuar.

Verifikimi i moshës

Kazinove në internet kërkohet të verifikojnë çdo lojtar sepse nuk duan që të miturit të luajnë bixhoz dhe të tërheqin fitimet. Kjo është arsyeja pse lojtarëve mund t'u kërkohet të dërgojnë një kopje të ID-së ose pasaportës së tyre për të vërtetuar se janë në moshë ligjore për të luajtur kumar.

Lojtarët rezervojnë të drejtën të refuzojnë dërgimin e dokumenteve, por kjo do të thotë se marrëdhënia e tyre me kazinonë do të përfundojë dhe llogaria e tyre do të mbyllet.

Çfarë dokumentesh kërkojnë kazinotë

Çdo kazino dëshiron të konfirmojë moshën, identitetin dhe vendbanimin e lojtarit. Për të konfirmuar identitetin e dikujt, lojtarët duhet të dërgojnë një kopje të ID-së, Pasaportës ose Patentës së Shoferit. Si dëshmi e rezidencës, kazinotë zakonisht kërkojnë një kopje të një faturë të fundit të shërbimeve.

Kazinotë gjithashtu mund të kërkojnë nga lojtarët e tyre të dërgojnë një kopje të kartës së tyre të debitit ose të kreditit që kanë përdorur për të depozituar dhe tërhequr para.

Nëse një lojtar luan shuma mjaft të mëdha, mund t'i kërkohet të dërgojë një kopje të deklaratës së tij bankare, dhe kjo zakonisht bëhet për arsye të kumarit të përgjegjshëm.

Një arsye tjetër pas kërkesave për pasqyra bankare është rreziku i pastrimit të parave, dhe kjo bëhet për të shmangur situatat ku fondet e përfituara nga aktiviteti kriminal mund të kthehen në fitime të ligjshme.

Për të përshpejtuar procedurën e verifikimit, lojtarët duhet të ndjekin disa kërkesa standarde që përfshijnë sa vijon:

Faturat e shërbimeve - emri dhe adresa e plotë e lojtarit duhet të jenë të dukshme në faturë. Projektligji duhet të përmbajë logon zyrtare dhe informacionin e palës që e ka lëshuar dhe nuk duhet të jetë më i vjetër se 6 muaj.

Kartë bankare – lojtarët duhet të dërgojnë një kopje të kartës, përpara dhe mbrapa. 6 shifrat e para dhe 4 shifrat e fundit duhet të jenë të dukshme dhe lojtarët lejohen të mbulojnë numrat e mesëm për arsye sigurie. Kodi CVC/CVV duhet të mbulohet. Kopja duhet të shfaqë të gjithë kartën dhe të gjitha imazhet duhet të jenë të qarta dhe të lehta për t'u lexuar.

Deklarata bankare – pasqyra bankare duhet të lëshohet në 3 muajt e mëparshëm dhe emri dhe adresa e plotë e lojtarit duhet të jenë të dukshme. I gjithë numri i llogarisë duhet të jetë i dukshëm në certifikatë dhe duhet të përputhet me detajet e llogarisë bankare të ofruara nga kazinoja. Logoja e bankës duhet të jetë e dukshme. Kur dërgoni një pamje të ekranit, i gjithë ekrani duhet të jetë i dukshëm.

e-Wallet – lojtarët duhet të dërgojnë një pamje të portofolit të tyre elektronik dhe emri i plotë dhe numri i llogarisë ose emaili i tyre duhet të jenë të dukshëm. Logoja e e-Wallet gjithashtu duhet të jetë e dukshme dhe e gjithë faqja që hapet në shfletues duhet të jetë e dukshme.