ViggoSlots Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Affiliate Program

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
BonusDeri në 1000 €
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
ViggoSlots
Deri në 1000 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

Një program shoqërues do t'i lejojë kujtdo të fitojë para duke i referuar lojtarët në Viggoslots Casino duke përdorur faqen e tyre të internetit ose mediat sociale.

Për t'u bërë një filial, përdoruesit duhet të regjistrohen duke përdorur formularin e regjistrimit që mund të gjendet në faqen e internetit.

Pasi aplikacioni të miratohet, përdoruesit do të marrin një email mirëseardhjeje me detajet e tyre të hyrjes. Ajo që mbetet për të bërë është të identifikoheni dhe të zgjidhni një lidhje ose baner për të postuar dhe të filloni të fitoni.

Shkalla e Komisionit të Filialit

Shkalla e Komisionit të Filialit

Viggoslots Casino ofron tarifa shumë konkurruese komisionesh që fillojnë me një minimum prej 25% pjesë të të ardhurave dhe do të rritet në varësi të performancës.

Cili është programi i filialeve të Viggoslots Casino?

Programi shoqërues i Viggoslots Casino quhet Vigo Partners.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €