ViggoSlots Live Casino Rishikoni - Bonuses

Age Limit
ViggoSlots
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Viggoslots është i mbushur me bonuse të ndryshme që do ta bëjnë çdo vizitë emocionuese. Lojtarët mund të fillojnë udhëtimin e tyre me një bonus mirëseardhjeje që do të përmirësojë në mënyrë drastike ekuilibrin e tyre dhe do t'i lejojë ata të provojnë më shumë lojëra, dhe më vonë, ata mund të eksplorojnë bonuse të tjera që kazinoja ka për të ofruar. Ndonjëherë, Viggoslots Casino do të ofrojë një bonus që mund të përdoret edhe në lojërat e Kazinosë Live.

Bonusi i mirëseardhjes

Lojtarët mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje kur regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë. Oferta e mirëseardhjes bartet në tre depozitat e para që një lojtar bën në mënyrën e mëposhtme:

  • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një depozitë 100% deri në $400. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe nuk ka kërkesa për bast për këtë ofertë. Për më tepër, lojtarët do të marrin 70 rrotullime falas në Starburst.
  • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një depozitë 100% deri në $300. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe nuk ka kërkesa për bast për këtë ofertë. Për më tepër, lojtarët do të marrin 50 rrotullime falas në Starburst.
  • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një depozitë 100% të ndeshjes deri në $300. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe nuk ka kërkesa për bast për këtë ofertë. Për më tepër, lojtarët do të marrin 50 rrotullime falas në Starburst.

Të gjitha bonuset dhe rrotullimet falas në Viggoslots Casino janë të lira nga kërkesat e basteve, që do të thotë se lojtarët mund të tërheqin të gjitha fitimet. Lojtarët që nuk mund të luajnë lojëra Netent, do të marrin rrotullime falas në Money Train.

Kushtet dhe rregullat e bonusit të mirëseardhjes

Pasi një lojtar regjistrohet për një llogari, ai do të kualifikohet për një bonus mirëseardhjeje që bartet në tre depozitat e para të lojtarit.

Si pjesë e bonusit të mirëseardhjes, lojtarët do të marrin rrotullime falas në Starburst nga Netent. Kushdo që nuk ka akses në lojërat NetEnt do të marrë bonusin e tyre të rrotullimeve falas në Gold Lab nga Quickspin ose Money Train nga Relax Gaming.

Rrotullimet falas do të shtohen të nesërmen pasi të jetë bërë një depozitë. Nëse një lojtar pretendon të tre bonuset brenda një dite, atëherë rrotullimet falas do të ndahen në tre ditë, një ditë në një kohë.

  • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai ka të drejtë për një depozitë 100% deri në $400. Depozita minimale për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë dhe bonusi vjen pa kërkesa për bast.
  • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai ka të drejtë për një depozitë 100% të ndeshjes deri në 300 dollarë. Depozita minimale për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë dhe bonusi vjen pa kërkesa për bast.
  • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai ka të drejtë për një depozitë 100% të ndeshjes deri në $300. Depozita minimale për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë dhe bonusi vjen pa kërkesa për bast.

Lojtarët mund të kërkojnë vetëm një bonus mirëseardhjeje dhe lojtarët nga Finlanda mund të kërkojnë vetëm rrotullime falas në tre depozitat e tyre të para.

  • Pasi një lojtar të bëjë depozitimin e tij të parë, ai do të marrë 20 rrotullime falas në Starburst, për pesë ditë me radhë. 20 rrotullimet e para falas do të kreditohen 24 orë pasi të jetë bërë një depozitë.
  • Pasi një lojtar të bëjë depozitimin e tij të dytë, ai do të marrë 20 rrotullime falas në Starburst, për pesë ditë rresht. 20 rrotullimet e para falas do të kreditohen 24 orë pasi të jetë bërë një depozitë.
  • Pasi një lojtar të bëjë depozitimin e tretë, ai do të marrë 20 rrotullime falas në Starburst, për pesë ditë rresht. 20 rrotullimet e para falas do të kreditohen 24 orë pasi të jetë bërë një depozitë.

Lajmi i mirë është se nuk ka kërkesa për baste për fitimet nga bonusi i rrotullimeve falas.

Lojtarët duhet të përdorin bonusin e rrotullimeve falas në lojërat e specifikuara dhe nuk mund ta transferojnë atë në lojëra të tjera.

Pagesa maksimale nga rrotullimet falas që janë pa kërkesë depozite është e kufizuar në 50 dollarë.

Rrotullimet falas që vijnë me kërkesat e depozitave ose përfshihen me ofertën e mirëseardhjes kanë një pagesë maksimale prej 150 dollarësh.

Rrotullimet falas vijnë me kërkesat e depozitave dhe përfshijnë gjithashtu kërkesat e basteve, pagesa maksimale nga këto rrotullime falas është 500 dollarë.

Rrotullimet falas duhet të përdoren brenda 24 orëve nga marrja e tyre.

Rrotullime falas të së hënës

Fitimet nga rrotullimet falas të së hënës janë pa baste, që do të thotë se lojtarët mund të tërheqin të gjitha fitimet nga rrotullimet falas. Tërheqja maksimale nga ky bonus është i kufizuar në 250 dollarë.

Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 20 dollarë gjatë javës së kaluar.

Kthim parash

Cashback është i disponueshëm për të gjithë lojtarët që kanë një llogari në Viggoslots Casino. Për të marrë cashback, lojtarët duhet të kenë bërë të paktën një depozitë.

Kthimi i parave nuk mund të blihet nga bastet e bëra në një kazino të drejtpërdrejtë.

Cashback nuk mund të kombinohet me asnjë promovim tjetër, nëse një lojtar ka një bonus aktiv, nuk mund të fitohet cashback deri në përfundimin e bonusit.

Shuma minimale që lojtarët mund të marrin nga kthimi i parave është 1 dollarë dhe maksimumi është 1400 dollarë.

Nëse lojtarët nuk arrijnë të kërkojnë kthimin e parave të tyre brenda 90 ditëve, kazinoja rezervon të drejtën të humbasë të njëjtën gjë.

Viggoslots Casino rezervon të drejtën t'i mohojë një lojtari kthimin e parave nëse ai është i përfshirë në aktivitete mashtruese.

Loja e muajit

Nga data 20 e një muaji deri në datën 19 të muajit vijues, anëtarët mbledhin rrotullime falas për lojën e ardhshme të muajit.

Për të marrë pjesë në këtë promovim, lojtarët duhet të kenë bërë të paktën një depozitë që tejkalon $20 dhe numri i rrotullimeve falas do të varet nga shuma e depozituar gjatë muajit të kaluar.

Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin nga promovimi i lojës së muajit është e kufizuar në 150 dollarë.

Bonuset pa bast

Viggoslots Casino ofron bonuse pa baste për lojtarët e tyre përmes promovimeve ose kur ka një lojë të re të nisur. Lojtarët mund të kërkojnë një tërheqje një herë e cila do të anulojë bonusin aktual.

Kushtet e përgjithshme të bonusit

Lojtarët lejohen të kërkojnë vetëm një bonus në të njëjtën kohë. Ata nuk mund të kombinojnë dy ose më shumë bonuse në të njëjtën kohë.

Shuma minimale për t'u kualifikuar për një bonus është e kufizuar në $20, dhe shuma maksimale e bonusit do të varet nga promovimi.

Bonuset me para në dorë, bonuset e parave falas dhe zbritjet e parave, që vijnë me bast dhe pa kërkesa për bast, kanë një tërheqje maksimale të lejuar prej x5 shumës së bonusit.

Fitimet nga bonusi i mirëseardhjes nuk kanë shumën maksimale të tërheqjes.

Të gjitha bonuset kanë një datë skadimi dhe nëse kushtet e bonusit nuk plotësohen në kohë, kazinoja rezervon të drejtën të anulojë bonusin.

Të gjitha lojërat kanë një limit maksimal bastesh prej 4$ gjatë kohës që bonusi është aktiv. Shkelja e këtij rregulli do të humbasë bonusin dhe çdo fitim.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk kanë të drejtë të marrin bonuset e mirëseardhjes: Letonia, Lituania, Bullgaria, Kina, Estonia, Gjeorgjia, India, Indonezia, Moldavia, Pakistani, Rumania, Rusia, Sllovakia, Turqia, Ukraina dhe Shtetet e Bashkuara.

Depozitat e bëra me kuleta elektronike dhe kupona nuk kualifikohen për bonuse depozitash.

Lojtarët mund të anulojnë një fushatë bonus nga llogaria e tyre në çdo kohë. Gjithsesi, fitimet e gjeneruara nga paratë e bonusit gjithashtu do të anulohen.

Lojërat e mëposhtme janë të përjashtuara nga promovimi: Lojëra Jackpot, Lojëra tavoline, Video Poker, Kazino Live dhe lojërat e mëposhtme: 1429 Uncharted Seas, Beautiful Bones, BIG Bamboo, Bonanza, Book of 99, Born Wild, Cherrypop, Danger High Voltage, Dead or Alive, Dead or Alive 2, Deadwood, Folsom Prison, Immortal Romance, Jack Hammer 2, Jammin Jars, Jammin' Jars 2, Da Vinci's Treasure, Karen Maneater, Le Kaffee Bar, Lost Relics, Moon Princess, Moon Princess 100, Mystery Joker 6000, Peking Luck, Razor Shark, Reactoonz, Reactoonz 2, Mbani mend Gulag, Rise of Olympus, Royal Mint, San Quentin xWays, Secret of the Stones, The Dog House, The Dog House Megaways, Tombstone RIP, Valley of Gods, Victorious, Victorious Max, Vikings, Wanted Dead or A Wild, Who dëshiron të bëhet një milioner dhe Wild Swarm.

Përpara se të bëhet një tërheqje, kazinoja do të ekzaminojë lojën për çdo mospërputhje eventuale. Dhe, nëse kazinoja gjen ndonjë parregullsi në modelin e lojës, ajo rezervon të drejtën për të mbajtur ose konfiskuar të gjitha fitimet.

Lojtarët duhet të kërkojnë çdo bonus nga arkëtari dhe nëse për ndonjë arsye bonusi nuk është lëshuar, ata duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit. Është e rëndësishme të mbani mend se asnjë bonus nuk do të kreditohet nëse depozita është përdorur tashmë, që do të thotë se lojtari tashmë ka vënë bast depozitën.

Total score8.1
Përfitimet
+ Tërheqje pa baste!
+ Lojëra me koleksion të madh
+ Shërbimi ndaj Klientit 24/7
+ Lojërat e reja dhe më të fundit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
AstroPay
AstroPay Card
Cashlib
Credit CardsDebit CardEcoPayzMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Zimpler
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (154)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Butani
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Haiti
Honduras
India
Indonezia
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Shtetet e Bashkuara
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turqia
Tuvalu
Uganda
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
Amatic Industries
Asia Gaming
BF Games
Betgames
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiFazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GOPlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil Gaming
iSoftBet