ViggoSlots Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
ViggoSlots
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në Viggoslots Casino, lojtarët duhet së pari të depozitojnë në llogarinë e tyre. Ky është një proces i thjeshtë që do të zgjasë vetëm disa minuta. Lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të klikojnë në seksionin Depozita. Ka një mori mënyrash të ndryshme pagese të disponueshme për depozita, kështu që lojtarët mund të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët, Viggoslots Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që lojtarët të gjejnë atë që u përshtatet më së miri.

Viza është një kartë krediti që përdoret për të bërë një depozitë, që ofron depozitim të menjëhershëm dhe shuma minimale për të depozituar është e kufizuar në $10. Visa është mënyra më e përdorur e pagesës që punon vazhdimisht në zhvillimin e teknologjive të reja që do të mundësojnë pagesa të sigurta dhe të sigurta.

Mastercard është një kartë krediti që përdoret për të bërë një depozitë që ofron depozitim të menjëhershëm dhe shuma minimale për të depozituar është e kufizuar në $10. Mastercard është në treg për më shumë se 50 vjet, gjë që flet shumë, dhe ata vazhdimisht po punojnë për të ofruar një mënyrë pagese të sigurt dhe të lehtë për klientët e tyre.

Neteller është një portofol elektronik që ofron depozita të menjëhershme dhe shuma minimale për një depozitë është e kufizuar në 10 dollarë. Neteller është një nga mënyrat më të përdorura të pagesave të besuara si nga kazinotë ashtu edhe nga lojtarët, falë faktit që ofron transaksione të shpejta, të thjeshta dhe të sigurta.

Skrill është një portofol elektronik që ofron depozita të menjëhershme dhe shuma minimale për një depozitë është e kufizuar në 10 dollarë. Skrill është një portofol në internet që ofron transferta të shpejta dhe të sigurta. Krijimi i një llogarie është falas, dhe gjithçka që u nevojitet lojtarëve është një adresë e-mail për të dërguar para në internet.

Zimpler është një mënyrë pagese që ofron depozita të menjëhershme dhe shuma minimale për një depozitë është e kufizuar në 10 dollarë. Zimpler është një metodë e besueshme pagese celulare që e bën më të lehtë transferimin e fondeve në internet.

InteracOnline është një mënyrë pagese që ofron depozita të menjëhershme dhe shuma minimale për një depozitë është e kufizuar në 10 dollarë. InteracOnline ofrohet nga qindra tregtarë për pagesa online direkt nga një llogari bankare.

Interac e-Transfer është një mënyrë pagese që ofron depozita të menjëhershme dhe shuma minimale për një depozitë është e kufizuar në 10 dollarë. Kjo zgjidhje pagese u mundëson lojtarëve një mënyrë të përshtatshme për të dërguar, kërkuar dhe marrë para direkt nga një llogari bankare në tjetrën.

ecoPayz është një mënyrë pagese që ofron depozita të menjëhershme dhe shuma minimale për një depozitë është e kufizuar në 10 dollarë. Ky është një ofrues global i zgjidhjeve të pagesave që ofron shërbime pagese të sigurta dhe të përshtatshme si për kazinotë ashtu edhe për lojtarët.

PaySafeCard është një mënyrë pagese që ofron depozita të menjëhershme dhe shuma minimale për një depozitë është e kufizuar në 10 dollarë. Kjo është një mënyrë pagese që lejon lojtarët të transferojnë fonde pa përdorur një bankë. Kuponët mund të jenë si në pikat e karburantit ashtu edhe në dyqanet e shitjes.

Astropay është një mënyrë pagese që ofron depozita të menjëhershme dhe shuma minimale për një depozitë është e kufizuar në 10 dollarë. Është e lehtë për t'u përdorur Astropay, dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të krijojnë një llogari.

Siru****Celular është një mënyrë pagese që ofron depozita të menjëhershme dhe shuma minimale për një depozitë është e kufizuar në 15 dollarë. Ky sistem pagese ofron transferta të shpejta dhe të sigurta dhe lojtarët mund të përdorin celularët e tyre për të transferuar fonde.

Neosurf është një mënyrë pagese që ofron depozita të menjëhershme dhe shuma minimale për një depozitë është e kufizuar në 10 dollarë. Ky është një kupon me parapagesë që lehtëson pagesat e shpejta dhe të lehta online dhe mund të blihet në mbi 50.000 dyqane në mbarë botën.

Sepa është një mënyrë pagese që ofron depozita të menjëhershme dhe shuma minimale për një depozitë është e kufizuar në 10 dollarë.

Paguani për Argëtim është një mënyrë pagese që ofron depozita të menjëhershme dhe shuma minimale për një depozitë është e kufizuar në 10 dollarë.

Si të bëni një depozitë?

Luajtja e lojërave live të kazinosë është bërë një burim kryesor argëtimi për shumë lojtarë në të gjithë botën. Ajo që i bën këto lojëra kaq tërheqëse është fakti se ato janë të sigurta dhe të përshtatshme. Lojtarët mund të hyjnë në llogaritë e tyre dhe të luajnë lojën e tyre të preferuar kur të duan, pa pasur nevojë të vizitojnë një kazino aktuale me bazë tokësore. Kur zgjedhin një kazino në internet, lojtarët duhet të marrin parasysh të gjitha aspektet e saj. Një tjetër gjë shumë e rëndësishme për t'i kushtuar vëmendje janë metodat e disponueshme të depozitimit.

Disa lojtarë ende ndjehen të pasigurt kur bëhet fjalë për depozitimin në një kazino online, pavarësisht teknologjive të avancuara. Ata besojnë se është e vështirë të bësh një depozitë në internet dhe është shumë e thjeshtë. Viggoslots është siguruar që lojtarët të kenë mundësi të ndryshme për të bërë një depozitë dhe ata e kanë thjeshtuar procedurën në mënyrë që lojtarët të mund të fokusohen në pjesën argëtuese, e cila është të luajnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Për të bërë një depozitë, lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave dhe të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin. Pranë çdo mënyrë pagese, ata mund të gjejnë kufijtë minimalë dhe maksimalë të lejuar.

Llojet e metodave të depozitimit

Kushdo që është i ri në kazinotë në internet duhet të dijë se ekzistojnë metoda të ndryshme depozitimi. Një nga mënyrat më të njohura të pagesave të të gjitha kohërave është kartat e kreditit dhe debitit. Ato përdoren në të gjithë botën dhe depozitimi i fondeve në një llogari është shumë i lehtë. Pothuajse të gjitha kazinotë i kanë shtuar këto zgjidhje pagese, por disa nuk i pranojnë të gjitha llojet e kartave. Për shembull, disa pranojnë vetëm Visa dhe Mastercard, ndërsa në të tjera lojtarët mund të përdorin American Express dhe Maestro. Koha e përpunimit është e menjëhershme që do të thotë se fondet do të transferohen në llogarinë e lojtarit brenda disa minutash.

Transferta bankare është një mënyrë tjetër pagese që përdoret nga shumë lojtarë. Një nga të metat e kësaj mënyre pagese është se koha e përpunimit nuk është e menjëhershme dhe nganjëherë mund të duhen deri në 10 ditë që fondet e një lojtari të transferohen.

E-Wallets është një opsion pagese që vazhdimisht po fiton popullaritet edhe më shumë çdo ditë. Është e lehtë të krijosh një llogari dhe ta financosh atë, dhe lojtarët mund të përdorin një portofol elektronik për të transferuar fonde drejt dhe nga një llogari kazinoje. Për më tepër, lojtarët nuk duhet të paguajnë asnjë tarifë për transferime. Zakonisht, tërheqjet janë të menjëhershme dhe nuk do të zgjasin më shumë se 24 orë, dhe disa nga zgjidhjet më të njohura të pagesave janë Neteller, Skrill, PayPal, MyCitadel dhe të tjera.

Lojtarët gjithashtu mund të bëjnë depozita duke përdorur një kartë ose kupon të parapaguar. Ky është opsioni i përsosur për lojtarët që nuk kanë një portofol elektronik ose një kartë krediti. Është shumë e lehtë për të përfituar nga kjo zgjidhje pagese pasi gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është thjesht të blejnë një kartë ose kupon me parapagesë. Disa nga kartat virtuale me parapagesë më të njohura janë EntroPay, Paysafecard, AstroPay, EcoVirtualCard dhe të tjera.

Si të financoni një llogari kazinoje

Pasi një lojtar të jetë regjistruar për një llogari, ai duhet të bëjë një depozitë për të luajtur për para të vërteta. Ky është një proces shumë i drejtpërdrejtë dhe nuk do t'u marrë lojtarëve më shumë se disa minuta.

Së pari, lojtarët duhet të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të shkojnë te arkëtari. Zgjidhni seksionin Depozita dhe klikoni në mënyrën e pagesës që lojtarët duan të përdorin për të depozituar. Pranë çdo mënyrë pagese, lojtarët mund të shohin të gjithë informacionin e nevojshëm si shumat minimale dhe maksimale të depozitave. Pasi një lojtar të ketë zgjedhur zgjidhjen e tij të pagesës, atij do t'i kërkohet të plotësojë disa informacione të ndjeshme si të dhënat personale dhe financiare.

Total score8.1
Përfitimet
+ Tërheqje pa baste!
+ Lojëra me koleksion të madh
+ Shërbimi ndaj Klientit 24/7
+ Lojërat e reja dhe më të fundit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
AstroPay
AstroPay Card
Cashlib
Credit CardsDebit CardEcoPayzMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Zimpler
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (154)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Butani
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Haiti
Honduras
India
Indonezia
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Shtetet e Bashkuara
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turqia
Tuvalu
Uganda
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
Amatic Industries
Asia Gaming
BF Games
Betgames
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiFazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GOPlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil Gaming
iSoftBet