Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë ViggoSlots - Games

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
BonusBonus 1000$ + 170 rrotullime falas
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Games

Games

Lojërat janë thelbi i Viggoslots Casino, dhe për këtë arsye, kazino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të mira për klientët e saj. Të gjitha lojërat në kazino janë të disponueshme në një modalitet argëtues, kështu që lojtarët mund të shijojnë atë që kanë për të ofruar. Të vetmet lojëra që nuk janë të disponueshme në modalitetin demo janë lojërat Live Casino.

Slots

Slots

Slotet janë pa dyshim lloji më i popullarizuar i lojës si në kazinotë tokësore ashtu edhe në ato online. Nuk ka rregulla komplekse për t'u zotëruar, por ka një diversitet të tillë që asnjë lojë tjetër nuk mund ta ofrojë. Lojtarët mund të fitojnë pagesa të mëdha në një rrotullim të vetëm, dhe kjo është një arsye tjetër pas popullaritetit të madh që gëzojnë këto lojëra. Për ta bërë këtë, lojtarët duhet të vendosin një kombinim të simboleve që përputhen në një linjë aktive pagese. Slotet klasike kanë një numër të kufizuar linjash pagese që variojnë midis 1 dhe 5.

Gjithsesi, numri i linjave të pagesës që kanë lojërat e reja dhe më komplekse me video slot, rrit shanset për të arritur kombinime fituese më shpesh. Ajo që i bën lojërat elektronike interesante për lojtarët janë veçoritë e ndryshme që ato ofrojnë, emocioni i aktivizimit të një veçorie bonusi dhe shikimi i potencialit të vërtetë të lojës i bën ato edhe më tërheqëse. Është një ide e mirë të kaloni rregullat bazë të lojës përpara se lojtarët të vendosin të luajnë për para të vërteta. Të gjitha rregullat se si të luani lojëra elektronike mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Blackjack

Blackjack

Blackjack është një lojë letrash që fitoi popullaritet ekstrem pasi u përmend në disa filma të njohur. Kjo është një lojë me letra që luhet nga qindra lojtarë në të gjithë botën. Blackjack është një lojë aftësish që lejon lojtarët ta zotërojnë atë në një masë të madhe duke aplikuar një strategji që do të reduktojë ndjeshëm skajin e shtëpisë. Lajmi i mirë është se rregullat bazë të Blackjack janë mjaft të drejtpërdrejta dhe lojtarët mund t'i zotërojnë ato shpejt.

Për të fituar, lojtarët duhet të marrin një dorë më të lartë se dora e tregtarit pa kaluar mbi 21. Pasi të vënë bast, ata do të marrin fillimisht dy letra dhe ata kanë opsione të ndryshme për të përmirësuar dorën e tyre si goditje, ndarje ose dyfishim , vetëm për të përmendur disa. Të gjitha rregullat se si të luani Blackjack mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Bakarat

Bakarat

Baccarat është një lojë që daton në shekullin e 19-të dhe është ende e njohur edhe sot. Ka shumë variante të ndryshme të lojës, por rregullat bazë janë të njëjta, kështu që pasi një lojtar i zotëron ato, ai mund të përshtatet lehtësisht me çdo variant atje. Për të filluar të luajnë, lojtarët duhet të vënë një bast dhe ata do të marrin dy letra. Në disa raste, mund të trajtohet një kartë e tretë.

Rregullat për kartën e tretë janë mjaft të komplikuara, por lajmi i mirë është se lojtari nuk duhet t'i dijë ato për të pasur një seancë të suksesshme. Gjithsesi, është gjithmonë një ide e mirë të dini se çfarë po ndodh para tyre, në mënyrë që ata të lexojnë për të gjitha rregullat se si të luani baccarat në linkun e mëposhtëm.

Ruletë

Ruletë

Roulette është një tjetër lojë shumë intriguese e disponueshme në Viggoslots Casino. Rregullat e lojës nuk janë aq të komplikuara dhe fakti që fitimet e mëdha janë të mundshme për baste të vogla stimulon interesin për këtë lojë. Ka variante të ndryshme të ruletës që rrjedhin nga vetëm tre versione klasike, ruleta evropiane, amerikane dhe franceze.

Varianti më i njohur i ruletit është ai evropian, sepse funksionon në favor të lojtarit falë skajit të shtëpisë së poshtme. Lojtarët kanë mundësinë të vendosin disa baste të ndryshme dhe njohja e rregullave se si funksionojnë ato baste do të përmirësojë në mënyrë drastike shanset e tyre për të fituar. Të gjitha rregullat se si të luani ruletë dhe strategjitë e ndryshme që përfshin loja mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Poker

Poker

Poker është një lojë interesante që mund të gjendet në Viggoslots Casino. Rregullat e lojës janë disi të komplikuara, por nuk duhet të jenë shumë të vështira për t'u mësuar. Lojtarët duhet t'i kushtojnë pak kohë mësimit të rregullave të lojës. Lajmi i mirë është se rregullat bazë të lojës janë të lehta.

Ka shumë variante të ndryshme të lojës, por Texas Hold'em është më popullorja, dhe kjo është loja që luhet shpesh në turne. Lojtarët duhet të përqendrohen në raundin e basteve dhe të mësojnë renditjen e dorës. Të gjitha rregullat se si të luani poker mund t'i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Video Poker

Video poker është një lojë e njohur kazino që ofron emocione për lojtarët pavarësisht nga niveli i tyre i aftësive. Loja është një kombinim i lojërave poker dhe video slot. Video poker daton në vitet 1970 dhe u prezantua për herë të parë si një variant modern i pokerit tradicional. Qëllimi i lojës është të merrni një grup të caktuar kartash që ofrojnë pagesa.

Kombinimi i letrave është pothuajse i njëjtë si në poker, kështu që lojtarët që janë të njohur me lojën klasike do ta kenë të lehtë për të luajtur video poker. Të gjitha rregullat se si të luani lojëra video poker mund t'i gjeni në linkun e mëposhtëm.