Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë ViggoSlots - Live Casino

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
BonusBonus 1000$ + 170 rrotullime falas
TĂ«rheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
E besuar
E verifikuar
E sigurt
TĂ«rheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë transmetohen në kohë reale, ku tregtarët e vërtetë përzihen, merren dhe ndërveprojnë me lojtarët. Këto lojëra janë hiti më i fundit në çdo kazino në internet, dhe Viggoslots Casino ka një përzgjedhje të madhe që ia vlen të shikoni.

Viggoslots Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të njohur të programeve kompjuterike për të sjellë lojërat më të mira të kazinosë live te lojtarët e tyre.

Lojtarët mund të hyjnë në lojërat e tyre të preferuara dhe të shijojnë disa raunde duke luajtur me një tregtar të drejtpërdrejtë dhe të ndjehen sikur janë në një kazino të vërtetë me bazë tokësore.

Kazinotë live ofrojnë një përvojë shumë argëtuese, por pika e vetme që mungon është fakti se ato nuk janë të disponueshme në një modalitet argëtues. Kjo do të thotë që lojtarët nuk mund të shijojnë lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë pa depozituar.

Sa herë që një lojtar dëshiron të mësojë rregullat e një loje kazino ose dëshiron të praktikojë strategjinë e tij, alternativa më e mirë do të jetë ta luash lojën në modalitetin argëtues. Në këtë mënyrë ata nuk po humbasin paratë e tyre dhe ende po fitojnë përvojën e plotë të lojës. Gjithsesi, lojtarët që duan të praktikojnë strategjinë e tyre në lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk do të kenë shansin për ta bërë këtë. Ka disa arsye të ndryshme për këtë. Para së gjithash, tregtarët do të duhet të paguhen, prandaj kjo është arsyeja pse furnizuesit e kazinove të drejtpërdrejta nuk mund të përballojnë të ofrojnë lojërat e tyre falas.

Çdo lojtar qĂ« i bashkohet njĂ« tavoline duhet tĂ« marrĂ« pjesĂ« nĂ« lojĂ« dhe tĂ« vendosĂ« baste me para reale. Nuk do tĂ« ishte e drejtĂ« qĂ« lojtarĂ«t qĂ« rrezikojnĂ« fondet e tyre tĂ« luajnĂ« nĂ« tĂ« njĂ«jtĂ«n tryezĂ« me dikĂ« qĂ« luan nĂ« modalitetin argĂ«tues.

Disa lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë do të kenë një numër të kufizuar vendesh, kështu që kazinoja nuk do të ketë fitim nëse i lejojnë lojtarët të luajnë në modalitetin falas.

Edhe pse kazinotë live nuk mund të përballojnë të pranojnë lojtarë falas, ata ende duan të mbajnë vëmendjen e tyre dhe të tërheqin klientë të rinj. Për këtë arsye, ata lejojnë lojtarët të shikojnë transmetimet e lojërave falas. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të parë se si luhet loja, paraqitjen e përgjithshme të tabelës dhe sesi tregtari e drejton lojën.

Baccarat live

Baccarat live

Live Baccarat është një lojë jashtëzakonisht interesante që mund të gjendet në seksionin Viggoslots Live Casino. Ka shumë variante të ndryshme të lojës dhe lajmi i mirë është se shumica e tyre janë të disponueshme këtu. Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta, dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të vënë bast dhe të shpresojnë që dora e tyre të jetë gjithsej 8 ose 9 për të fituar. Arsyeja pse Live Baccarat është kaq popullor është fakti se nuk ka shumë që lojtari mund të bëjë për të fituar. E vetmja gjë që ata duhet të bëjnë është të vendosin për bastin që duan të vënë dhe me kë të vënë bast, dhe pjesën tjetër e bën tregtari. Në disa raste, dora e lojtarit ose dora e bankierit mund të marrë një kartë të tretë dhe ka një sërë rregullash të ndërlikuara pas kësaj. Gjithsesi, lojtari mund të ulet dhe të relaksohet pasi tregtari do të duhet të dijë rregullat e sakta. Megjithatë, është një ide e mirë të dini se çfarë po ndodh para tyre, në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë të gjitha rregullat se si të luajnë Baccarat live dhe strategjitë pas kësaj loje në lidhjen e mëposhtme.

Blackjack live

Blackjack live

Live Blackjack është një tjetër lojë shumë e sofistikuar që është e disponueshme në seksionin e tregtarëve të drejtpërdrejtë në Viggoslots Casino. Kjo është një lojë e lehtë për t'u mësuar dhe mund të ofrojë orë dhe orë argëtimi. Objektivi i lojës është të marrësh një dorë që është më e lartë se dora e tregtarit, por nuk shkon më e lartë se 21. Pasi lojtari të vendosë bast, ai do të marrë dy letra. Karta e shitësit do të jetë e drejtuar lart dhe kjo duhet ta ndihmojë lojtarin të marrë një vendim më të informuar për lëvizjen e tij të ardhshme. Ka disa opsione të ndryshme në dispozicion për lojtarin për të përmirësuar dorën e tij, ndërsa tregtari duhet të ndjekë disa rregulla strikte dhe gjithmonë të luajë dorën e tij në të njëjtën mënyrë. Të gjitha rregullat se si të luani Blackjack live mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë

Live Roulette është ndoshta një nga lojërat më interesante me tregtarë të drejtpërdrejtë që lojtarët mund të gjejnë në Viggoslots Casino. Mund të duket si një lojë shumë e komplikuar sepse ka shumë numra të ndryshëm, por me pak fjalë, Live Roulette është shumë e drejtpërdrejtë. Lojtarët duhet të vendosin patate të skuqura e tyre në tryezë dhe tregtari do të hedhë topin e bardhë në rrotën që rrotullohet. Numri që do të bjerë topi i bardhë do të jetë numri fitues dhe të gjithë lojtarët që kanë bërë parashikimin e duhur do të fitojnë raundin. Ka lloje të ndryshme bastesh që mund të vendosen në ruletë, por të gjitha ato ndahen në dy kategori kryesore, baste brenda dhe jashtë. Bastet e brendshme janë baste në numra të vetëm dhe një grup më të vogël numrash. Këto baste do të ofrojnë pagesa më të mira, por shanset për të parashikuar këto baste janë më të vogla. Bastet e jashtme nga ana tjetër do të ofrojnë shanse më të mira për të fituar, por pagesat nuk janë aq mbresëlënëse. Të gjitha rregullat se si të luhet Ruletë dhe strategjitë që përfshijnë këtë lojë mund t'i gjeni në linkun e mëposhtëm. Ne sugjerojmë lojtarët të mësojnë të paktën rregullat bazë të lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta.

Poker Live

Poker Live

Pokeri është një lojë që kërkon pak kohë jo vetëm për të mësuar rregullat, por edhe për t'i zotëruar ato. Kjo është një lojë sfiduese që do të marrë pak kohë që lojtarët të mësojnë të gjitha litarët. Në përgjithësi, lojtarët duhet të mësojnë se si funksionojnë raundet e basteve dhe të dinë renditjen e duarve. Objektivi kryesor i lojës është të marrësh renditjen më të mirë me pesë letra për të fituar raundin. Ka shumë variante të ndryshme të Live Poker dhe kjo nuk është befasi pasi kjo është një lojë shumë e njohur, por pasi lojtarët të mësojnë rregullat bazë, ata do të përshtaten me çdo variant të mundshëm atje. Të gjitha rregullat se si të luani Live Poker mund t'i gjeni në linkun e mëposhtëm. Ne sugjerojmë lojtarët të praktikojnë rregullat përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Siç e kemi përmendur më parë, lojërat Live Casino nuk janë të disponueshme në modalitetin argëtues, kështu që lojtarët do të duhet të bëjnë një depozitë për të luajtur.

Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave televizive

Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave televizive

Shfaqjet e lojërave televizive të drejtpërdrejta janë hitet më të fundit në Viggoslots Casino. Lojtarët do të kenë mundësinë të marrin pjesë në shfaqjen e tyre të preferuar të lojërave televizive dhe të fitojnë ca para duke e bërë këtë. Ka shumë lojëra të ndryshme që lojtarët mund të gjejnë si Monopoly Live ose Deal ose No Deal dhe lajmi i mirë është se rregullat e lojës janë kaq të thjeshta. Ata mund të kënaqen duke biseduar me prezantuesin dhe të argëtohen, dhe për të qenë i sinqertë, nuk mund të imagjinojmë një lojë më të mirë argëtuese sesa Shfaqjet e Lojërave TV.