ViggoSlots Live Casino Rishikoni - Mobile

Age Limit
ViggoSlots
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Mobile

Në ditët e sotme, lojtarët mund të kënaqen duke luajtur lojëra kazino live duke përdorur pajisjet e tyre portative. Ata ose mund të shkarkojnë një aplikacion ose të përdorin faqen e internetit të kazinosë. Të dyja këto opsione kanë avantazhet që i bëjnë ato unike dhe lojtarët kanë mundësinë t'i përdorin të dyja dhe nuk kufizohen në zgjedhjen e vetëm njërës.

Kazino Viggoslots ofron një aplikacion celular për përdoruesit e Android dhe iOS. Lojtarët mund të shkarkojnë aplikacionin në pajisjet e tyre dhe të luajnë një përzgjedhje të gjerë të lojërave të kazinosë. Gjithçka që u nevojitet lojtarëve është një lidhje e qëndrueshme në internet për të luajtur lojërat e tyre të preferuara të kazinosë live në lëvizje.

Lojtarët, të cilët nuk duan të shkarkojnë aplikacionin, mund të luajnë lojëra kazino në lëvizje duke përdorur faqen e internetit të kazinosë.

Përfitimet e luajtjes së lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë në pajisjen celulare

Telefonat celularë janë pajisjet perfekte për të luajtur lojëra kazino live. Ka shumë përfitime për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në celular, kështu që lojtarët preferojnë këtë mënyrë të lojës. Këtu janë disa nga avantazhet që lojtarët mund të kenë parasysh:

Luaj nga kudo – Gjithçka që lojtarëve u duhet është një lidhje e qëndrueshme në internet dhe pajisja e tyre celulare për të luajtur lojëra kazino live. Ata nuk duhet të qëndrojnë më në shtëpi para kompjuterit të tyre për të luajtur disa raunde le të themi Live Roulette.

Siguria – Fakti që lojtarët përdorin pajisjet e tyre celulare për të luajtur lojëra Live Casino nuk e bën përvojën më pak të sigurt. Viggoslots është një kazino e licencuar që vendos sigurinë e lojtarëve si përparësinë e tyre kryesore, kështu që pavarësisht se cilin medium përdorin lojtarët për të hyrë në kazino, ata gjithmonë do të ndihen të sigurt dhe lojërat do të jenë të drejta.

Zgjedhje e madhe e lojërave - të gjitha lojërat që janë të disponueshme në kazino janë gjithashtu të disponueshme në platformën e tyre celulare.

Total score8.1
Përfitimet
+ Tërheqje pa baste!
+ Lojëra me koleksion të madh
+ Shërbimi ndaj Klientit 24/7
+ Lojërat e reja dhe më të fundit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
AstroPay
AstroPay Card
Cashlib
Credit CardsDebit CardEcoPayzMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Zimpler
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (154)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Butani
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Haiti
Honduras
India
Indonezia
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Shtetet e Bashkuara
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turqia
Tuvalu
Uganda
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
Amatic Industries
Asia Gaming
BF Games
Betgames
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiFazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GOPlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil Gaming
iSoftBet