Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë ViggoSlots - Payments

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
BonusBonus 1000$ + 170 rrotullime falas
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Metodat e pagesës janë një pjesë e rëndësishme e çdo kazinoje dhe çdo kazino e njohur ka opsione të ndryshme në dispozicion. Kuletat elektronike konsiderohen si një nga opsionet më të përdorura të pagesave sepse ofrojnë transferta të lehta dhe të shpejta. Disa nga kuletat elektronike më të njohura përfshijnë Skrill dhe Neteller dhe lajmi i mirë është se të dyja janë të disponueshme në Viggoslots Casino.

Kur zgjedhin një mënyrë pagese, lojtarët vendosin shpejtësinë e transferimit si përparësinë e tyre kryesore. Askush nuk dëshiron të presë me orë, ditë ose javë që fondet e tyre të përpunohen. Shumë ofrues pagesash tani ofrojnë edhe aplikacione celulare që lojtarët i shohin të përshtatshëm.

Një nga metodat më të njohura të financimit të një llogarie kazinoje në internet është përdorimi i një karte debiti, dhe kjo për shkak se ato përdoren gjerësisht në mbarë botën.

Kuletat po fitojnë një popullaritet kaq të madh kohët e fundit, dhe lojtarët shpesh i përdorin ato për të bërë depozita dhe tërheqje. Portofoli më i njohur është PayPal, por për fat të keq, Viggoslots nuk e ofron këtë opsion, por jemi të sigurt se do ta shtojnë së shpejti. Gjithsesi, Viggoslots Casino ofron Neteller dhe Skrill të cilat janë opsione të njohura pagese.