Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë ViggoSlots - Promotions & Offers

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
BonusBonus 1000$ + 170 rrotullime falas
TĂ«rheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
E besuar
E verifikuar
E sigurt
TĂ«rheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Mënyra më e mirë për t'i mbajtur lojtarët gjithmonë të interesuar dhe gjithashtu për të tërhequr klientë të rinj është të ofroni bonuse të ndryshme. Duhet të pranojmë se Viggoslots Casino shkëlqen në këtë departament. Lojtarët mund të përfitojnë nga një bonus bujar mirëseardhjeje herën e parë që depozitojnë në llogarinë e tyre të sapokrijuar dhe më vonë, ata mund të marrin pjesë në promovime të ndryshme që janë të disponueshme në kazino.

Ditët e Parave të Nëntorit

LojtarĂ«t mund tĂ« konkurrojnĂ« pĂ«r njĂ« grup tĂ« mrekullueshĂ«m çmimesh prej $70,000 kĂ«tĂ« nĂ«ntor. Gjithsej janĂ« 350 çmime dhe pĂ«r tĂ« marrĂ« pjesĂ«, lojtarĂ«t duhet tĂ« luajnĂ« njĂ« nga lojĂ«rat e mĂ«poshtme: Book del Sol: Multiplier, Book of Gold: Multichance, Buffalo Power: Hold and Win, Burning Wins: klasik 5 rreshta, Diamond Fortunator: Hold dhe Fito, Monedhat Hot: Mbaj dhe Fito, Frutat Perandorake: 5 Linja, Monedhat e Jokerit: Mbaj dhe Fito, Legjenda e Kleopatra Megawaysℱ, GurĂ« Kristali Luan: Mbaj dhe Fito, Luxor Ari: Mbaj dhe Fito, Ultra Fortunator: Mbaj dhe Fito, Pirate Sharky, Monedha MbretĂ«rore: Mbaj dhe Fito, Monedha MbretĂ«rore 2: Mbaj dhe Fito, Ruby Hit: Mbaj dhe Fito, ShtatĂ« & Fruta: 20 Linja dhe MbretĂ«resha Diellore.

PĂ«r t'u kualifikuar pĂ«r kĂ«tĂ« ofertĂ«, lojtarĂ«t duhet tĂ« vendosin baste me para reale prej njĂ« minimumi prej $0,20. LojtarĂ«t do tĂ« marrin 10 pikĂ« pĂ«r çdo $1 qĂ« fitojnĂ« dhe tĂ« gjitha rezultatet do tĂ« shfaqen nĂ« tabelĂ«n e liderĂ«ve. Çmimet funksionojnĂ« nĂ« kĂ«tĂ« mĂ«nyrĂ«:

 • Pozicioni i parĂ« do tĂ« fitojĂ« 10,000 dollarĂ«
 • Pozicioni i dytĂ« do tĂ« fitojĂ« 5,000 dollarĂ«
 • Pozicioni i tretĂ« do tĂ« fitojĂ« 3,000 dollarĂ«
 • Pozicioni 4 – 10 do tĂ« fitojĂ« 1000 dollarĂ«
 • Pozicioni 11 – 25 do tĂ« fitojĂ« 500 dollarĂ«
 • Pozicioni 26 – 50 do tĂ« fitojĂ« 400 dollarĂ«
 • Pozicioni 51 – 100 do tĂ« fitojĂ« 200 dollarĂ«
 • Pozicioni 101 – 200 do tĂ« fitojĂ« 100 dollarĂ«
 • Pozicioni 201 – 350 do tĂ« fitojĂ« 50 dollarĂ«

Kërkimi i Pasurisë

Luajtja e lojërave Yggdrasil mund të shkaktojë çmime misterioze të rastësishme me vlerë gjithsej 50,000 dollarë. Lojërat pjesëmarrëse përfshijnë Valley of the Gods, Calavera Crush, Hades Gigablox, Vikings go to Valhalla, Pumpkin Smash dhe Florageddon, dhe gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të klikojnë në 'Bashkohu tani' dhe të shkaktojnë çmime të rastësishme gjatë udhëtimit të tyre për në Fortune Ultimate . Nuk mund të thuhet se sa më shumë luan. Sa më shumë shanse do të kenë për të marrë çmime në para.

Loja e muajit

Çdo muaj nĂ« datĂ«n 20, tĂ« gjithĂ« anĂ«tarĂ«t e VIggoslots do tĂ« marrin rrotullime falas nĂ« lojĂ«n e zgjedhur tĂ« muajit. NĂ« pikĂ«n e shkrimit tĂ« kĂ«tij rishikimi, loja e muajit Ă«shtĂ« Dazzle Me Megaways. LojtarĂ«t do tĂ« mbledhin rrotullime falas gjatĂ« gjithĂ« muajit, dhe ato shpĂ«rndahen me depozitat e tyre pĂ«r muajin e kaluar.

 • LojtarĂ«t qĂ« kanĂ« bĂ«rĂ« njĂ« depozitĂ« qĂ« Ă«shtĂ« mĂ« pak se $100 pĂ«r 30 ditĂ«t e fundit do tĂ« marrin 10 rrotullime falas.
 • LojtarĂ«t qĂ« kanĂ« depozituar $100 dhe $500 pĂ«r 30 ditĂ«t e fundit do tĂ« marrin 50 rrotullime falas.
 • LojtarĂ«t qĂ« kanĂ« bĂ«rĂ« njĂ« depozitĂ« qĂ« Ă«shtĂ« mĂ« shumĂ« se $500 pĂ«r 30 ditĂ«t e fundit do tĂ« marrin 100 rrotullime falas.

Bonusi i mirëseardhjes

Lojtarët mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje kur regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë. Oferta e mirëseardhjes bartet në tre depozitat e para që një lojtar bën në mënyrën e mëposhtme:

 • HerĂ«n e parĂ« qĂ« njĂ« lojtar bĂ«n njĂ« depozitĂ«, ai do tĂ« marrĂ« njĂ« depozitĂ« 100% deri nĂ« $400. Depozita minimale e kĂ«rkuar Ă«shtĂ« 20 dollarĂ« dhe nuk ka kĂ«rkesa pĂ«r bast pĂ«r kĂ«tĂ« ofertĂ«. PĂ«r mĂ« tepĂ«r, lojtarĂ«t do tĂ« marrin 70 rrotullime falas nĂ« Starburst.
 • HerĂ«n e dytĂ« qĂ« njĂ« lojtar bĂ«n njĂ« depozitĂ«, ai do tĂ« marrĂ« njĂ« depozitĂ« 100% deri nĂ« $300. Depozita minimale e kĂ«rkuar Ă«shtĂ« 20 dollarĂ« dhe nuk ka kĂ«rkesa pĂ«r bast pĂ«r kĂ«tĂ« ofertĂ«. PĂ«r mĂ« tepĂ«r, lojtarĂ«t do tĂ« marrin 50 rrotullime falas nĂ« Starburst.
 • HerĂ«n e tretĂ« qĂ« njĂ« lojtar bĂ«n njĂ« depozitĂ«, ai do tĂ« marrĂ« njĂ« depozitĂ« 100% tĂ« ndeshjes deri nĂ« $300. Depozita minimale e kĂ«rkuar Ă«shtĂ« 20 dollarĂ« dhe nuk ka kĂ«rkesa pĂ«r bast pĂ«r kĂ«tĂ« ofertĂ«. PĂ«r mĂ« tepĂ«r, lojtarĂ«t do tĂ« marrin 50 rrotullime falas nĂ« Starburst.

Të gjitha bonuset dhe rrotullimet falas në Viggoslots Casino janë të lira nga kërkesat e basteve, që do të thotë se lojtarët mund të tërheqin të gjitha fitimet. Lojtarët që nuk mund të luajnë lojëra Netent, do të marrin rrotullime falas në Money Train.

Viggoslots Cashback

Çdo tĂ« premte, lojtarĂ«t do tĂ« marrin para nĂ« llogaritĂ« e tyre. LojtarĂ«t mund tĂ« tĂ«rhiqen ose tĂ« luajnĂ« me paratĂ«, pa asnjĂ« kĂ«rkesĂ« dhe kufizime bastesh. Shuma qĂ« lojtarĂ«t do tĂ« marrin do tĂ« varet nga shuma qĂ« kanĂ« depozituar javĂ«n e kaluar.

Rrotullimet e parave të së hënës

Çdo tĂ« hĂ«nĂ«, lojtarĂ«t kanĂ« njĂ« shans pĂ«r njĂ« fitore vĂ«rtet tĂ« madhe. Viggoslots Casino fillon çdo javĂ« me rrotullime Cash, ku tĂ« gjithĂ« lojtarĂ«t do tĂ« marrin rrotullime falas plotĂ«sisht pa kĂ«rkesa pĂ«r bast. Gjithçka qĂ« lojtarĂ«t duhet tĂ« bĂ«jnĂ« Ă«shtĂ« tĂ« bĂ«jnĂ« njĂ« depozitĂ« prej tĂ« paktĂ«n 20 dollarĂ«sh gjatĂ« javĂ«s sĂ« kaluar, nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« ata tĂ« mund tĂ« marrin rrotullime falas tĂ« hĂ«nĂ«n nĂ« vijim.

Edicioni 2022 i Drops&Wins

Pragmatic Play shton vazhdimisht veçori të reja në Promocionin Drops&Wins. Ka çmime ditore dhe turne javor në lojëra të reja. Për të marrë pjesë, lojtarët duhet të luajnë lojërat e përzgjedhura dhe 1.000.000 dollarë do të shpërndahen gjatë gjithë vitit në 10 faza.

Lojtarët duhet të klikojnë në butonin 'Bashkohu tani' për të marrë pjesë në promovim dhe do të ketë një tabelë të drejtpërdrejtë të liderëve në dispozicion në lojë. Të gjitha informacionet e rëndësishme përfshihen pranë çdo loje të zgjedhur.

Viggoslots VIP

Pasi anëtarët bëhen pjesë e Viggoslots VIP, ata mund të presin me padurim një atmosferë të ngrohtë dhe të gjallë gazmore. Anëtarët VIP do të përfitojnë nga shërbime shtesë si pagesa të shpejta dhe kushte më të mira bonusi.

SallĂ« pritjeje ekskluzive VIP ★

Ky është niveli i parë ku lojtarët bëhen pjesë kur hyjnë në kazino. Ata mund të kërkojnë një bonus ndeshjeje 100% deri në 500 dollarë gjatë javës së parë. Disa bonuse dhe shpërblime speciale bëhen me porosi dhe mbi të, lojtarët mund të festojnë ditëlindjen e tyre me kazino dhe të hapin dhuratën e tyre VIP.

SallĂ« pritjeje Ekskluzive VIP ★★

Ky është niveli i dytë ku lojtarët do të marrin një dhuratë personale falas në para dhe do të gëzojnë një bonus ndeshjeje 100% deri në $500 që mund të kërkohet dy herë gjatë javës së tyre të parë. Lojtarët do të gëzojnë shërbimin me përparësi dhe kontakt më të shpejtë dhe më të mirë. Ka gjithashtu bonuse dhe shpërblime speciale të bëra me porosi dhe një dhuratë VIP për ditëlindjen e tyre.

SallĂ« pritjeje Ekskluzive VIP ★★★

Ky është niveli i tretë ku lojtarët do të marrin një dhuratë personale falas në para dhe një bonus ndeshjeje prej 25% deri në 250 dollarë një herë në ditë gjatë javës së parë. Anëtarët do të marrin agjentët e tyre VIP të trajnuar posaçërisht për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje. Basti maksimal gjatë lojës me bonus rritet nga 4 në 8 dollarë, gjë që do të sjellë fitore më të mëdha dhe më të mira për lojtarët. Lojtarët do të marrin gjithashtu bonuse dhe shpërblime speciale të bëra me porosi vetëm për ta, dhe gjithashtu ata do të marrin një dhuratë të veçantë për ditëlindjen për të festuar ditën e tyre të veçantë.

Sallon ekskluziv VIP ★★★★

Ky është niveli i katërt VIP ku lojtarët mund të përmirësojnë të gjitha shërbimet e tyre. Lojtarët do të informohen drejtpërdrejt për ofertat më të mira të disponueshme.

Exclusive VIP Lounge DELUXE ★★★★★

Ky është niveli i fundit VIP në Viggoslots Casino ku ata marrin Menaxherin e Llogarisë së tyre VIP dhe akses të plotë në linjën prioritare për tërheqje ekspres të pakufizuara. Ata gjithashtu do të marrin oferta të bëra me porosi të përshtatura për shijen e tyre që është një shtesë e shkëlqyer.

Termat dhe Kushtet VIP Lounge

Përfitimet VIP aktivizohen në të njëjtën ditë kur bëhet përmirësimi i statusit VIP. Afati maksimal kohor për të kërkuar çmime është 7 ditë. Lojtarët kanë të drejtë për vetëm një kthim të parave të besnikërisë për llogari.

Lojtarët do të marrin bonuse ditore dhe javore pasi të bëjnë një depozitë, dhe lajmi i mirë është se nuk ka kërkesa për baste për bonusin e besnikërisë. Bonusi duhet të kërkohet brenda 7 ditëve. Rrotullimet falas VIP nga paketa VIP vijnë pa kërkesa për bast dhe shuma maksimale e arkëtimit do të varet nga niveli VIP në të cilin është lojtari.

Dhuratat e ditëlindjes janë në dispozicion për 7 ditë pas ditës së saktë të lindjes.