ViggoSlots Live Casino Rishikoni - Promotions & Offers

Age Limit
ViggoSlots
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Mënyra më e mirë për t'i mbajtur lojtarët gjithmonë të interesuar dhe gjithashtu për të tërhequr klientë të rinj është të ofroni bonuse të ndryshme. Duhet të pranojmë se Viggoslots Casino shkëlqen në këtë departament. Lojtarët mund të përfitojnë nga një bonus bujar mirëseardhjeje herën e parë që depozitojnë në llogarinë e tyre të sapokrijuar dhe më vonë, ata mund të marrin pjesë në promovime të ndryshme që janë të disponueshme në kazino.

Ditët e Parave të Nëntorit

Lojtarët mund të konkurrojnë për një grup të mrekullueshëm çmimesh prej $70,000 këtë nëntor. Gjithsej janë 350 çmime dhe për të marrë pjesë, lojtarët duhet të luajnë një nga lojërat e mëposhtme: Book del Sol: Multiplier, Book of Gold: Multichance, Buffalo Power: Hold and Win, Burning Wins: klasik 5 rreshta, Diamond Fortunator: Hold dhe Fito, Monedhat Hot: Mbaj dhe Fito, Frutat Perandorake: 5 Linja, Monedhat e Jokerit: Mbaj dhe Fito, Legjenda e Kleopatra Megaways™, Gurë Kristali Luan: Mbaj dhe Fito, Luxor Ari: Mbaj dhe Fito, Ultra Fortunator: Mbaj dhe Fito, Pirate Sharky, Monedha Mbretërore: Mbaj dhe Fito, Monedha Mbretërore 2: Mbaj dhe Fito, Ruby Hit: Mbaj dhe Fito, Shtatë & Fruta: 20 Linja dhe Mbretëresha Diellore.

Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, lojtarët duhet të vendosin baste me para reale prej një minimumi prej $0,20. Lojtarët do të marrin 10 pikë për çdo $1 që fitojnë dhe të gjitha rezultatet do të shfaqen në tabelën e liderëve. Çmimet funksionojnë në këtë mënyrë:

 • Pozicioni i parë do të fitojë 10,000 dollarë
 • Pozicioni i dytë do të fitojë 5,000 dollarë
 • Pozicioni i tretë do të fitojë 3,000 dollarë
 • Pozicioni 4 – 10 do të fitojë 1000 dollarë
 • Pozicioni 11 – 25 do të fitojë 500 dollarë
 • Pozicioni 26 – 50 do të fitojë 400 dollarë
 • Pozicioni 51 – 100 do të fitojë 200 dollarë
 • Pozicioni 101 – 200 do të fitojë 100 dollarë
 • Pozicioni 201 – 350 do të fitojë 50 dollarë

Kërkimi i Pasurisë

Luajtja e lojërave Yggdrasil mund të shkaktojë çmime misterioze të rastësishme me vlerë gjithsej 50,000 dollarë. Lojërat pjesëmarrëse përfshijnë Valley of the Gods, Calavera Crush, Hades Gigablox, Vikings go to Valhalla, Pumpkin Smash dhe Florageddon, dhe gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të klikojnë në 'Bashkohu tani' dhe të shkaktojnë çmime të rastësishme gjatë udhëtimit të tyre për në Fortune Ultimate . Nuk mund të thuhet se sa më shumë luan. Sa më shumë shanse do të kenë për të marrë çmime në para.

Loja e muajit

Çdo muaj në datën 20, të gjithë anëtarët e VIggoslots do të marrin rrotullime falas në lojën e zgjedhur të muajit. Në pikën e shkrimit të këtij rishikimi, loja e muajit është Dazzle Me Megaways. Lojtarët do të mbledhin rrotullime falas gjatë gjithë muajit, dhe ato shpërndahen me depozitat e tyre për muajin e kaluar.

 • Lojtarët që kanë bërë një depozitë që është më pak se $100 për 30 ditët e fundit do të marrin 10 rrotullime falas.
 • Lojtarët që kanë depozituar $100 dhe $500 për 30 ditët e fundit do të marrin 50 rrotullime falas.
 • Lojtarët që kanë bërë një depozitë që është më shumë se $500 për 30 ditët e fundit do të marrin 100 rrotullime falas.

Bonusi i mirëseardhjes

Lojtarët mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje kur regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë. Oferta e mirëseardhjes bartet në tre depozitat e para që një lojtar bën në mënyrën e mëposhtme:

 • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një depozitë 100% deri në $400. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe nuk ka kërkesa për bast për këtë ofertë. Për më tepër, lojtarët do të marrin 70 rrotullime falas në Starburst.
 • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një depozitë 100% deri në $300. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe nuk ka kërkesa për bast për këtë ofertë. Për më tepër, lojtarët do të marrin 50 rrotullime falas në Starburst.
 • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një depozitë 100% të ndeshjes deri në $300. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe nuk ka kërkesa për bast për këtë ofertë. Për më tepër, lojtarët do të marrin 50 rrotullime falas në Starburst.

Të gjitha bonuset dhe rrotullimet falas në Viggoslots Casino janë të lira nga kërkesat e basteve, që do të thotë se lojtarët mund të tërheqin të gjitha fitimet. Lojtarët që nuk mund të luajnë lojëra Netent, do të marrin rrotullime falas në Money Train.

Viggoslots Cashback

Çdo të premte, lojtarët do të marrin para në llogaritë e tyre. Lojtarët mund të tërhiqen ose të luajnë me paratë, pa asnjë kërkesë dhe kufizime bastesh. Shuma që lojtarët do të marrin do të varet nga shuma që kanë depozituar javën e kaluar.

Rrotullimet e parave të së hënës

Çdo të hënë, lojtarët kanë një shans për një fitore vërtet të madhe. Viggoslots Casino fillon çdo javë me rrotullime Cash, ku të gjithë lojtarët do të marrin rrotullime falas plotësisht pa kërkesa për bast. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të bëjnë një depozitë prej të paktën 20 dollarësh gjatë javës së kaluar, në mënyrë që ata të mund të marrin rrotullime falas të hënën në vijim.

Edicioni 2022 i Drops&Wins

Pragmatic Play shton vazhdimisht veçori të reja në Promocionin Drops&Wins. Ka çmime ditore dhe turne javor në lojëra të reja. Për të marrë pjesë, lojtarët duhet të luajnë lojërat e përzgjedhura dhe 1.000.000 dollarë do të shpërndahen gjatë gjithë vitit në 10 faza.

Lojtarët duhet të klikojnë në butonin 'Bashkohu tani' për të marrë pjesë në promovim dhe do të ketë një tabelë të drejtpërdrejtë të liderëve në dispozicion në lojë. Të gjitha informacionet e rëndësishme përfshihen pranë çdo loje të zgjedhur.

Viggoslots VIP

Pasi anëtarët bëhen pjesë e Viggoslots VIP, ata mund të presin me padurim një atmosferë të ngrohtë dhe të gjallë gazmore. Anëtarët VIP do të përfitojnë nga shërbime shtesë si pagesa të shpejta dhe kushte më të mira bonusi.

Sallë pritjeje ekskluzive VIP ★

Ky është niveli i parë ku lojtarët bëhen pjesë kur hyjnë në kazino. Ata mund të kërkojnë një bonus ndeshjeje 100% deri në 500 dollarë gjatë javës së parë. Disa bonuse dhe shpërblime speciale bëhen me porosi dhe mbi të, lojtarët mund të festojnë ditëlindjen e tyre me kazino dhe të hapin dhuratën e tyre VIP.

Sallë pritjeje Ekskluzive VIP ★★

Ky është niveli i dytë ku lojtarët do të marrin një dhuratë personale falas në para dhe do të gëzojnë një bonus ndeshjeje 100% deri në $500 që mund të kërkohet dy herë gjatë javës së tyre të parë. Lojtarët do të gëzojnë shërbimin me përparësi dhe kontakt më të shpejtë dhe më të mirë. Ka gjithashtu bonuse dhe shpërblime speciale të bëra me porosi dhe një dhuratë VIP për ditëlindjen e tyre.

Sallë pritjeje Ekskluzive VIP ★★★

Ky është niveli i tretë ku lojtarët do të marrin një dhuratë personale falas në para dhe një bonus ndeshjeje prej 25% deri në 250 dollarë një herë në ditë gjatë javës së parë. Anëtarët do të marrin agjentët e tyre VIP të trajnuar posaçërisht për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje. Basti maksimal gjatë lojës me bonus rritet nga 4 në 8 dollarë, gjë që do të sjellë fitore më të mëdha dhe më të mira për lojtarët. Lojtarët do të marrin gjithashtu bonuse dhe shpërblime speciale të bëra me porosi vetëm për ta, dhe gjithashtu ata do të marrin një dhuratë të veçantë për ditëlindjen për të festuar ditën e tyre të veçantë.

Sallon ekskluziv VIP ★★★★

Ky është niveli i katërt VIP ku lojtarët mund të përmirësojnë të gjitha shërbimet e tyre. Lojtarët do të informohen drejtpërdrejt për ofertat më të mira të disponueshme.

Exclusive VIP Lounge DELUXE ★★★★★

Ky është niveli i fundit VIP në Viggoslots Casino ku ata marrin Menaxherin e Llogarisë së tyre VIP dhe akses të plotë në linjën prioritare për tërheqje ekspres të pakufizuara. Ata gjithashtu do të marrin oferta të bëra me porosi të përshtatura për shijen e tyre që është një shtesë e shkëlqyer.

Termat dhe Kushtet VIP Lounge

Përfitimet VIP aktivizohen në të njëjtën ditë kur bëhet përmirësimi i statusit VIP. Afati maksimal kohor për të kërkuar çmime është 7 ditë. Lojtarët kanë të drejtë për vetëm një kthim të parave të besnikërisë për llogari.

Lojtarët do të marrin bonuse ditore dhe javore pasi të bëjnë një depozitë, dhe lajmi i mirë është se nuk ka kërkesa për baste për bonusin e besnikërisë. Bonusi duhet të kërkohet brenda 7 ditëve. Rrotullimet falas VIP nga paketa VIP vijnë pa kërkesa për bast dhe shuma maksimale e arkëtimit do të varet nga niveli VIP në të cilin është lojtari.

Dhuratat e ditëlindjes janë në dispozicion për 7 ditë pas ditës së saktë të lindjes.

Total score8.1
Përfitimet
+ Tërheqje pa baste!
+ Lojëra me koleksion të madh
+ Shërbimi ndaj Klientit 24/7
+ Lojërat e reja dhe më të fundit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
AstroPay
AstroPay Card
Cashlib
Credit CardsDebit CardEcoPayzMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Zimpler
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (154)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Butani
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Haiti
Honduras
India
Indonezia
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Shtetet e Bashkuara
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turqia
Tuvalu
Uganda
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
Amatic Industries
Asia Gaming
BF Games
Betgames
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiFazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GOPlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil Gaming
iSoftBet