ViggoSlots Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Responsible Gaming

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
BonusDeri në 1000 €
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
ViggoSlots
Deri në 1000 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Responsible Gaming

Responsible Gaming

Në kazino Viggoslots, lojërat e përgjegjshme merren seriozisht. Ata duan të ofrojnë një burim argëtimi për lojtarët për të shijuar një mjedis të sigurt dhe të sigurt lojrash.

Lojtarët që merren me varësinë ndaj lojërave të fatit duhet t'i marrin gjërat në duart e tyre dhe të përpiqen të kapërcejnë varësinë.

Lojëra e fatit me përgjegjësi

Lojëra e fatit me përgjegjësi

Viggoslots Casino, si pjesë e lojërave të tyre të përgjegjshme, ofron veçori për t'i ndihmuar ata të promovojnë lojëra të përgjegjshme dhe ta mbajnë lojën të sigurt dhe argëtuese.

Vetëpërjashtimi – lojtarët që e kanë të vështirë të kontrollojnë sasinë e kohës dhe parave që shpenzojnë duke luajtur bixhoz, mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe t'u kërkojnë atyre që të mbyllin përkohësisht ose përgjithmonë llogaritë e tyre. Gjatë periudhës së vetëpërjashtimit, lojtarët nuk do të jenë në gjendje të depozitojnë fonde dhe të luajnë lojëra për para të vërteta.

Kufijtë e lojës – Lojtarët mund të vendosin kufijtë e lojës dhe të marrin një mesazh kur të jenë arritur kufijtë. Këta kufij përfshijnë humbjen e përgjithshme dhe kufijtë e basteve për seancë, kufijtë e basteve për një lojë specifike dhe bast maksimal të vetëm për lojë.

Kontrollet e realitetit – Lojtarëve mund t'u kujtohet koha që kanë kaluar duke luajtur bixhoz dhe sa kanë fituar dhe humbur. Kontrolli i realitetit dërgon njoftime gjatë lojës së tyre, duke përfshirë informacionin se sa kohë duhet të kalojë një lojtar duke luajtur.

Lojtarët që kanë të bëjnë me varësinë e lojërave të fatit duhet të konsiderojnë të kontaktojnë një nga shumë organizatat mbështetëse të disponueshme. Disa nga më të njohurit përfshijnë Kumarxhinjtë Anonim dhe Terapinë e Kumarit.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €