Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë ViggoSlots - Security

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
BonusBonus 1000$ + 170 rrotullime falas
TĂ«rheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
E besuar
E verifikuar
E sigurt
TĂ«rheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Security

Security

Viggoslots Casino është plotësisht i përkushtuar për të ofruar një përvojë të sigurt lojrash që lojtarët mund të shijojnë. Ata kanë përdorur teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që lojtarët e tyre janë të mbrojtur në çdo kohë.

Viggoslots është i disponueshëm vetëm për lojtarët që janë në moshë madhore për të luajtur kumar, kështu që ata do të kalojnë një procedurë të gjerë verifikimi për t'u siguruar që lojtarët e tyre nuk janë të mitur.

ËshtĂ« qĂ«llimi kryesor i Viggoslots Casino tĂ« sigurojĂ« njĂ« mjedis tĂ« sigurt pĂ«r pĂ«rdoruesit e tij. NĂ« kĂ«tĂ« mĂ«nyrĂ« jo vetĂ«m shmangin pasojat ligjore, por edhe tĂ«rheqin lojtarĂ« tĂ« rinj.

Një nga treguesit më konkretë të një faqeje të sigurt të lojërave të fatit është një licencë e vlefshme. Kjo licencë duhet të lëshohet nga një organ rregullator me reputacion. Të gjitha kazinotë e licencuara duhet të ndjekin disa rregulla strikte që funksionojnë në favor të lojtarit dhe disa prej tyre përfshijnë sa vijon:

 • Operatori nuk duhet tĂ« ketĂ« tĂ« kaluar kriminale.
 • Faqja e tyre duhet tĂ« pĂ«rfshijĂ« bonuse, jackpots dhe pagesa tĂ« rregullta.
 • NjĂ« ofrues i palĂ«s sĂ« tretĂ« qĂ« do tĂ« zbulojĂ« mashtrimet dhe kufijtĂ« e moshĂ«s.
 • Testimi i pavarur i drejtĂ«sisĂ« sĂ« lojĂ«rave tĂ« kazinosĂ«.

ËshtĂ« shumĂ« e lehtĂ« tĂ« kontrollosh nĂ«se njĂ« sajt ka njĂ« licencĂ« pasi ai informacion duhet tĂ« pozicionohet nĂ« fund tĂ« faqes. Ose, lojtarĂ«t mund tĂ« hapin fushĂ«n Rreth nesh dhe aty duhet tĂ« theksohen tĂ« gjitha informacionet e nevojshme rreth operatorit.

Kazinotë në internet që ofrojnë një nivel të lartë sigurie përfshijnë lojëra vetëm nga ofruesit e softuerit të verifikuar. Kjo do të thotë se ata duhet të kenë një reputacion të përsosur në mënyrë që Evolution Gaming ose NetEnt të ofrojnë lojërat e tyre të drejtpërdrejta në kazino. Këta ofrues softuerësh krijojnë lojërat e tyre që të kenë një nivel të lartë RTP, që është një Kthim te Player. Sa më i lartë të jetë RTP, aq më të larta janë shanset që lojtari të fitojë.

Disa nga zhvilluesit e programeve kompjuterike me famë botërore dhe të besuar që ofrojnë lojërat e tyre në Viggoslots Casino janë:

 • Microgaming
 • NetEnt
 • LojĂ« pragmatike
 • Play'n Go
 • Playtech
 • LojĂ«ra nĂ« kohĂ« reale
 • LojĂ«ra evolucionare
 • QuickSpin
 • Novomatic