ViggoSlots Live Casino Rishikoni - Software

Age Limit
ViggoSlots
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Software

Ofrimi i disa prej lojërave më të mira është një mënyrë e sigurt për të tërhequr lojtarë të rinj dhe Viggoslots ka pothuajse të gjithë titujt më të njohur në portofolin e tij të lojërave. Ata kanë bashkëpunuar me disa nga kompanitë e njohura të softuerëve dhe disa prej tyre përfshijnë këto:

  • Microgaming
  • Netent
  • Isoftbet
  • Quickspin
  • Ezugi
  • Kiron
  • Nje prekje
  • Betsoft
  • Endorfina
  • EvoPlay

Kompanitë e softuerit fokusohen kryesisht në teknologjinë, shpërndarjen dhe zhvillimin e produkteve. Ata vazhdimisht përpiqen të dalin me produkte të reja që konsumatorët dhe kompanitë do t'i përdorin çdo ditë.

Kumarxhinjtë e rregullt janë të vetëdijshëm për kompaninë e softuerit që qëndron pas lojës së tyre të preferuar. Dhe gjatë viteve, disa ofrues kanë fituar luftën për të fituar rëndësi mbi të tjerët. Dhe lojtarët janë si parazgjedhje më të interesuar të regjistrohen në një sajt që ka lojëra të njohura për të ofruar, sepse lojtarët kërkojnë një përvojë të qetë dhe gjithëpërfshirëse të lojërave. Ne do të kalojmë mbi pesë nga ofruesit më të njohur të softuerit dhe lajmi i mirë është se Viggoslots përmban lojëra nga të gjithë ata.

Playtech – Playtech u krijua në vitin 1999, dhe që atëherë ata po fuqizojnë shumë site lojërash fati në mbarë botën. Ata vazhdimisht po shtojnë lojëra interesante në portofolin e tyre tashmë të pasur. Lojërat e tyre janë unike, me grafikë të shkëlqyer dhe veçori të veçanta.

Microgaming – ky është një tjetër ofrues softuerësh që ka qenë në skenën e lojërave të fatit për një kohë të gjatë. Microgaming ishte ofruesi i parë i softuerit që ofroi lojëra kazino online. Ata aktualisht kanë më shumë se 800 lojëra unike, dhe ata janë duke punuar vazhdimisht në krijimin e lojërave të reja. Kompania është veçanërisht e njohur si ofruesi kryesor i lojërave klasike të kazinosë, jackpot-eve dhe lojërave progresive. Në vitet e mëvonshme, ata janë plotësisht të përkushtuar ndaj krijimit të lojërave Live Casino gjithashtu.

BetSoft – Kjo është një kompani tjetër që daton që nga viti 1999 dhe që atëherë ka fituar një reputacion si ofruesi kryesor i softuerit që kazinotë dhe lojtarët i besojnë.

NetEnt – NetEnt është një ofrues lojërash që ka arritur të manovrojë konkurrencën e ashpër në industrinë e lojërave të fatit dhe të qëndrojë në krye. Ata kanë dalë me disa nga lojërat më të njohura si Dazzle Me, Dead or Alive, Arabian Nights dhe shumë të tjera.

Lojëra evolucionare – Nuk mund të flasim për lojërat Live Casino pa përmendur Evolution Gaming. Kompania u krijua në 2006 dhe që atëherë lojërat e saj janë në dispozicion pothuajse në çdo kazino online. Ata vazhdimisht përpiqen të krijojnë një produkt të ri dhe lojtarët janë të shqetësuar sa herë që po lançojnë një lojë të re.

Total score8.1
Përfitimet
+ Tërheqje pa baste!
+ Lojëra me koleksion të madh
+ Shërbimi ndaj Klientit 24/7
+ Lojërat e reja dhe më të fundit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
AstroPay
AstroPay Card
Cashlib
Credit CardsDebit CardEcoPayzMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Zimpler
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (154)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Butani
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Haiti
Honduras
India
Indonezia
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Shtetet e Bashkuara
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turqia
Tuvalu
Uganda
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
Amatic Industries
Asia Gaming
BF Games
Betgames
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiFazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GOPlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil Gaming
iSoftBet