ViggoSlots Live Casino Rishikoni - Tips & Tricks

Age Limit
ViggoSlots
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Tips & Tricks

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po bëhen platforma e zgjedhur e lojërave, kështu që është e rëndësishme të kuptoni se si t'i luani ato siç duhet. Me këtë udhëzues të thelluar për fillestarët, ne do të ndihmojmë çdo lojtar të bëhet ekspert kur bëhet fjalë për të luajtur në një Kazino Live.

Përvoja e Kazinosë Live në jetën reale

Kazinoja e drejtpërdrejtë është aq afër sa lojtari do të arrijë në një përvojë të vërtetë kazinoje. Kumarxhinjtë mund të luajnë një sërë lojërash kazino live me një tregtar të drejtpërdrejtë në kohë reale. Lojërat transmetohen nga një studio ose një kazino reale.

Por, përpara se dikush të mund të luajë në një Kazino Live, duhet së pari të krijojë një llogari. Ky mund të duket si një angazhim i madh, por mënyra më e mirë për të gjurmuar bankrollin, kohën e lojës dhe fitimet është të kesh një llogari. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari që nuk do të marrë më shumë se disa minuta nga koha e tyre. Ata do të duhet të fusin disa të dhëna personale si emri, adresa, numri i telefonit dhe vendi i banimit.

Gjëja e parë që lojtarët duhet të bëjnë pasi të krijojnë llogarinë e tyre është të kufizojnë shumën që do të depozitojnë. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mbajtur kontrollin se sa një lojtar do të luajë kumar.

Si luani kundër një tregtari të drejtpërdrejtë?

Tregtari i drejtpërdrejtë është pika kryesore e çdo loje të drejtpërdrejtë kazino sepse ata kryejnë disa funksione gjatë lojës. Së pari, ato janë pika kryesore e kontaktit, kështu që nëse një lojtar ka një pyetje në lidhje me lojën që luan, ai mund të flasë me tregtarin e drejtpërdrejtë. Lojtarët mund të përfitojnë nga funksioni i bisedës dhe të shkruajnë pyetjet e tyre ndërsa tregtari i drejtpërdrejtë do t'u përgjigjet atyre me gojë. Lojtarët gjithashtu mund të bisedojnë me lojtarë të tjerë.

Këshilla dhe truket e drejtpërdrejta të kazinosë

Ka disa gjëra teknike që një lojtar duhet t'i marrë parasysh përpara se të vendosë të luajë lojëra të Kazinosë Live.

  1. Kontrolloni internetin e tyre – nuk mund të imagjinojmë asgjë më të keqe sesa të hyjmë në kazino live dhe të marrim një transmetim buffering. Lojtarët duhet të sigurohen që lidhja e internetit mund të përballojë lojën përpara se të fillojnë të luajnë.
  2. Vini bast se çfarë mund të përballoni – Lojtarët duhet të vënë bast vetëm për shumën që mund të përballojnë, dhe kjo është këshilla që vlen për të gjitha lojërat.
  3. Mos ndiqni humbjet – kjo është një rrugë e rrëshqitshme për shumicën e lojtarëve dhe ne nuk mund të imagjinojmë një skenar ku ndjekja e humbjeve do të përfundojë mirë. Në fund të ditës, kazinoja do të fitojë gjithmonë më shumë se lojtari, kështu që është një ide e mirë të ndaloni kumarin në momentin që një lojtar humbet të gjitha fondet e tij pasi do të ketë një ditë tjetër për të luajtur.
  4. Dini kur të hiqni dorë – ngjashëm me këshillën e mëparshme, lojtarët duhet të dinë se kur duhet të ndalojnë kumarin. Është e mundur të arrish fitore të mëdha kur luani kumar, por edhe humbja është pjesë e përvojës. Kështu që lojtarët thjesht mund të ndalojnë dhe të vijnë dhe të luajnë një ditë tjetër.
  5. Etiketa e kazinosë live – kur luajnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, lojtarët duhet të respektojnë tregtarin e drejtpërdrejtë dhe lojtarët e tjerë. Gjuhët e ndyra nuk do të tolerohen në një kazino me bazë tokësore ose në një lobi të drejtpërdrejtë kazinoje.

Argëtohuni – në fund të fundit, kumari supozohet të jetë një aktivitet argëtues, kështu që lojtarët duhet të shijojnë këtë përvojë unike.

Si të fitoni kur luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë ofrojnë kaq shumë argëtim, por megjithatë, pjesa më e mirë e të luajturit është fitorja. Për të fituar duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, lojtarët duhet të kombinojnë njohuritë dhe përvojën dhe, mbi të gjitha, shumë fat. Gjëja më e rëndësishme në lidhje me çdo lojë live kazino është të njihni rregullat e lojës dhe kjo do të përmirësojë në mënyrë drastike shanset e një lojtari për të fituar. Gjithsesi, këtu janë disa nga këshillat më të mira që lojtarët mund të marrin në konsideratë:

  • Dini kur të mbani dhe kur të palosni – kur luajnë blackjack live, lojtarët duhet të ndërmarrin veprime në çdo dorë që tërhiqet nga këpuca. Njohja se si të luajë blackjack do t'i japë çdo lojtari një avantazh. Ekziston një fletë mashtrimi që lojtarët mund ta gjejnë lehtësisht, dhe kjo shpjegon se cila duhet të jetë lëvizja më e mirë në varësi të letrave që një lojtar ka për momentin.
  • Vendos bast Banker – kur luani baccarat live, basti Banker do të fitojë më shpesh se çdo bast tjetër. Lojtarët zakonisht tërhiqen nga basti Tie sepse ofron pagesën më të mirë, por ky është basti më i keq i mundshëm që mund të vendosin fillestarët.
  • Luaj ruletë evropiane – kur luajnë ruletë live, lojtarët duhet të marrin parasysh variantin e vetëm zero. Rrotat e dyfishta zero mund t'ju japin një mundësi tjetër bastesh, por skaji i shtëpisë së kësaj rrote është shumë më i lartë, kështu që lojtarët duhet ta shmangin atë, të paktën kur janë fillestarë.
  • Asnjëherë mos merrni sigurim – Blackjack ofron një bast sigurimi, i cili duket i mirë në letër, por rrallëherë funksionon në favor të lojtarit.
Total score8.1
Përfitimet
+ Tërheqje pa baste!
+ Lojëra me koleksion të madh
+ Shërbimi ndaj Klientit 24/7
+ Lojërat e reja dhe më të fundit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
AstroPay
AstroPay Card
Cashlib
Credit CardsDebit CardEcoPayzMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Zimpler
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (154)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Butani
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Haiti
Honduras
India
Indonezia
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Shtetet e Bashkuara
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turqia
Tuvalu
Uganda
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
Amatic Industries
Asia Gaming
BF Games
Betgames
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiFazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GOPlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil Gaming
iSoftBet