Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë ViggoSlots - Tips & Tricks

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
BonusBonus 1000$ + 170 rrotullime falas
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqje pa baste!
Lojëra me koleksion të madh
Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Lojërat e reja dhe më të fundit
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
Tips & Tricks

Tips & Tricks

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po bëhen platforma e zgjedhur e lojërave, kështu që është e rëndësishme të kuptoni se si t'i luani ato siç duhet. Me këtë udhëzues të thelluar për fillestarët, ne do të ndihmojmë çdo lojtar të bëhet ekspert kur bëhet fjalë për të luajtur në një Kazino Live.

Përvoja e Kazinosë Live në jetën reale

Përvoja e Kazinosë Live në jetën reale

Kazinoja e drejtpërdrejtë është aq afër sa lojtari do të arrijë në një përvojë të vërtetë kazinoje. Kumarxhinjtë mund të luajnë një sërë lojërash kazino live me një tregtar të drejtpërdrejtë në kohë reale. Lojërat transmetohen nga një studio ose një kazino reale.

Por, përpara se dikush të mund të luajë në një Kazino Live, duhet së pari të krijojë një llogari. Ky mund të duket si një angazhim i madh, por mënyra më e mirë për të gjurmuar bankrollin, kohën e lojës dhe fitimet është të kesh një llogari. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari që nuk do të marrë më shumë se disa minuta nga koha e tyre. Ata do të duhet të fusin disa të dhëna personale si emri, adresa, numri i telefonit dhe vendi i banimit.

Gjëja e parë që lojtarët duhet të bëjnë pasi të krijojnë llogarinë e tyre është të kufizojnë shumën që do të depozitojnë. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mbajtur kontrollin se sa një lojtar do të luajë kumar.

Si luani kundër një tregtari të drejtpërdrejtë?

Tregtari i drejtpërdrejtë është pika kryesore e çdo loje të drejtpërdrejtë kazino sepse ata kryejnë disa funksione gjatë lojës. Së pari, ato janë pika kryesore e kontaktit, kështu që nëse një lojtar ka një pyetje në lidhje me lojën që luan, ai mund të flasë me tregtarin e drejtpërdrejtë. Lojtarët mund të përfitojnë nga funksioni i bisedës dhe të shkruajnë pyetjet e tyre ndërsa tregtari i drejtpërdrejtë do t'u përgjigjet atyre me gojë. Lojtarët gjithashtu mund të bisedojnë me lojtarë të tjerë.

Këshilla dhe truket e drejtpërdrejta të kazinosë

Ka disa gjëra teknike që një lojtar duhet t'i marrë parasysh përpara se të vendosë të luajë lojëra të Kazinosë Live.

  1. Kontrolloni internetin e tyre – nuk mund të imagjinojmë asgjë më të keqe sesa të hyjmë në kazino live dhe të marrim një transmetim buffering. Lojtarët duhet të sigurohen që lidhja e internetit mund të përballojë lojën përpara se të fillojnë të luajnë.
  2. Vini bast se çfarë mund të përballoni – Lojtarët duhet të vënë bast vetëm për shumën që mund të përballojnë, dhe kjo është këshilla që vlen për të gjitha lojërat.
  3. Mos ndiqni humbjet – kjo është një rrugë e rrëshqitshme për shumicën e lojtarëve dhe ne nuk mund të imagjinojmë një skenar ku ndjekja e humbjeve do të përfundojë mirë. Në fund të ditës, kazinoja do të fitojë gjithmonë më shumë se lojtari, kështu që është një ide e mirë të ndaloni kumarin në momentin që një lojtar humbet të gjitha fondet e tij pasi do të ketë një ditë tjetër për të luajtur.
  4. Dini kur të hiqni dorë – ngjashëm me këshillën e mëparshme, lojtarët duhet të dinë se kur duhet të ndalojnë kumarin. Është e mundur të arrish fitore të mëdha kur luani kumar, por edhe humbja është pjesë e përvojës. Kështu që lojtarët thjesht mund të ndalojnë dhe të vijnë dhe të luajnë një ditë tjetër.
  5. Etiketa e kazinosë live – kur luajnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, lojtarët duhet të respektojnë tregtarin e drejtpërdrejtë dhe lojtarët e tjerë. Gjuhët e ndyra nuk do të tolerohen në një kazino me bazë tokësore ose në një lobi të drejtpërdrejtë kazinoje.

Argëtohuni – në fund të fundit, kumari supozohet të jetë një aktivitet argëtues, kështu që lojtarët duhet të shijojnë këtë përvojë unike.

Si të fitoni kur luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë ofrojnë kaq shumë argëtim, por megjithatë, pjesa më e mirë e të luajturit është fitorja. Për të fituar duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, lojtarët duhet të kombinojnë njohuritë dhe përvojën dhe, mbi të gjitha, shumë fat. Gjëja më e rëndësishme në lidhje me çdo lojë live kazino është të njihni rregullat e lojës dhe kjo do të përmirësojë në mënyrë drastike shanset e një lojtari për të fituar. Gjithsesi, këtu janë disa nga këshillat më të mira që lojtarët mund të marrin në konsideratë:

  • Dini kur të mbani dhe kur të palosni – kur luajnë blackjack live, lojtarët duhet të ndërmarrin veprime në çdo dorë që tërhiqet nga këpuca. Njohja se si të luajë blackjack do t'i japë çdo lojtari një avantazh. Ekziston një fletë mashtrimi që lojtarët mund ta gjejnë lehtësisht, dhe kjo shpjegon se cila duhet të jetë lëvizja më e mirë në varësi të letrave që një lojtar ka për momentin.
  • Vendos bast Banker – kur luani baccarat live, basti Banker do të fitojë më shpesh se çdo bast tjetër. Lojtarët zakonisht tërhiqen nga basti Tie sepse ofron pagesën më të mirë, por ky është basti më i keq i mundshëm që mund të vendosin fillestarët.
  • Luaj ruletë evropiane – kur luajnë ruletë live, lojtarët duhet të marrin parasysh variantin e vetëm zero. Rrotat e dyfishta zero mund t'ju japin një mundësi tjetër bastesh, por skaji i shtëpisë së kësaj rrote është shumë më i lartë, kështu që lojtarët duhet ta shmangin atë, të paktën kur janë fillestarë.
  • Asnjëherë mos merrni sigurim – Blackjack ofron një bast sigurimi, i cili duket i mirë në letër, por rrallëherë funksionon në favor të lojtarit.