VIVO Gaming

January 15, 2021

Vivo Gaming dhe 7Mojos janë partnerë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Vivo Gaming ju pershendes me shume lumturi, 7 Mojos si anëtar i tyre i ri. Ajo që bën 7Mojos është krijimi i zgjidhjeve argëtuese të gjeneratës së ardhshme, ndërkohë që ato ofrojnë gjithashtu një portofol të mahnitshëm të lojërave të kazinosë, që mund të integrohen plotësisht në çdo platformë dhe uebsajt që tashmë ekziston ose është krijuar tashmë. 7Mojos janë të licencuar nga MGA dhe gjithashtu shteti i Bullgarisë i Komisionit të Lojërave të Fatit, gjë që bën pjesë të planit të së ardhmes së Vivo Gaming për të hyrë realisht në këto tregje dhe gjithashtu në mbarë botën. Pra, ky është padyshim një fillim i mirë. Vivo Gaming mund të ofrojë një të pabesueshme Tregtar i drejtpërdrejtë Andar Bahar tavolinë plus blackjack pa kufi, e cila është pjesë e portofolit 7Mojos. Ka edhe 22 lojëra elektronike dhe shumë të tjera në zhvillim.

Vivo Gaming dhe 7Mojos janë partnerë

Diçka që lojtarët e duan vërtet nga Vivo Gaming është e tyre blackjack online, e cila ka bërë të gjithë ndryshimin për këtë markë. Pra, nëse doni ta provoni, atëherë mund ta bëni sa herë të doni.

Çfarë thuhet për këtë partneritet

Drejtori i zhvillimit të biznesit në 7Mojos, Stefan Enchev deklaroi se duke pasur lojërat e tyre fantastike dhe unike 3D të disponueshme në të gjithë gjurmën e Vivo Gaming, i bën ata edhe më të sigurt se kanë nevojë për një përmbajtje gjithëpërfshirëse UX, autentike dhe cilësore. Ai tha se dëshirojnë një rrugëtim të suksesshëm dhe gjithashtu një partneritet të fortë dhe të gjatë, i cili është thelbësor në ditët e sotme.

Nadine Thys, e cila është shefja e menaxhimit në Vivo Gaming gjithashtu deklaroi se ata duan t'i bëjnë klientët e tyre të lumtur në Vivo Gaming dhe për ta bërë këtë është të ofrojnë lojëra të reja dhe më të ndryshme nga partnerë të mahnitshëm si 7Mojos. Meqenëse ata kanë lojëra 3D, është e mundur të sigurohet një përvojë autentike e lojës për lojtarët.

Rreth 7 Mojos

Kjo markë është një degë e Zariba Group dhe Win Models LTD. Grupi Zariba është një kompani që ka më shumë se një dekadë përvojë kur bëhet fjalë për zhvillimin e produkteve HTML5. Win Models LTD filloi punën në kazino live industrisë në vitin 2015, dhe gjithçka që bën është të shërbejë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë transmetim. Shumë tituj nga Grupi Zarible kanë arritur të arrijnë renditjen më të lartë në Google Play dhe gjithashtu në App Store, duke mbajtur më shumë se 750,000 përdorues aktivë çdo ditë. Kjo është padyshim diçka shumë e mirë për këto marka dhe, shpresojmë se do të vazhdojnë të kenë sukses.

Rreth Vivo Gaming

Vivo Gaming është, pa dyshim, një kompani e madhe inovative kur bëhet fjalë për teknologjitë e reja që ka punuar në këtë industri të mahnitshme për më shumë se 15 vjet dhe gjithashtu ka përvojë B2B. Ata janë një furnizues softuerësh që ofron një platformë tregtari të drejtpërdrejtë 24/7 për shumë studio në mbarë botën. Ato ofrojnë gjithashtu zgjidhjet më të mira të lojrave për sipërmarrësit, operatorët dhe kazinotë fizike.

Blackjack live nga Vivo Gaming

Kjo është ndoshta loja më e njohur nga kjo markë. Dhe kjo është për shkak të gjithë cilësisë dhe sepse ka një lojë të mahnitshme. Padyshim që ju rekomandohet të luani blackjack në internet, veçanërisht nëse është drejtpërdrejt. Kjo sepse do të keni një përvojë tjetër dhe mund të ndryshojë mënyrën se si i shihni kazinotë në internet.

Vivo Gaming me të vërtetë bëri një punë të shkëlqyer kur u zhvillua blackjack i pakufizuar në internet dhe tani është radha juaj të provoni këtë lojë. Do të argëtoheni shumë dhe ka shumë gjasa që ju të fitoni disa para.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme