Vlad Cazino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Vlad Cazino
Vlad Cazino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card

Vlad Cazino

Nëse kazinoja juaj aktuale po ju çmend, është koha të zgjasni krahët dhe të provoni kazino të tjera në internet. Ashtu si Drakula, ju mund të mbretëroni mbi Transilvaninë, një qytet mesjetar qendror në Rumani. Më dëgjuat drejt; është koha për të vizituar tregimet e Princit të Vllahisë, Vlad Impaler. Le të bëjmë një turne të shpejtë dhe të bëjmë një ndalesë në Vlad Cazino. Është një kazino argëtuese me temë vampirësh që i shërben popullatës së uritur të entuziastëve rumunë të kazinove online. Dëshirat tuaja do të shërbehen me një përzgjedhje ekskluzive të lojërave të kazinosë të mundësuar nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike dhe ofertat fitimprurëse të bonusit.

Në këtë artikull, ne do të zhytemi thellë në seksionin e kazinosë live dhe do të ofrojmë një përmbledhje të detajuar të të gjitha veçorive që ofron Vlad Cazino.

Pse të luani Kazino Live në Vlad Cazino

Vlad Cazino ka një proces të thjeshtë regjistrimi që lehtëson lojtarët. Procesi i regjistrimit përfundon në 3 hapa, me të gjitha detajet e kërkuara të dhëna në tre hapa. Kjo kazino synon lojtarët rumunë dhe moldavë, kështu që lojtarëve nga rajone të tjera mund t'u mungojnë disa nga informacionet e nevojshme. Pasi të hyni në bord, ju hapni dyert për një koleksion të pasur lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë që mund të mos i gjeni në shumicën e kazinove online rumune. Ato përfshijnë variacione të drejtpërdrejta të blackjack, ruletë dhe baccarat.

Lojtarët në Vlad Cazino gëzojnë gjithashtu mbështetje të besueshme dhe miqësore ndaj klientit. Supozoni se hasni në një sfidë ndërsa luani në këtë kazino. Në atë rast, Vlad Cazino është verifikuar për respektimin e praktikave të sigurta dhe të drejta të lojërave të fatit pas auditimeve nga eCOGRA. Faqja e Vlad Cazino është një platformë e sigurt e përputhshme me pajisje të shumta si PC dhe pajisje celulare.

About

Vlad Cazino është një kazino në internet që synon lojtarët rumunë dhe moldavë. U lançua në vitin 2018 dhe operohet nga Unibet Germany Limited dhe një anëtar i Grupit Kindred. Vlad Cazino është frymëzuar nga figura historike rumune, Vlad Impaler.

Vlad Cazino është i licencuar dhe i rregulluar nga Zyra Kombëtare e Lojërave të Fatit të Rumanisë. Është testuar dhe verifikuar nga eCOGRA për sigurinë dhe drejtësinë në lojë.

Games

Kur jeni në Rumani ose Moldavi dhe kërkoni një kazino të mirë në internet për të luajtur variacionet më të mira live të blackjack-ut. Ruletë, ose baccarat, Vlad Cazino mund të jetë vendi për ju. Ai ofron një përzgjedhje të mirë të tregtarëve të drejtpërdrejtë nga ofruesit kryesorë të softuerit. Do të shijoni lojëra me cilësi të lartë, kufij fleksibël të basteve dhe veçori moderne të kazinosë.

Blackjack live

Blackjack është ndër zgjedhjet e preferuara mes lojtarëve me përvojë në kazinotë online. Është një lojë top letrash ku aftësitë, përvoja dhe strategjia fituese bëjnë mrekulli. Ato ju ndihmojnë të zvogëloni avantazhin e shtëpisë ndërsa rritni pagesat tuaja. Nëse jeni në përqendrim, kjo mund të mos jetë kategoria që mund t'ju përshtatet, pasi të kesh një seri fitoresh kërkon durim dhe përqendrim maksimal. Variacionet e njohura të blackjack përfshijnë:

 • Blackjack i Bukureshtit
 • Bukuresht Bast Falas Blackjack
 • Blackjack Azure
 • Blackjack VIP
 • Blackjack - Klubi

Ruletë e drejtpërdrejtë

E njohur edhe si Mbretëresha e Kumarit, ruleta live është loja më e njohur e tregtarëve të drejtpërdrejtë në kazinotë online. Tërheqjet e tij kanë qenë të lidhura me lojën dhe rregullat e thjeshta. Gjithçka që ju nevojitet është të bëni një bast bazuar në vendin ku do të bjerë topi pasi rrota të ndalojë së rrotulluari. Lojërat kryesore të ruletit në Vlad Cazino përfshijnë:

 • Bukuresht Auto – Ruletë
 • Ruletë Azure
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruleta e kazinosë së madhe
 • Ruletë Auto Lightning

Baccarat live

Po kërkoni kufij të lartë bastesh? Epo, baccarat live është referuar gjerësisht si një preferuar me rul të lartë. Ofron lojë të ngjashme me blackjack pasi kërkon përqendrim dhe zhvillim strategjik. Kjo kategori dominohet nga Pragmatic Play live, me mbi 20 lojëra live. Ato përfshijnë:

 • Baccarat me shpejtësi 1
 • Baccarat me shpejtësi 14
 • Baccarat me shpejtësi 10
 • Bakarat 3
 • Bakarat 8

Poker Live

Vlad Cazino ofron disa variacione të drejtpërdrejta të pokerit përmes HexaPro. Ky variant i ri i pokerit ka fituar popullaritet në mesin e lojtarëve rumunë. Është një lojë poker PVP; kështu që fituesi merr pjesën më të madhe të pagesës totale të grupit. Nëse duhet ta shprehim në përqindje, fituesi do të marrë 80%, i ndjekur nga vendet e dyta dhe të treta me përkatësisht 12% dhe 8%. Ju mund t'i rrisni të ardhurat tuaja me një shumëzues të caktuar, por mund ta shikoni vlerën e tij vetëm kur loja është aktive.

Bonuses

Tani që jeni tashmë në humor për të eksploruar bukurinë e Rumanisë, le të shohim bonuset dhe promovimet. Edhe pse Vlad Cazino fokusohet në një grup të caktuar lojtarësh, kjo nuk e kufizon atë në ofertat e tij promocionale. Herë pas here, lojtarët shijojnë oferta fitimprurëse që i ndihmojnë ata të bëjnë më shumë fitime. Nga bonuset e mirëseardhjes në turne, Vlad Cazino ka diçka për çdo lojtar. Lojtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë konsiderohen në të gjitha këto bonuse, pasi lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë kontribuojnë në kërkesat e basteve. Lojtarët e rinj mund të marrin pjesë në një bonus 100% të mirëseardhjes deri në 1500 RON.

Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Bonusi i së enjtes
 • Bonus mujor

Gjithmonë rishikoni kushtet e bonusit përpara se të merrni pjesë në ndonjë bonus të kazinosë në internet.

Payments

Vlad Cazino ofron mënyra të shumta pagese për t'i lejuar lojtarët të bëjnë me lehtësi depozita dhe tërheqje. Kufijtë minimalë të depozitave dhe tërheqjeve ndryshojnë nga një metodë në tjetrën. Për të kryer transaksione në Vlad Cazino, lojtarët duhet të përfundojnë procesin e verifikimit KYC. Ata duhet të japin një ID dhe vërtetim të vendbanimit. Metodat popullore të pagesës përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Maestro
 • Solo
 • Ndërro

Monedhat

Kazinoja online fituese lejon ekskluzivisht pagesat e bëra në RON, tenderi zyrtar i Rumanisë, në ndryshim nga shumica e kazinove online që mbështesin monedha të tjera. Ne parashikojmë të përfshijmë më shumë monedha të njohura globalisht për t'u mundësuar më shumë lojtarëve të zbulojnë veçoritë e kësaj kazinoje në internet.

Languages

Vlad Cazino disponohet vetëm në gjuhën rumune. Rumanishtja është gjuha kombëtare në Rumani dhe është gjithashtu e popullarizuar në mesin e lojtarëve moldavë. Fatkeqësisht, anglishtfolësit në Rumani janë në disavantazh pasi nuk ofrojnë asnjë mundësi. Megjithatë, shpresojmë që Vlad Cazino të shtojë më shumë gjuhë të njohura në mbarë botën në të ardhmen.

Software

Megjithëse Vlad Cazino ka bashkëpunuar me ofrues të shumtë softuerësh për të krijuar një lobi mbresëlënës të kazinosë, numri i ofruesve në seksionin e kazinosë live është i kufizuar. Është fokusuar në Evolution Live dhe Pragmatic Play Live si studiot kryesore të lojërave. Me siguri do të gjeni shumicën e lojërave të kazinosë live nga këta 2 gjigantë të lojërave.

Të gjitha lojërat janë optimizuar për t'u luajtur në pajisje celulare. Përdoruesit e celularëve mund të shijojnë një përvojë elektrizuese të kazinosë live duke përdorur shfletuesit e tyre celular. Për shkak të tregtarëve të kufizuar të drejtpërdrejtë, nuk ka opsione filtri në seksionin e kazinosë live. Megjithatë, lojtarët mund të gjejnë lehtësisht tregtarët e tyre të preferuar të drejtpërdrejtë.

Support

Mund të gjeni informacione se si të përdorni bisedën e drejtpërdrejtë dhe ndihmën me email, si dhe ekipin e kujdesit ndaj klientit në Vlad Cazino, në faqen Na kontaktoni. Kazinoja promovon ndihmën e bisedës live si alternativa më e shpejtë dhe më e mirë, megjithatë të dyja janë të aksesueshme në çdo kohë. Ekziston gjithashtu një seksion FAQ me shumë pyetje të shpeshta të adresuara tashmë.

Pse ia vlen të luash Vlad Cazino Live Dealers?

Vlad Cazino është një kazino më e mirë në internet e lançuar në vitin 2018. Ajo synon lojtarët që banojnë në Rumani dhe Moldavi. Vlad Cazino operohet nga Unibet Germany Limited dhe është pjesë e Grupit Kindred. I gjithë koncepti i kazinosë është frymëzuar nga Vlad the Impaler. Ai ofron një koleksion mbresëlënës të lojërave të kazinosë live duke u fokusuar në blackjack, baccarat, ruletë dhe poker. Seksioni i kazinosë live mundësohet nga 2 gjigantë të industrisë, Pragmatic Play dhe Evolution Live.

Vlad Cazino ofron bonuse fitimprurëse me kërkesa të relaksuara bastesh, duke lejuar lojtarët e kazinosë të marrin pjesë në shumë prej këtyre ofertave. Mënyrat e pagesës janë të kufizuara në pagesat me kartë dhe kuletat e tjera dixhitale të njohura në Rumani. Vlad Cazino ka dëshmuar kundër të gjitha gjasave se është një destinacion i sigurt dhe i drejtë i kazinosë live.

Total score8.0
Përfitimet
+ Kazino e besueshme dhe e sigurt
+ Shpërblime të shumta
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (8)
Bonus draws
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (1)
Rumune
LicencatLicencat (1)
Official National Gaming Office
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Leu rumun
ShtetetShtetet (1)
Rumania
SoftwareSoftware (28)
All41 Studios
BF Games
Big Time Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Gamomat
Just For The Win
Kalamba Games
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Oryx Gaming
Play'n GOPragmatic Play
Rabcat
Relax Gaming
Stakelogic
Stormcraft Studios
Thunderkick
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming