Voodoo Dreams Live Casino Rishikoni

Age Limit
Voodoo Dreams
Voodoo Dreams is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

E themeluar fillimisht në vitin 2016, Voodoo Dreams Casino është një platformë lojrash në internet në pronësi të gjigantit të industrisë, SuprNation Limited. Është i licencuar dyfish nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës. Faqja e internetit përdor kriptimin SSL për të siguruar që informacioni i ndjeshëm i lojtarëve të mbahen privatë dhe të sigurt nga çdo palë e tretë.

Games

Të dyja lojërat virtuale dhe ato live janë të disponueshme në Voodoo Dreams Casino. Lojtarët mund të shijojnë lojëra elektronike video të mundësuara nga Microgaming dhe NetEnt. Ata që i duan lojërat e tavolinës mund të luajnë blackjack, ruletë ose baccarat. Variantet e video pokerit si Joker Wild, Double Joker, Jacks or Better dhe Deuces Wild janë gjithashtu të disponueshme.

Withdrawals

Kumarxhinjtë në Voodoo Dreams Casino kanë disa mënyra tërheqjeje për të zgjedhur, gjë që i bën proceset e tërheqjes të thjeshta. Metodat përfshijnë Visa, Euteller, EnterCash, Neteller, Skrill dhe Trustly. Të gjitha këto metoda janë të sigurta dhe informacioni bankar i lojtarëve është i siguruar me kriptim SSL për të siguruar që asnjë ndërhyrës të mos ketë akses në të.

Languages

Si çdo kazino tjetër në internet, Voodoo Dreams Casino ofron shërbimet e saj në më shumë se një gjuhë. Pavarësisht nëse dëshironi suedisht ose norvegjeze, kazinoja është e disponueshme në të dyja këto gjuhë. Dhe sigurisht, ju mund të luani kazinonë në anglisht, e cila është gjuha më e njohur në botë.

Promotions & Offers

Lojtarëve të rinj në Voodoo Dreams Casino u jepen 200 rrotullime falas në Starburst sapo të bëjnë depozitimin e tyre të parë. Në krye të këtyre rrotullimeve, të cilat jepen në segmente me 20 rrotullime për dhjetë ditë, kazinoja u jep lojtarëve para shtesë për të luajtur në depozitat e tyre të para, të dyta, të treta dhe të katërta.

Live Casino

Voodoo Dreams është i disponueshëm për lojë të menjëhershme përmes shfletuesve. Nuk nevojitet shkarkim për të hyrë në lojëra. Lojtarët mund të luajnë gjithashtu versionin celular të kësaj kazinoje, i cili mbështetet si për pajisjet iPhone ashtu edhe për Android. Platforma ka një ndërfaqe HTML5, e cila funksionon pa probleme në këto pajisje për përvojën më të mirë të lojrave.

Software

Voodoo Dreams Casino mundësohet nga disa prej ofruesve më të njohur të softuerëve në industri, duke përfshirë Microgaming, Play'n GO, Net Entertainment, Evolution Gaming, Yggdrasil Gaming, Thunderkick dhe NextGen Gaming. Ofruesit e tjerë të lojërave në këtë kazino përfshijnë Betsoft, WMS dhe Quickspin. Me gjithë këta ofrues, çfarë tjetër mund të kërkojë një lojtar?

Support

Kazinoja ofron një shërbim të mbështetjes së klientit në bisedë të drejtpërdrejtë, për të siguruar që lojtarët të marrin ndihmë të shpejtë. Meqenëse shërbimi nuk është i disponueshëm 24/7, është thelbësore që lojtarët ta përdorin atë në oraret e përcaktuara të ditës. Përndryshe, lojtarët mund të arrijnë hapin me ekipin përmes një shërbimi email, i cili është i disponueshëm gjatë gjithë kohës.

Deposits

Me opsionet e shumta të depozitave të ofruara në Voodoo Dreams Casino, banka nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Punonjësit lejohen të depozitojnë para duke përdorur MasterCard, iDEAL, Trustly, Neteller, Zimpler ose Skrill. Për ata që nuk e shohin asnjë nga këto metoda të përshtatshme, ata mund të përdorin Euteller, EnterCash ose Visa për të depozituar para në llogaritë e tyre.

Total score9.0
Përfitimet
+ Tema e Madhe
+ Pay N Play kazino
+ Përzierje e lojërave klasike dhe të reja

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Apple Pay
Credit CardsDebit Card
EnterCash
Euteller
Google Pay
MasterCardNetellerSkrill
Swish
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (6)