VulkanVegas Live Casino Rishikoni

Age Limit
VulkanVegas
VulkanVegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
BlikSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth VulkanVegas

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, VulkanVegas shënon një 8 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2016 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 29/09/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në VulkanVegas

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te VulkanVegas . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Live Cashback Blackjack, European Roulette, Jackpot Roulette, Kazino Holdem, Baccarat , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, VulkanVegas ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në VulkanVegas

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

VulkanVegas ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si NetEnt, Atmosfera, Absolute Live Gaming, Genesis Gaming, Fazi Interactive , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në VulkanVegas

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si MiFinity, MasterCard, Maestro, Paysafe Card, Neteller , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në VulkanVegas ?

VulkanVegas është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus pa depozitëBonus referimi
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (19)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (21)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (49)
Apple Pay
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Blik
Cashlib
Diners Club International
Direct Bank Transfer
EPS
Entropay
Ethereum
Fast Bank Transfer
GiroPay
Google Pay
Instant bank transfer
Interac
Litecoin
Local Bank Transfer
Local/Fast Bank Transfers
Lotericas
MaestroMasterCardMiFinityMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
Online Bank Transfer
Pay4Fun
Paysafe Card
Piastrix
Pix
Rapid Transfer
RuPay
Santander
Skrill
Sofort
Tele2
Tether
Todito Cash
Trustly
UnionPay
Visa
WeChat Pay
ePay.bg
iDEAL
iDebit
oxxo
MonedhatMonedhat (24)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Leu rumun
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (7)
Brazili
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Letonia
Lituania
Polonia
SoftwareSoftware (76)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Absolute Live Gaming
Ainsworth Gaming Technology
All41 Studios
Amatic Industries
Atmosfera
BGAMING
Belatra
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
CQ9 Gaming
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Fazi Interactive
Fortune Factory Studios
Foxium
Fugaso
GameArt
GameBurger Studios
Gamomat
Genesis Gaming
Gold Coin Studios
Golden Hero
Golden Rock Studios
Habanero
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Igrosoft
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
Neon Valley Studios
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Old Skool Studios
Oryx Gaming
PearFiction
Play'n GOPlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Pulse 8 Studio
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SmartSoft Gaming
Snowborn Games
Spearhead
Spin Play Games
Spinomenal
Stakelogic
Stormcraft Studios
Swintt
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet