WallaceBet Live Casino Rishikoni

Age Limit
WallaceBet
WallaceBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Bonuse bujare
+ Në dispozicion bastet sportive
+ Miqësore për celularin

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (14)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transfer
Boleto
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Finlanda
Holanda
Kanadaja
Norvegjia
SoftwareSoftware (14)
1x2Gaming
Elk Studios
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GOPlaysonPragmatic Play
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spadegaming
Tom Horn Enterprise
Wazdan

WallaceBet

WallaceBet Casino është një platformë lojrash e krijuar nga lojtarë të përkushtuar për të ofruar një përvojë të drejtë dhe të këndshme kazinoje dhe bastesh sportive. Kazino ofron një gamë të gjerë lojërash, duke përfshirë tituj të mirënjohur si "Gonzo's Quest" dhe "Book of Dead"

Ju gjithashtu mund të luani një sërë lojërash tavoline si në situata virtuale ashtu edhe në ato të drejtpërdrejta, si dhe një shumëllojshmëri lojërash me letra gërvishtëse.

Pse të luani në kazino WallaceBet Live?

Wallace Bet Casino u krijua me qëllimin për të hequr çdo pasiguri nga ekuacioni, në mënyrë që lojtarët të mund të përqendrohen në argëtimin. Dizajni tërheqës dhe i rehatshëm është i lëmuar dhe estetikisht i bukur.

Për më tepër, kazino live përfshin një panel të përshtatshëm përdoruesi ku mund të mbani gjurmët e aktiviteteve tuaja të lojërave. Ju keni kontroll të plotë mbi llogarinë tuaj duke vendosur kufijtë e llogarisë, duke parë përparimin e basteve të bonusit, duke mbajtur gjurmët e transaksioneve të depozitave dhe tërheqjeve dhe më shumë. Kështu që është e sigurt të luash në kazino live WallaceBet.

About

Wallacebet kazino është një kompani e re që filloi funksionimin në vitin 2020 dhe ofron më shumë sesa thjesht një përvojë tipike lojrash. Kazinoja, e cila është e rregulluar në Maltë, ofron kujdes të shpejtë dhe efektiv ndaj klientit si për lojtarët e zakonshëm ashtu edhe për lojtarët e kazinosë. 

Pavarësisht nëse preferoni lojëra elektronike, kazino live ose sporte, ka diçka për të gjithë. Duke filluar me tre bonuse jashtëzakonisht të rëndësishme të mirëseardhjes për të zgjedhur, kazino Wallacebet ofron një përvojë vërtet të personalizuar.

Games

Lojërat kryesore të tregtarëve të drejtpërdrejtë nga studiot më të njohura janë paraqitur në seksionin e dedikuar të kazinosë live. Wallace Bet Casino ka marrë me qira të gjithë portofolin e drejtpërdrejtë të liderëve të industrisë Evolution Gaming dhe Pragmatic Play, kështu që ka shumë për të pritur. 

Ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri tavolinash, duke përfshirë blackjack, ruletë, poker, baccarat, Sic Bo, Dragon Tiger dhe Teen Patti. Ju gjithashtu mund të merrni pjesë në shfaqje live lojërash dhe rrota parash si "Mega Wheel", "Dream Catcher" dhe "Crazy Time", ndër të tjera. Lojërat drejtpërdrejt transmetohen me definicion të lartë nga një studio profesionale kazinoje. Për shkak të kontrolleve intuitive dhe tregtarëve dhe pritësve të trajnuar mirë, lojërat ofrojnë gjithashtu lojëra të shkëlqyera.

Bonuses

Një bonus i rëndësishëm i mirëseardhjes sportive është gjithashtu i disponueshëm për këtë kazino të drejtpërdrejtë. Promovime të tjera, si kthimi ditor i parave, bonuset e basteve falas, bonuset e ringarkimit ditor dhe turnet e fundjavës janë të disponueshme në baza të kufizuara.

Wallace Bet ka një ofertë bonus të mirëpritur për lojtarët e lojërave të kazinosë live: 

 • Një bonus depozite në kazino: 20% deri në 200 €

Ekzistojnë 20% kërkesa për baste në këtë kazino të drejtpërdrejtë.

Payments

Wallace Bet Casino ofron një sërë alternativash bankare që do ta bëjnë çdo lojtar të rehatshëm. Kjo kazino lejon një shumëllojshmëri opsionesh bankare me cilësi të lartë, duke përfshirë edhe kartat tradicionale të debitit dhe kreditit 

 • ecoPayz, 
 • Skrill, 
 • Neteller, 
 • Paysafecard, 
 • Neosurf, 
 • Jeton dhe të tjerë.

Kohët e tërheqjes në Wallace Bet Casino janë përgjithësisht të shkëlqyera, megjithatë ato ndikohen kryesisht në mënyrën e pagesës që përdorni, me ofruesit e eWallet-it që kanë afatet kohore më të shpejta të parave të gatshme. Përpara se kërkesa juaj për tërheqje të mund të përpunohet, duhet të kaloni procesin e verifikimit.

Monedhat

Kazino Wallacebet pranon dollarë Australianë, Krona Finlandeze, Krona Norvegjeze, Dollarë Kanadezë, GBP, euro dhe dollarë amerikanë.

Languages

Lojërat janë të disponueshme në:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • finlandez
 • norvegjeze

 

Lojtarët që flasin rrjedhshëm gjuhën finlandeze, norvegjeze ose gjermane nuk do të kenë asnjë problem të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Software

Ofruesit më të mirë të lojërave në biznes kanë kontribuar në repertorin e lojërave të kazinosë live të WallaceBet. Baccarat, blackjack dhe ruletë janë ndër lojërat e disponueshme në seksionin e tregtarëve të drejtpërdrejtë të Wallacebet. Blackjack Azure, Speed Baccarat C dhe Speed Roulette janë ndër lojërat më interesante të tregtarëve të drejtpërdrejtë të disponueshme në këtë platformë. Nëse preferoni lojëra me ritme të shpejta, duhet të provoni Speed Roulette dhe Speed Baccarat. Lojërat e kazinosë live ofrohen nga:

 • Lojë pragmatike

Support

Wallacebet Casino vlerëson klientët e tyre, kështu që ata bëjnë gjithçka për t'i ndihmuar ata. Nëse keni nevojë për një zgjidhje të shpejtë për një problem të thjeshtë, ekziston një faqe FAQ që përmban zgjidhje për pyetjet e bëra shpesh.

Nëse nuk mund të gjeni atë që po kërkoni, mund të na kontaktoni duke përdorur mjetin e bisedës live. Duke klikuar ikonën e bisedës më poshtë, mund të hyni në këtë informacion. Sidoqoftë, ai është i disponueshëm vetëm nga ora 09:00 deri në 01:00 CET, gjë që është disi zhgënjyese duke pasur parasysh se shumë kazino të tjera ofrojnë biseda të drejtpërdrejta 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.