Wild Fortune Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

Wild FortuneResponsible Gambling
CASINORANK
7.5/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 415 € + 350 rrotullime falas
3500+ lojëra
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Ndërfaqe e qetë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
3500+ lojëra
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Ndërfaqe e qetë
Wild Fortune is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Ashtu si kazinotë më të njohur në industrinë e lojrave, Wild Fortune u ofron lojtarëve të rinj një paketë bonus të mirëpritur. Shpërblen deri në 300 € plus 120 rrotullime falas. Bonusi vjen me një kërkesë bastesh 45x të shpërndarë në 3 depozitat e para. Ato përfshijnë:

 • Kthim parash javor
 • Bie dhe fiton

Ekziston një program besnikërie që vjen me 7 nivele. Anëtarët përmirësohen përmes niveleve ndërsa zhbllokojnë një botë me dhurata të pakufizuara, rrotullime falas dhe bonuse.

shënim: Lojërat live kontribuojnë vetëm me 25% të kërkesës për bast për të gjitha bonuset ekzistuese në kazino Wild Fortune.

+6
+4
Mbyll
Games

Games

Platforma e egër në internet Fortune ofron më shumë se 300 lojëra të drejtpërdrejta për të ofruar një përvojë emocionuese të lojërave. Kazinoja e drejtpërdrejtë i lejon lojtarët të shijojnë lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë nga zhanre të ndryshme si blackjack, baccarat, ruletë, shfaqje të drejtpërdrejta dhe shfaqje të drejtpërdrejta. Lojërat janë të lehta për t'u gjetur pasi kazino Wild Fortune ka një plan urbanistik dhe dizajn të thjeshtë.

Blackjack live

Në kazino Wild Fortune, një tregtar i vërtetë kontrollon lojërat live blackjack në kohë reale. Tregtari i përzien letrat, i shpërndan ato dhe ndërvepron me lojtarët e blackjack-ut. Wild Fortune ofron disa tavolina blackjack nga zhvillues me reputacion të softuerit. Ato përfshijnë:

 • ONE Blackjack
 • Seri Blackjack Classic
 • Seria Blackjack (Luaj pragmatike)

Ruletë e drejtpërdrejtë

Nëse jeni adhurues i ruletës, Wild Fortune siguron që ju të merrni një përvojë emocionuese nga komoditeti i shtëpisë tuaj përmes tavolinave të tyre të ruletit live. Kazino ofron deri në pesë lojëra ruletë live. Ato përfshijnë:

 • Auto Ruletë
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë RNG Lightning
 • Ruletë 2

Baccarat live

Lojtarët gjithashtu mund të kenë akses në lojëra të ndryshme baccarat, duke përfshirë variante të drejtpërdrejta nga Wild Fortune Casino. Këto lojëra vijnë me grafikë moderne dhe janë të disponueshme 24/7 për t'i lejuar lojtarët t'i qasen sa herë që dëshirojnë. Lojërat përfshijnë:

 • Baccarat me shpejtësi C
 • Speed Baccarat D
 • Baccarat me shpejtësi A
 • Speed Baccarat B

Baccarat live

Ashtu si lojërat e tjera tavoline, Baccarat është shumë i popullarizuar në mesin e entuziastëve të kazinosë live. Kjo kategori dominohet nga Evolution Gaming dhe Pragmatic Play. Këto tabela vijnë me rregulla dhe tema të ndryshme. Aktualisht, ka vetëm 4 tavolina baccarat live në Wild Fortune Casino. Ato përfshijnë:\

 • Speed Baccarat A (Luaj pragmatike)
 • Speed Baccarat B (Evolution)
 • Speed Baccarat C (Evolution)
 • Speed Baccarat D (Evolution)

Shfaqje të drejtpërdrejta

Lojtarët kanë një shans për të shijuar shfaqje të drejtpërdrejta pasi të krijojnë një llogari me kazinonë Wild Fortune. Faqja ofron mbi 10 shfaqje live. Shfaqjet e drejtpërdrejta përbëhen nga tituj unikë të ofruar nga zhvillues të ndryshëm softuerësh. Disa nga shfaqjet live që mund të luani në kazino live Wild Fortune përfshijnë:

 • Sweet Bonanza Candyland
 • Koha e Çmendur
 • Mega Rrota
 • Ëndrra tërheqëse
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje

Software

Për t'u dhënë lojtarëve një përvojë kazinoje me bazë tokësore përmes pajisjeve të tyre kërkon një ofrues të besueshëm softuerësh. Wild Fortune ka bashkëpunuar me zhvilluesit e lojërave të klasit botëror për të siguruar që lojtarët të kenë akses në një përvojë të qetë kumari. Partneriteti ka lejuar gjithashtu Wild Fortune të transmetojë lojërat e tij të drejtpërdrejta në video HD dhe audio me cilësi të lartë përmes pajisjeve të shumta. Mund të vizitoni faqen e poshtme të platformës dhe të përdorni të gjithë emrat e partnerëve të saj dhe informacione të tjera në lidhje me kazinonë live. Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit në këtë platformë përfshijnë:

 • Pragmatike Live
 • Evolution Gaming
 • NetEnt
 • Lojëra në lulëzim
 • Tigri i Kuq
Payments

Payments

Kazino Wild Fortune ofron metoda të shumta bankare për të lejuar transferime të përshtatshme fondesh. Shuma minimale e depozitës dhe tërheqjes së pranuar në këtë platformë është 20 €. Depozitat në kazino Wild Fortune janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet duhen deri në tre ditë për t'u përpunuar. Wild Fortune nuk lejon pagesa nga palët e treta; prandaj, duhet të depozitoni duke përdorur metodat e mëposhtme:

 • Viza
 • MasterCard
 • Neteller
 • Skrill
 • Transfertë bankare

Deposits

Wild Fortune është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Wild Fortune ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Skrill, Neteller, Credit Cards, Paysafe Card, Bank transfer , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Wild Fortune për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Wild Fortune u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Meqenëse kazino Wild Fortune ka një audiencë globale. Ajo ofron opsione të shumta gjuhësore për t'u siguruar që klientët e saj të shijojnë një aventurë të qetë lojrash. Lojtarët mund të zgjedhin faqen e tyre të preferuar duke vizituar opsionin e gjuhës që disponohet në pjesën e sipërme djathtas të faqes së internetit të kazinosë. Disa nga gjuhët e njohura të disponueshme përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermane
 • frëngjisht
 • finlandez
 • polonisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Wild Fortune . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Wild Fortune i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Wild Fortune është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

E themeluar në vitin 2020, kazino Wild Fortune është në pronësi dhe operuar nga N1 Interactive Ltd. Ajo ofron më shumë se 2000 tituj lojrash dhe vazhdon të përditësojë bibliotekën e saj. Kazinoja ka një licencë të vlefshme të lojërave të fatit nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA) për të siguruar që lojtarët e saj të kenë akses në lojëra të testuara dhe të certifikuara. Së fundmi, disa ofrues kryesorë të softuerit mbështesin hollin e lojës Wild Fortune. Wild Fortune është një kazino në internet me bazë në Maltë dhe një hyrje e re në lojërat e fatit. Platforma ka fituar popullaritet për shkak të gamës së saj të gjerë të përzgjedhjeve të lojërave të drejtpërdrejta duke filluar nga ruleta, lojëra elektronike, blackjack, baccarat dhe shfaqje të drejtpërdrejta. Wild Fortune vjen me një ndërfaqe moderne, opsione të shumta bankare dhe ka një sistem të besueshëm të mbështetjes së klientit. Ai gjithashtu mbështet kumarin e përgjegjshëm pasi ka një seksion të dedikuar për varësinë nga kumari. Lojtarët duhet gjithashtu të verifikojnë që janë 18 vjeç e lart përpara se të hyjnë në kazino live në internet sipas politikave të KYC. Disa bonuse të mira janë të disponueshme si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues.

Këtu është kapja:

Ky rishikim i drejtpërdrejtë i kazinosë do të shpalos të gjitha veçoritë e kazinosë Wild Fortune.

Pse të luani Kazino Live në Wild Fortune?

Kazino Wild Fortune mbështet pajisje të shumta që lejojnë lojtarët të luajnë të gjitha lojërat me lehtësi. Platforma është optimizuar për të ofruar një plan urbanistik dhe grafikë moderne në të gjitha pajisjet. Ka shumë bonuse dhe promovime të rregullta për të ndihmuar lojtarët të zgjerojnë bankrollin e tyre. Lobi i lojës është mjaft i gjerë për të akomoduar të gjithë lojtarët. Së fundi, shijoni opsionet dhe gjuhët e shumta të pagesës.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi për një llogari me një Wild Fortune hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Wild Fortune dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Mbështetja e klientit të kazinosë Wild Fortune është një klik larg nga faqja e saj në internet. Ekipi mbështetës është i disponueshëm 24/7 për t'u siguruar që ai merr parasysh pyetjet e klientëve të tij në çdo kohë. Lojtarët mund të hyjnë në përfaqësuesit e kazinosë Wild Fortune përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit. Përndryshe, ata mund të vizitojnë seksionin Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ) në fund të faqes së internetit të kazinosë për t'iu përgjigjur pyetjeve të bëra zakonisht.

Pse ia vlen të luash Wild Fortune Live Casino?

Kazino Wild Fortune është një kazino live online që ofron më shumë se 300 lojëra të drejtpërdrejta duke filluar nga Baccarat live, Ruleta Live, Turnetë Live, Blackjack Live, deri te shfaqjet live. Këto lojëra vijnë nga zhvillues me reputacion të softuerit, duke siguruar drejtësi në lojëra.

Edhe pse kazinosë i mungon një aplikacion i shkarkueshëm, ai është i optimizuar për të qenë i pajtueshëm me pajisje të shumta. Ofron një bonus mirëseardhjeje të ndarë në tre depozita. Këto shpërblime vijnë me një kërkesë bastesh 45x, e cila është paksa e drejtë. Ai gjithashtu mbështet kumarin e përgjegjshëm duke ofruar një seksion të dedikuar ku të varurit nga kumari mund të marrin ndihmë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Wild Fortune për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Wild Fortune shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Wild Fortune ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Wild Fortune në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Wild Fortune . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Wild Fortune janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Monedhat

Monedhat

Shumë kazino në industrinë e lojërave ofrojnë opsione të shumta të monedhës për të tërhequr klientë nga vende të ndryshme. Wild Fortune ofron gjithashtu disa opsione monedhash për klientelën e saj globale, duke i lejuar lojtarët të zgjedhin ato të preferuarat e tyre. Disa nga monedhat e pranuara në këtë platformë përfshijnë:

 • euro
 • Dollari amerikan
 • Dollar Kanadez
 • Dollar i Zelandës së Re
 • Jeni japonez