Wild Sultan Live Casino Rishikoni

Age Limit
Wild Sultan
Wild Sultan is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejtë
+ Xhekpote ekskluzive
+ Koleksion i mirë i softuerit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (14)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus nuk ka bastesh
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackCaribbean StudCrapsPai Gow
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Cashlib
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
Visa
Visa Debit
Visa Electron
instaDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Austria
Franca
India
Islanda
Japonia
Kanadaja
Luksemburgu
Meksika
Monako
Norvegjia
Zvicra
SoftwareSoftware (33)
1x2Gaming
Ainsworth Gaming Technology
BTG
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Felix Gaming
GameArt
Gamomat
Habanero
Hacksaw Gaming
IGT (WagerWorks)
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Lightning Box
Mascot Gaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Novomatic
PariPlay
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Rival
Tom Horn Gaming
iSoftBet

Pse Plat në Live Casino

Kazino live Wild Sultan ia vlen të shikohet nëse lojtarët kërkojnë një kazino live me reputacion me një gamë të madhe lojërash me cilësi të lartë. Ai u ofron lojtarëve pagesa të shpejta, një sistem bonus miqësor për përdoruesit, veçori argëtuese dhe një përzgjedhje të larmishme lojërash.

Kazinoja funksionon që nga viti 2015. Në shtatë vitet e funksionimit të saj, kazinoja ka treguar besueshmërinë dhe besnikërinë e konsumatorit. Si rezultat, lojtarët e fatit mund ta shtojnë atë me besim në listën e kazinove të shquara që meritojnë vëmendjen e tyre. Nëse ata janë të interesuar në këtë kazino, rekomandohet të lexojnë këtë përmbledhje të drejtpërdrejtë të kazinosë Wild Sultan përpara se të bashkohen për t'u siguruar që ata i kuptojnë të gjitha termat dhe kushtet.

Komisioni i Kumarit në Curacao ka licencuar kazinonë live Wild Sultan në internet dhe faqja e internetit vlerësohet rregullisht për drejtësinë e gjeneruesve të numrave të rastësishëm. Kriptimi SSL siguron transaksionet e lojtarëve, duke parandaluar mashtrimin dhe duke i mbajtur informacionet e tyre private në internet. Aktualisht, përmbajtja është në dispozicion në një sërë gjuhësh.

Nëse ka ndonjë pyetje në lidhje me lojërat ose llogarinë e lojtarit, mund të kontaktoni shërbimin e klientit midis orës 10:00 dhe 22:00 CET me e-mail ose opsionin e bisedës së drejtpërdrejtë të faqes në internet. Ekziston gjithashtu një seksion gjithëpërfshirës i ndihmës me përgjigje për pyetjet e bëra shpesh.

About

Luck Factory BV zotëron kazino Wild Sultan Live. Ajo drejtohet nga qeveria e Curaçao. Kazinoja funksionon që nga viti 2015.

Dizajni i faqes kryesore të internetit është unik dhe tërheqës për një kazino live. Vihet re se në faqen e parë është një baner i mrekullueshëm me një bonus mirëseardhjeje dhe një buton regjistrimi.

Një përzgjedhje e madhe lojërash nga kompani të njohura i pret lojtarët në kazino live. Për të hyrë në këto lojëra, shkoni te menyja kryesore e kazinosë dhe zgjidhni butonin "Kazino drejtpërdrejt". Për shkak se kjo është menyja kryesore, ajo është gjithmonë e dukshme gjatë surfimit në kazino.

https://livecasinorank.com/ është në dispozicion si në platformat e desktopit ashtu edhe në ato celulare. Si rezultat, dikush mund të luajë gjithmonë lojërat e tyre të preferuara pa kompromentuar cilësinë.

Games

Zgjedhja e lojërave në Wild Sultan Live Casino është përmirësuar shumë. Në të vërtetë, ishte në këtë datë që Evolution Gaming nisi lojërat e saj të drejtpërdrejta të kazinosë. Për të luajtur këto lojëra, shkoni te menyja kryesore e kazinosë dhe zgjidhni "Kazino drejtpërdrejt". Për shkak se kjo është menyja kryesore, ajo është gjithmonë e dukshme gjatë surfimit në kazino.

Faqja e Live Casino është mjaft e qartë dhe e drejtpërdrejtë. Nuk ka asnjë sekuencë specifike në të cilën përmenden lojërat. Një filtër i llojit të lojës është shtuar në anën e majtë për ta bërë më të lehtë për lojtarët të zbulojnë lojën e zgjedhur prej tyre. Baccarat, Blackjack, Game Shows, Poker, Roulette dhe Sic Bo janë filtrat.

Disa nga lojëra të njohura me tregtarë të drejtpërdrejtë nga këto kategori janë:

 • Monopoly Live
 • Mega Ball
 • Gjuetia e thesarit të Gonzo-s
 • Cash ose Crash
 • Koha e çmendur 
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje.

Bonuses

Bonuset janë shumë të rëndësishme për suksesin dhe arritjen e një kazinoje live. Nëse një kazino ofron një nxitje të madhe për lojtarët e saj, atëherë më shumë lojtarë do të arrijnë në kazino për të zgjeruar rritjen e saj. 

Wild Sultan Live Casino nuk po ofron bonus dhe promovime për lojtarët e tyre të kazinosë live në vend që ata po ofrojnë shumë promovime emocionuese për lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë.

Languages

Wild Sultan Casino është i aksesueshëm në tre gjuhë të ndryshme. Nëse faqja e internetit është e disponueshme në shumë gjuhë, atëherë më shumë audiencë do të vijnë për të luajtur lojëra emocionuese. Këto janë gjuhët:

 • anglisht
 • finlandez
 • gjermanisht

Natyrisht, mund të ndryshohen preferencat e gjuhës në çdo moment duke përdorur opsionin rënës në fund të faqes.

Monedhat

Për shkak se shumica e kazinove të drejtpërdrejta dhe kazinove në internet kujdesen për lojtarët ndërkombëtarë, ata pranojnë (ose duhet të pranojnë) një sërë monedhash. E njëjta gjë mund të thuhet për Wild Sultan Live Casino. Kazino live Wild Sultan pranon monedhat e mëposhtme:

 • franga zvicerane
 • Dollar Kanadez
 • euro

Live Casino

Në biznesin konkurrues të lojërave të fatit të drejtpërdrejtë, Wild Sultan është zakonisht një opsion efektiv për shumë lojtarë. Përveç kësaj, ata u ofrojnë entuziastëve shërbimet më të ditura, të përkushtuara, të përshtatshme dhe të shpejta, si dhe artikuj argëtimi krejt të rinj dhe interesantë. Disavantazhi i vetëm është mungesa e bonuseve në segmentin e kazinosë live.

Më shumë gjuhë dhe mundësi pagese në këtë kazino të drejtpërdrejtë do të ishin të dobishme për klientët e saj.

Stafi i tyre i shërbimit ndaj klientit është i trajnuar mirë në profesionalizëm, miqësi dhe përkushtim në mënyrë që t'u ofrojë përdoruesve shërbime si argëtimi në shtëpi. Mos ngurroni të merrni pjesë në këtë kazino të re live.

Software

Koleksioni i lojërave në kazinonë Wild Sultan është përmirësuar shumë që nga e premtja, 19 nëntor 2021. Në të vërtetë, ishte në këtë datë që një shitës me reputacion softuerësh lançoi lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë. Kjo eshte:

 • Evolucioni

 Në fushën e kazinosë live, Evolution është lideri i vetëm. Kjo risi është një plus i shtuar për këtë kazino, e cila tashmë ka një reputacion të madh mes lojtarëve.

Support

Shërbimi ndaj klientit në Wild Sultan Casino është i disponueshëm nga ora 10:00 deri në 22:00 pasdite CET çdo ditë. Ekziston një adresë emaili ku dikush mund të dërgojë pyetje, por nuk ka asnjë mundësi bisede live për lojtarët e rregullt. Shkoni te Qendra e Ndihmës për të parë nëse mund të gjejnë atë që po kërkojnë. Nëse dikush mund të përmirësohet në statusin VIP, ai do të ketë akses në bisedën e drejtpërdrejtë dhe mbështetjen telefonike. Anglishtja është gjuha e mbështetjen e klientit.

Deposits

Lojtarët mund të gjejnë disa prej tyre opsionet më të mira bankare në Wild Sultan Casino gjatë kryerjes së transaksioneve. Ata mund të depozitojnë dhe tërheqin para me:

 • Viza
 • Neteller
 • MasterCard
 • Skrill
 • Transfertë bankare dhe më shumë.

Shuma minimale e depozitës është 20 €, ndërsa shuma minimale e tërheqjes është 50 €. Mënyra e pagesës përcakton kufizimet totale të transaksionit.

Me Visa dhe MasterCard mund të tërhiqen deri në 4000 € çdo transaksion. Nëse përdorni Neteller, Skrill ose transferta bankare, kjo mund të shkojë deri në 5000 € për transaksion.