William Hill

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Themeluar në vitin 1934, William Hill Casino është ndër emrat e njohur kur bëhet fjalë për lojërat e fatit në kazino në përgjithësi. Kompania ka një reputacion të shkëlqyer në bastet sportive dhe gjithashtu ka arritur njohje në kazinotë online dhe lojërat celulare. Është popullor falë ndërfaqeve të tij të shpejta, miqësore për përdoruesit dhe të optimizuara për celular.

Games

William Hill Casino ofron një stok mjaft të mirë të lojërave celulare, dhe lojërave të kazinosë në internet, duke filluar nga blackjack në ruletë, si dhe lojëra tavoline dhe lojëra elektronike. Ka pak më shumë se 400 tituj, duke përfshirë Premium Blackjack, Royal Respin, Live Roulette, God of Storms, Epic Ape dhe Dragon Champions, ndër të tjera.

Withdrawals

William Hill mbështet tërheqjet përmes shumicës së kuletave elektronike; PayPal, Neteller, Maestro dhe kështu me radhë. Karta e kreditit, transferta bankare dhe madje edhe çeqet janë gjithashtu alternativa. Tërheqjet e portofolit elektronik janë më të shpejta dhe zgjasin më pak se 24 orë, ndërsa tërheqjet me karta dhe tërheqjet bankare zgjasin përkatësisht 3-5 ditë dhe 5-10 ditë. Tërheqjet e çeqeve zgjasin 7-10 ditë. Nuk ka kufizime për tërheqje.

Languages

William Hill është një kazino ndërkombëtare në internet që tërheq kumarxhinj nga të gjitha anët e botës. Kjo do të thotë se faqja e internetit, aplikacioni celular dhe softueri i lojërave duhet të jenë në gjendje të mbështesin më shumë se një gjuhë. Platforma është përkthyer në disa gjuhë të njohura, duke përfshirë anglisht, italisht, portugalisht, spanjisht dhe frëngjisht ndër të tjera.

Live Casino

William Hill është i disponueshëm në aplikacionin celular, si dhe në një faqe interneti dhe ka akses të drejtpërdrejtë në lojërat e menjëhershme. Opsionet e lojërave të fatit në William Hill janë të pakufizuara. Ndërsa përqendrohet kryesisht në lojërat celulare, ka gjithashtu shumë lojëra kazinoje në internet, lojëra elektronike, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra me rrotulla të larta, jackpot dhe lojëra tavoline ndër të tjera.

Roulette live William Hill

William Hill është veçanërisht i popullarizuar për të Ruletë e drejtpërdrejtë lojë mes lojtarëve në kazinotë live. Si një ofrues i famshëm për shumë lojëra, nuk dihet gjithmonë se sa popullor është William Hill për to lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë kazino. Pra, nëse jeni adhurues i kazinove live dhe veçanërisht live Ruletë , provoni William Hill!

Promotions & Offers

Ashtu si shumica e kazinove në internet, William Hill Casino ofron disa bonuse të shkëlqyera pas regjistrimit. Megjithatë, ia vlen të theksohet se ato nuk janë aq bujare sa shumë prej kazinove në internet që shohim përreth. Por herë pas here, kompania u ofron klientëve të saj besnikë zbritje dhe madje edhe baste falas.

Software

William Hill Casino mund të ketë një përzgjedhje më të vogël të titujve të kazinove në internet, por më besoni, ato janë të gjitha lojëra të nivelit të lartë nga zhvilluesit e njohur të softuerëve të lojërave në botë. Kazinoja ka bashkëpunuar me disa nga zhvilluesit kryesorë të softuerit të lojërave, duke përfshirë Cryptologic, Quickspin, Net Entertainment, Playtech, Novomatic, Microgaming, Thunderkick dhe IGT, ndër të tjera.

Support

Kjo kazino ka padyshim një nga shërbimet më të mira të klientëve, të cilët punojnë gjatë gjithë ditës. Ekziston mbështetje e bisedës live për zgjidhjen e problemeve në kohë reale. William Hill Casino ka gjithashtu një linjë telefonike pa pagesë në Mbretërinë e Bashkuar, si dhe një linjë ndërkombëtare. Opsione të tjera për të kontaktuar kazinonë janë shërbimi i kthimit të telefonatave, mbështetja VIP dhe madje edhe emaili.

Deposits

William Hill Casino ka bashkëpunuar me shumicën e platformave të pagesave në internet, duke përfshirë kuletat elektronike, kartat e kreditit ose të debitit, si dhe me bankat. Depozitat janë nëpërmjet Skrill, Neteller, PayPal, Trustly, Paysafe, Western Union, ClickandBuy, POLi dhe shumë platformave të tjera të njohura të pagesave në internet. Ekziston edhe opsioni i çekut ose transferimit bankar.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
All Bets BlackjackBaccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person BaccaratFrench Roulette Gold
Futboll
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William HillLive Texas Holdem BonusMacau Squeeze Baccarat
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
Sportive
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit CardsCryptoDebit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Gjermania
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
MicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GOPush Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick