Evolution Gaming dhe William Hill bashkëpunojnë për të ofruar Live Casino në të gjithë SHBA

Lajme

2020-10-20

Evolution Gaming, i cili është ofruesi i kazino live Solutions wo rldwide, ka njoftuar këtë muaj që ka bërë partneritet me William Hill për furnizimin e përmbajtjes dhe shërbimit të drejtpërdrejtë të kazinosë në të gjithë SHBA-në, që është padyshim një përfitim për amerikanët pasi ata do të jenë në gjendje të luajnë lojërat më të mira të kazinosë live ndonjëherë.

Evolution Gaming dhe William Hill bashkëpunojnë për të ofruar Live Casino në të gjithë SHBA

Kjo marrëveshje është, vetëm tani për tani, për SHBA-në dhe do të fillojë me paraqitjen e kazinosë live për William Hill në New Jersey, e cila transmetohet drejtpërdrejt nga studioja e Atlantic City e Evolution Gaming. Pas kësaj, është plani për të pushtuar shtete të tjera në të gjithë SHBA-në me këtë partneritet.

Një partneritet i thjeshtë por i shkëlqyer

Nëse jeni të interesuar në lojërat e fatit, atëherë me siguri e dini se William Hill PLC është padyshim një nga markat kryesore të basteve dhe lojërave të fatit në botë. Ajo punëson më shumë se 12,500 njerëz. Është themeluar në vitin 1934, në Mbretërinë e Bashkuar, dhe është e listuar në bursën e Londrës. Kjo nuk është markë e zakonshme, ndaj mos mendoni se është.

Ishte në vitin 2012 që kjo markë u krijua në Shtetet e Bashkuara me fokus në shitjen me pakicë dhe gjithashtu në operacionet celulare në Nevada, e cila është sot biznesi më i madh i basteve sportive në SHBA. William Hill US operon tani 113 libra garash dhe sportive në këtë shtet dhe është gjithashtu lider i shtetit kur bëhet fjalë për aplikacionin celular të basteve sportive. Kjo kompani nuk operon vetëm në Nevada. Ajo operon në shumë shtete të tjera si: Rhode Island, Mississippi, New Mexico, Florida, Indiana, New Jersey, West Virginia, Iowa dhe Delaware.

Shefi Ekzekutiv dhe Shefi Tregtar në Evolution Gaming deklaruan se ata janë jashtëzakonisht krenarë që janë ata të zgjedhur nga William Hill US. Zgjidhja e tyre e drejtpërdrejtë e kazinosë ka qenë thelbësore kur vjen puna për të ndihmuar kazinonë live të William Hill një ofertë të jashtëzakonshme në tregun evropian. Po kërkojnë të kenë të njëjtin nivel suksesi për këtë kazino në Shtetet e Bashkuara.

Pse ky partneritet do të jetë i suksesshëm

Evolution Gaming dhe William Hill dhe të dyja markat e mëdha që njihen në mbarë botën, dhe ky është padyshim një avantazh i madh për këtë partneritet. Do të thotë që nuk do të ketë asnjë problem me ndonjë siguri apo ndonjë gjë tjetër dhe nëse ka një problem atëherë me siguri do të rregullohet brenda sekondave.

Evolution është një nga zhvilluesit më të mirë të lojërave të kazinosë live dhe kjo është diçka që e dinë të gjithë ata që kanë luajtur ndonjëherë në kazino online. Ajo ka zhvilluar disa nga lojërat më të mira të kazinosë live në botë dhe lojtarët i duan absolutisht ato. Diçka në lidhje me lojën e Evolution është se ato janë me cilësi të lartë, gjë që pëlqehet shumë nga lojtarët.

William Hill konsiderohet të jetë në krye të kazinove më të mira në internet në SHBA. Ka pushtuar shumë lojtarë, gjë që është normale për shkak të cilësisë së saj. Në ditët e sotme mund të mbështeteni me lojërat me cilësi të lartë nga Evolution Gaming nëse thjesht regjistroheni në këtë kazino ose nëse jeni tashmë një lojtar atje. Nëse keni dashur gjithmonë të luani këto lloj lojërash, atëherë kjo është mundësia juaj për t'i luajtur ato. Ju patjetër do t'i doni ata.

Lojërat e kazinosë live janë një përvojë e shkëlqyer

Shumë njerëz zgjedhin të luajnë lojëra kazino live si p.sh baccarat, blackjack, ruletë ose poker pasi këto janë shumë të ngjashme me ato që mund të gjeni në një kazino fizike. Në ditët e sotme kjo është diçka që shumë njerëz po luajnë dhe ju gjithashtu mundeni, nëse thjesht regjistroheni në William Hill.

Lajmi i fundit

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar
2022-09-05

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar

Lajme