Winner Live Casino Rishikoni

Age Limit
Winner
Winner is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Malta Gaming Authority

Winner

Kazinotë online kanë qenë në rritje, dhe publiku i ka dhënë një pritje të ngrohtë kësaj kamare në treg. Nga ana tjetër, kazinotë live online kanë ofruar atë përvojë shtesë për fanatikët e lojërave që preferojnë transmetimin e lojërave të kazinove në kohë reale nga shtëpitë e tyre. Winner Casino është ndër lojtarët më të mirë të ekipit në treg që ofron një përvojë magjepsëse të lojërave në kohë reale.

Ajo funksionon prej katër vitesh, duke i shërbyer veçanërisht tregut rumun. Kjo është një qasje mjaft unike, pasi shumica e kazinove në internet janë të aksesueshme globalisht. Besueshmëria, legjitimiteti dhe një përvojë e nivelit të lartë të kazinosë live janë ndër pikat më të shitura të Winner Casino. I karakterizuar nga një proces regjistrimi pa probleme dhe një lobi i shkëlqyer i kazinosë live, ky rishikim do të japë një kuptim të thellë të seksionit të kazinosë live në Winner Casino.

Pse të luani Live Casino në Winner Casino

Winner Casino ka krijuar mjaft reputacion në treg për një kazino live online që synon një audiencë specifike. Fanatikët rumunë të kazinove shijojnë një holl të mirë-ndërtuar të kazinosë live të mundësuar nga studiot e lojërave më të fundit si Pragmatic Play Live dhe Evolution Live. Winner Casino është i aksesueshëm në pajisje të shumta. Ka një dizajn të pastër ueb dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që përmirëson navigimin.

Lojërat janë kategorizuar në mënyrë të përshtatshme në kategori të ndryshme të ngjashme për të përmirësuar aksesin. Megjithëse Winner Casino nuk ka një aplikacion celular, të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë optimizuar për t'u luajtur në pajisje të ndryshme, duke përfshirë PC dhe pajisje celulare. Winner Casino ofron promovime dhe bonuse të mira të arritshme për anëtarët që luajnë lojërat tipike të kazinosë dhe ato në hollin e drejtpërdrejtë të kazinosë. Platforma ka inkorporuar masa sigurie cilësore për të garantuar një përvojë të sigurt lojrash për të gjithë anëtarët.

About

Winner Casino është themeluar në vitin 2019 dhe është në pronësi të Play Online Solutions Limited. Është një ent legjitim i kazinosë i licencuar dhe i rregulluar nga Qeveria Rumune nëpërmjet Zyrës Kombëtare të Lojërave të Fatit dhe Autoritetit të Lojërave të Maltës (MGA). Winner Casino mundësohet nga një ofrues kazinoje me bazë në Rumani, Newton. Ai përdor veçori të shumta sigurie për të siguruar që lojtarët të shijojnë një atmosferë të sigurt lojërash.

Games

Gama e lojërave të kazinove live online e bën Winner Casino një platformë dominuese në tregun rumun. Edhe pse jo të gjithë ofruesit e lojërave marrin pjesë në hollin e drejtpërdrejtë të kazinosë, fanatikët e kazinove kanë shumë opsione të kazinosë në kohë reale nga tregtarët e drejtpërdrejtë. Teknologjia cilësore është jetike për të siguruar që përvoja e drejtpërdrejtë e kazinosë të ofrohet në mënyrë efektive.

Blackjack live

Blackjack renditet si loja më e njohur e kazinosë globalisht dhe me variacione të shumta në emrin e saj. Loja me letra tërheq deri në 7 lojtarë në një kuvertë, të cilëve u jepet një vrap për paratë e tyre. Disa nga lojërat e njohura të blackjack live në Winner Casino përfshijnë:

 • Blackjack Amerikan
 • Blackjack i Bukureshtit
 • Blackjack me shumë duar
 • Freebet Blackjack
 • Blackjack i personit të parë

Ruletë e drejtpërdrejtë

Roulette është një lojë kazino me origjinë italiane që krenohet me fitimet e mira dhe teknikat sfiduese. Gjithashtu luhet gjerësisht globalisht dhe ndryshon në varësi të rajonit dhe rregullave. Disa nga lojërat e njohura të ruletit live në Winner Casino përfshijnë:

 • Ruleta Rrufeja e Personave të Parë
 • Ruletë Bukuresht DNT
 • Kazino Grand Roulette
 • Ruletë automatike franceze
 • Ruletë e Bukureshtit

Baccarat live

Rrotulla të larta të zbukuruara Baccarat Live. Loja karakterizohet nga kuverta të shumta letrash dhe variacione të shumta rajonale. Disa nga titujt e njohur të baccarat live në Winner Casino përfshijnë:

 • Baccarat i personit të parë
 • Punto Banco
 • Baccarat fitues të madh

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Winner Casino nuk i bën përshtypje anëtarëve të saj, pasi ka lojëra të tjera të drejtpërdrejta për t'u shijuar. Ata vijnë me rregulla të ndryshme të lojës dhe basteve. Disa nga prezantimet e shkëlqyera nga tregtarët me reputacion të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Megaball
 • Craps personi i parë
 • Personi i parë Dragon Tiger
 • Karta e lartë e personit të parë
 • Ëndërrimtar i personit të parë

Bonuses

Bonuset janë aspekte tërheqëse të çdo kazinoje në internet dhe faktorë që shumica e anëtarëve presin me padurim. Winner Casino ofron bonuse miqësore për anëtarët e saj në kushte specifike. Ekziston një bonus 100% i ndarë për depozitat e para, të dyta dhe të treta. 

 • Depozita e parë grumbullon një bast 25 RON pa pagesë. 
 • Depozita e dytë grumbullon një bast falas prej 25 RON plus 25 rrotullime falas.
 • Depozita e tretë grumbullon një bast falas prej 50 RON.

 

Këto bonuse zbatohen për shanset 1,60+, dhe rikthimi është menduar për një bonus 6x.

Payments

Ka mënyra të kufizuara pagese në Winner Casino, e cila është e lidhur duke marrë parasysh që nuk përfshihen transaksione ndërkombëtare. Kjo gjithashtu lehtëson procesin e tërheqjes dhe depozitimit pasi kanalet minimale të pagesave janë të lidhura me kazinonë online. Shumica e pagesave në Winners Casino përpunohen në çast. Opsionet e disponueshme të pagesës përfshijnë

 • Viza
 • Maestra
 • Mastercard
 • Para të gatshme në agjenci

Monedhat

Winner Casino është menduar thjesht për tregun rumun. Kjo kufizon aksesin e tij pasi është vetëm për qytetarët ose banorët rumunë. Kazinoja Fituese lejon vetëm një monedhë për të gjitha depozitat dhe tërheqjet brenda kazinosë. Kjo është ideale pasi anëtarët nuk duhet të shqetësohen për shkëmbimet e monedhës. Ai gjithashtu kufizon kostot e transaksionit. RON, monedha zyrtare rumune, është opsioni i vetëm i disponueshëm Winner Casino.

Languages

Duke marrë parasysh audiencën e synuar të Winnin Casino, ai mund të kufizohet vetëm në gjuhë të veçanta. Një gjuhë është e përshtatshme për funksionalitetin e faqes së internetit, duke përfshirë komunikimin me anëtarët e stafit dhe mes lojtarëve gjatë sesioneve të drejtpërdrejta të kazinosë. Ekzistojnë vetëm dy gjuhë të disponueshme në platformë dhe ato përfshijnë sa vijon:

 • rumun
 • anglisht britanike

Software

Nuk do të kishte lojëra në Winner Casino po të mos ishin studiot e lojërave të nivelit më të lartë. Disa kompani me reputacion kontribuojnë në lojërat e disponueshme të kazinosë, dhe të tjera janë tregtarë të drejtpërdrejtë. Të gjitha lojërat janë të aksesueshme përmes një faqe interneti të thurur siç duhet, pasi Winner Casino nuk ka asnjë aplikacion celular.

Sidoqoftë, përvoja e kazinosë dhe opsionet e ndryshme të lojës e kompensojnë këtë. Kazinoja në kohë reale lehtësohet nga tregtarë të besueshëm të drejtpërdrejtë që përdorin teknologjinë më të fundit për të ofruar një ndjenjë autentike kazinoje. Ekziston një ndërveprim solid me krupierët e jetës reale. Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit në seksionin e kazinosë live përfshijnë:

 • Pragmatike Luaj Live
 • Evolution Live
 • Swintt Live
 • Rrjeti me fat

Support

Anëtarët e Winner Casino do të gëzojnë mbështetjen e klientit 24/7 nga stafi i cili mund të adresojë të gjitha pyetjet dhe shqetësimet e ngritura. Kjo e bën të lehtë për lojtarët të komunikojnë për problemet e tyre dhe t'i zgjidhin ato shpejt. Nuk ka bisedë të drejtpërdrejtë në faqen e internetit, por seksioni FAQ i përgjigjet shumicës së shqetësimeve të ngritura zakonisht nga anëtarët. Kontaktoni ekipin me email (support@winner.ro) për ndihmë të mëtejshme.

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë Winner?

Winner Casino është një kazino online me reputacion me bazë në Rumani që i ka shërbyer me zell atij tregu për katër vitet e fundit. Kazinoja në internet krenohet me grupin e lojërave të kazinosë nga tregtarët e saj të drejtpërdrejtë. Platforma ka një faqe interneti të pastër që është e lehtë për t'u naviguar, dhe lojërat e ndryshme janë kategorizuar për të lehtësuar aksesin e tyre.

Një ekip i besueshëm mbështetës është në dispozicion 24/7 për të marrë pjesë në çdo pyetje nga lojtarët. Bonuset tërheqëse gjithashtu plotësojnë të gjithë përvojën e lehtësuar nga teknologjia më e fundit për të dhënë përvojë në kohë reale. Për më tepër, ka metoda të besueshme pagese për të inkurajuar transaksione të shpejta në Winners Casino.

Total score8.0
Përfitimet
+ Pa bonus depozite
+ Tërheqje të shpejta
+ Bonusi javor

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Rumune
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (35)
Auto Live RouletteBaccaratBaccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
BlackjackBlackjack Party
Boks
CrapsEuropean RouletteFirst Person BaccaratFirst Person BlackjackFirst Person Dragon Tiger
Futboll
Futboll Amerikan
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kabaddi
Kriketi
Lightning RouletteLive Lightning BaccaratMini Baccarat
Motorsport
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Volejbolli
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
MonedhatMonedhat (1)
Leu rumun
ShtetetShtetet (1)
Rumania
SoftwareSoftware (3)