Winstoria Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

WinstoriaResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
Bonus
Licencim i sigurt
Pagesa të shpejta
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Licencim i sigurt
Pagesa të shpejta
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Winstoria
Deposit methodsSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bonuset tërheqin më shumë lojtarë në çdo kazino online. Winstoria Casino e mori parasysh këtë konsideratë dhe u dha lojtarëve të saj shpërblime të ndryshme. Lejohet vetëm një ofertë bonus për person ose adresë. Nëse nuk specifikohet ndryshe, bonusi është i vlefshëm dhjetë ditë pas aktivizimit. Ekzistojnë kërkesa për baste për tërheqjet në fitimet e bonusit. Lojërat e Kazinosë Live nuk mund të luhen me një bonus aktiv. Disa nga opsionet e bonusit në Winstoria Casino përfshijnë:

 • Depozita e parë: 100% bonus deri në 300 euro + 100 rrotullime falas
 • Depozita e dytë: 50% bonus deri në 600 euro+ 50 rrotullime falas
 • Depozita e tretë: 75% bonus deri në 300 euro+75 rrotullime falas

Fatkeqësisht, në Winstoria, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të ndonjë bonusi të disponueshëm.

+4
+2
Mbyll
Games

Games

Kazinotë në internet renditen kryesisht sipas opsioneve të lojës që u ofrojnë lojtarëve. Winstoria Casino ofron lojëra të ndryshme për lojtarët e saj. Faqja ofron opsione të lojërave të kazinove të bazuara në RNG dhe të drejtpërdrejta të ofruara nga ofrues të mirënjohur softuerësh. Faqja u jep lojtarëve të saj cilësi dhe një shumëllojshmëri tregtarësh të drejtpërdrejtë për të luajtur.

Blackjack live

Blackjack është një nga lojërat më të njohura në Kazino. Blackjack u përmend për herë të parë në romanin Don Kishoti. Loja e kazinosë përbën fitime të mira në lojërat e fatit. Blackjack është loja më e njohur e tavolinës në Shtetet e Bashkuara. Disa nga opsionet live Blackjack në Winstoria Casino përfshijnë:

 • Blackjack pa kufi
 • Blackjack rus i zi
 • Blackjack VIP
 • Burgas Blackjack
 • Blackjack turk

Ruletë e drejtpërdrejtë

Të gjithë numrat në ruletë mblidhen deri në 666. Ruleta e ka origjinën në Francë. Ruleta është një lojë aftësish. Në fillim, topat e ruletës bëheshin nga tufa elefantësh. Sot, topat bëhen me qeramikë ose plastikë. Lojtarët e Kalifornisë luajnë ruletë me letra. Disa nga opsionet e ruletit live në Winstoria Casino përfshijnë:

 • Vegas Roulette 500x
 • Ruletë e tregtarit EZ
 • Ruletë me bar ari
 • Ruletë Makao
 • Ruletë e shpejtësisë

Baccarat live

Felix Falguiere është shpikësi i vërtetë i baccarat. Felix fillimisht e quajti lojën Baccara që do të thotë zero. Sidoqoftë, emri baccarat u bë më popullor se Baccara. Baccarat ka një strategji të drejtpërdrejtë të lojës. Lojtarët arrijnë metodën më të mirë duke bërë një bast të ngjashëm në çdo dorë. Është një tjetër alternativë popullore në SHBA dhe tërheq rrotulla të larta. Disa nga opsionet e drejtpërdrejta të baccarat në Winstoria Casino përfshijnë:

 • Baccarat Sexy Hall
 • Baccarat Deluxe
 • Baccarat me shpejtësi
 • Bakarat e jashtme
 • Baccarat VIP Fortune

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Platforma nuk i kufizon lojtarët e saj në variacione live blackjack, ruletë ose baccarat. Ekziston një sërë zgjedhjesh opsionesh unike që lojtarët mund të eksplorojnë. Disa kërkojnë aftësi dhe përvojë, siç është pokeri, ndërsa të tjerët bazohen thjesht në fat. Opsione të tjera të lojërave të drejtpërdrejta në Winstoria Casino përfshijnë:

 • I vdekur ose i gjallë
 • Bast në Poker
 • Monopol Big Baller
 • Bonanza e ëmbël
 • Poker me tre letra

Software

Winstoria Casino ka bashkëpunuar me ofruesit kryesorë të softuerëve. Ofruesit sigurojnë që Kazino të jetë e mbushur me opsione cilësore lojërash. Ofruesit e softuerit zhvillojnë lojëra të shumta për nevoja të ndryshme lojtarësh. Faqja është krijuar gjithashtu në një mënyrë që të mund të kërkoni lojëra duke përdorur ofruesit e softuerit.

Ekziston gjithashtu një holl i drejtpërdrejtë i kazinosë për lojtarët që kërkojnë përvojë në kohë reale në kazino. Tregtarët e drejtpërdrejtë përdorin pajisjet më të mira vizuale dhe audio për të ofruar një përvojë cilësore. Ekziston gjithashtu një angazhim i mjaftueshëm me krupierët e jetës reale që sfidojnë lojtarët dhe u japin atyre një vrapim për paratë e tyre. Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike në Winstoria Casino përfshijnë:

 • Spribe
 • VivoGaming
 • Evolution Live
 • Rrjeti me fat
 • Lojë pragmatike
Payments

Payments

Mënyrat e pagesës janë një konsideratë kryesore për lojtarët në çdo kazino online. Winstoria Casino ka opsione të shumta për t'u mundësuar lojtarëve të bëjnë transaksione të qetë. Faqja është kripto-miqësore që është një fitore e madhe për shumicën e lojtarëve. Nuk ka asnjë tarifë transaksioni në platformë. Pasi të depozitoni shumën tuaj, përpunimi në llogarinë tuaj fillon menjëherë. Metodat popullore të pagesës në Winstoria Casino përfshijnë;

 • Skrill
 • MiFinity
 • Paysafecard
 • Neteller
 • Interac

Deposits

Winstoria është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Winstoria ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Bitcoin, Tether, Skrill, Neteller, Visa , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Winstoria për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Winstoria u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Faqja ka opsione të ndryshme gjuhësore, gjë që siguron që lojtarët nga rajone të tjera të kenë akses në lojëra. Ai i ndihmon lojtarët të kuptojnë termat dhe kushtet përpara se të regjistrohen. Gjithashtu e bën të lehtë pyetjen nga zyra e kujdesit ndaj klientit. Winstoria Casino është në dispozicion në gjuhë të ndryshme, duke përfshirë:

 • anglisht
 • finlandez
 • gjermanisht
 • polonisht
 • frëngjisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Winstoria . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Winstoria i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Winstoria është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Winstoria Casino është themeluar në vitin 2022. Faqja është në pronësi dhe operuar nga Altacore NV, një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Curacao. Faqja operon nën Licencën Curacao eGaming dhe Qeveria e Curacao rregullon operacionet e saj. Faqja ka bashkëpunuar me ofruesit më të mirë të softuerit, me të gjitha lojërat e testuara dhe verifikuara për drejtësi në lojë.

Prezantimi

Winstoria Casino është një kazino në internet me temë të animuar. Ajo u ofron lojtarëve të saj lojërat më të mira të kazinosë në internet dhe përvojat e paharrueshme të lojërave të fatit. Faqja karakterizohet nga ngjyra të thjeshta dhe të ndezura, ndër aspektet e tij tërheqëse. Këndi i sipërm djathtas ka një opsion kërkimi; lojtarët mund të kërkojnë lojëra specifike që dëshirojnë. Faqja gjithashtu ka opsione të ndryshme gjuhësore, gjë që e bën atë të përshtatshëm për lojtarë nga kombësi të ndryshme.

Për më tepër, faqja ka një seksion të regjistrimit të llogarisë që ofron një procedurë regjistrimi pa probleme për të aktivizuar dhe funksionuar menjëherë anëtarët e rinj. Faqja krenohet me partneritetet solide me ofrues të njohur softuerësh. Lojërat e ofruara në Winstoria Casino janë lehtësisht të arritshme. Ato janë të dyja unike dhe të njohura, duke ofruar variacione të shumta të kësaj të fundit. Lexoni këtë përmbledhje të Winstoria Casino për të mësuar më shumë rreth hollit të saj të drejtpërdrejtë të kazinosë.

Pse të luani Live Casino në Winstoria Casino

Winstoria Casino është superiore ndaj konkurrentëve të saj për shkak të disa faktorëve të shitjes. Ai ka disa mënyra pagese dhe opsione valutore për të siguruar që lojtarët mund të lehtësojnë transaksionet e qetë në llogaritë e tyre të lojërave. Është një subjekt i licencuar që eliminon çdo shqetësim të bashkëpunimit ligjor. Faqja është shumëgjuhëshe, duke e bërë atë të aksesueshme për lojtarë nga rajone të ndryshme.

Kazino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL dhe muret e zjarrit të nivelit të lartë për të mbrojtur të dhënat e lojtarëve nga çdo përpjekje për shkelje nga hakerat. Faqja ka disa programe shoqëruese që mbrojnë lojërat e përgjegjshme. Ai ofron këshillim dhe udhëzim profesional për rastet e varësisë nga bastet, duke përfshirë një periudhë qetësimi për lojtarët me vështirësi të tilla.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022
Sajti i uebit: Winstoria

Account

Regjistrimi për një llogari me një Winstoria hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Winstoria dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Winstoria Casino ka një sistem mbështetjeje të disponueshme 24/7. Ekspertët mund të trajtojnë me lehtësi të gjitha pyetjet dhe sfidat me të cilat përballen lojtarët. Ata kanë një email të shtuar të departamentit financiar ku mund të pyesni për depozitat dhe tërheqjet tuaja në rast se keni nevojë për ndihmë për të kuptuar se si funksionojnë transaksionet. Ju mund të kontaktoni zyrën e kujdesit ndaj klientit përmes Live Chat dhe email (support@winstoria.com). Email-i i zyrës së ndihmës financiare është (kyc@winstoria.com).

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë Winstoria?

Winstoria është një kazino relativisht e re në internet e krijuar në vitin 2022. Ajo vjen me një dizajn të hijshëm të faqes në internet me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Lojtarët mund të kërkojnë lojëra ose me emër ose ofrues. Ndihmon në lundrim dhe përvojë të përgjithshme. Winstoria ofron opsione të mira bonusi dhe mënyra të shumta pagese.

Winstoria Casino ka një seksion të detajuar FAQ që jep informacion në lidhje me shqetësimet e përbashkëta të lojtarëve të mëparshëm, duke e bërë atë një pikënisje të mirë për anëtarët e rinj. Faqja Winstoria ka një sistem solid mbështetës që siguron që lojtarët të mund të ndihmohen në të gjitha sfidat e hasura. Ekziston një seksion rreth nesh që ju jep informacion rreth historisë, rritjes dhe politikave të Kazinosë në internet.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Winstoria për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Winstoria shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Winstoria ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Winstoria në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Winstoria . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Winstoria janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €