Wisho Live Casino Rishikoni

Age Limit
Wisho
Wisho is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Total score7.0
Përfitimet
+ 350 rrotullime falas
+ 10% Cashback Ditore
+ Tërheqjet e menjëhershme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (2)
Estonia
Finlanda
SoftwareSoftware (22)
Amatic Industries
BTG
Betsoft
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Gamomat
Hacksaw Gaming
Microgaming
Nolimit City
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth Wisho

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Wisho shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2022 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 19/09/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Wisho

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Wisho . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si No Commission Baccarat, First Person Baccarat, Ruletë, Deal or No Deal Live, Infinite Blackjack , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Wisho ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Wisho

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

Wisho ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Thunderkick, Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Play'n GO, Push Gaming , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Wisho

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Wisho ?

Wisho është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.